fbpx

INDIBA® Deep care – modernus būdas atgaivinti sveikatą

Žolelės, gyvūnų organai, užkalbėjimai, nuodingos medžiagos – ar įsivaizduojate save gydantis tokiomis priemonėmis, kaip mūsų protėviai? Tokiais momentais galima tik pasidžiaugti, kad šiuolaikinė medicina sparčiai pažengusi į priekį ir gali pasiūlyti itin modernių gydymo metodų. Pavyzdžiui, INDIBA® Deep Care radijo dažnio aparatą. Ši naujovė Lietuvoje gydo skausmą, šlapimo nelaikymą, celiulitą… bet apie viską nuo pradžių.

Nuo raumenų iki randų: INDIBA® Deep Care universalumas

INDIBA® Deep Care – tai naujausias (2014 m.) INDIBA® aparatų šeimos narys, naudojantis monopoliarinę 448 kHz radijo dažnio energiją. Kūrėjai šio aparato technologiją vadina Proionic System®, dėl radijo dažnio sukeliamų biologinių procesų. Proionic System® veikimo principas leidžia gydymą taikyti įvairiose medicinos srityse: reabilitacijoje, plastinėje chirurgijoje, ginekologijoje, dermatologijoje, estetinėje medicinoje. Tačiau ką tiksliai gi daro šis radijo dažnio aparatas?

Trumpai tariant, INDIBA® Deep Care:

> Malšina raumenų, sausgyslių, raiščių, sąnarių skausmą.
> Paspartina gijimą po operacijų, sumažina komplikacijų tikimybę, randus.
> Atjaunina, siaurina makštį, gydo šlapimo nelaikymą, gerina intymų gyvenimą ir makšties sveikatą.
> Taikant kombinuotą gydymą su kitomis priemonėmis, padeda įveikti aknę, atopinį dermatitą, veido raudonį, psoriazę.
> Naikina celiulito žymes, stangrina odą, modeliuoja kūną.
> Stabdo plaukų slinkimą ir plikimą, skatina naujų plaukelių augimą.

> Sustiprina ir pagerina injekcinių procedūrų (mezoterapijos, hialurono rūgšties ir t. t.) efektą.

Galbūt kai kam atrodo keista, kad vienas aparatas gali išspręsti tiek daug sveikatos problemų, tačiau regeneraciniai procesai, kuriuos sužadina radijo dažnis, naudingi kiekvienam audiniui – nuo raumenų iki odos.

INDIBA® istorija – atgaivinti ir įkvėpti

Mr. José Calbet – INDIBA® istorija prasideda būtent nuo šio tyrėjo. 1983 m. Ispanijoje įkūręs INDIBA® kompaniją, visą savo gyvenimą tyrė ir plėtojo radijo dažnio technologijas, kurias būtų galima taikyti medicinoje. Tačiau Mr. José Calbet dirbo ne vien dėl smagumo ar pripažinimo – jam iš tiesų rūpėjo sukurti saugią ir veiksmingą radijo dažnio technologiją, kuri pagerintų žmonių gyvenimą.

Šį tikslą atspindi ir kompanijos šūkis – Revitalizing lives. Atgaivina gyvenimus, įkvepia gyvybės – taip turbūt galima lietuviškai išversti šį šūkį. Juk tikrai – ar turėdami sveikatos problemų jaučiamės gyvybingi, energingi, ar džiaugsmingai žvelgiame į gyvenimą? Mr. José Calbet ir siekė sukurti, tokią radijo dažnio technologiją, kuri ne tik atgaivintų pažeistus audinius, bet ir žmonių gyvenimą.

Mr. José Calbet atsidavimas darbui davė rezultatų: suteikta 12 patentų, laimėtas ne vienas apdovanojimas, sėkmingai atlikta šimtai tūkstančių procedūrų JAV, Japonijoje ir Europos šalyse. 35 m. vykdomi moksliniai tyrimai leido sukurti saugias ir pažangias radijo dažnio technologijas, apie kurias rašyta daugiau nei 170 mokslinėse publikacijose. Pasiekimai tikrai įspūdingi ir galime pasidžiaugti, kad tyrėjo aistra darbui liko įvertinta.

Devyndarbės ląstelės arba kaip veikia INDIBA® Deep Care?

Proionic System® veikia specifiniu radijo dažniu – 448 kHz, o toks dažnis parinktas neatsitiktinai: moksliniai tyrimai* parodė, kad 448 kHz dažnis gali būti naudingas žmogui ir paskatinti procesus, padedančius gyti.

Kaip tai veikia? 448 kHz radijo dažnis paskatina ląstelių membranų receptorius atsiverti, o tai leidžia jonams sklandžiau ir lengviau migruoti tarp vidinės ir išorinės membranos paviršiaus. Šis procesas pagerina ląstelių elektrinę veiklą, padidina membranų pralaidumą. Tai, ir 448 kHz kuriamas terminis ir subterminis poveikis, skatina audinius atsinaujinti, gyti.

Radijo dažnis padidina audinių temperatūrą ir į tai organizmas reaguoja tam tikrais biologiniais procesais – tai ir yra poveikis. Subterminis poveikis paskatina biostimuliaciją: padidėja ląstelių metabolizmas, suaktyvėja ląstelių proliferacija (augimas dalijimosi būdu) ir diferenciacija (gebėjimo atlikti tam tikrą funkciją įgijimas), fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelės, gaminančios kolageną, elastiną ir t. t.) veikla, limfos drenavimas. 

Terminis poveikis stimuliuoja du procesus: mikrocirkuliaciją ir hiperaktyvaciją. Aktyvesnė mikrocirkuliacija reiškia pagerėjusią kraujotaką, dėl ko audiniai geriau aprūpinami deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Hiperaktyvacija dar labiau paskatina ląstelių medžiagų apykaitą, taip pat limfos tekėjimą ir audinių detoksikaciją.

Taigi 448 kHz radijo dažnio energija išjudina ląsteles, kad šios veiktų aktyviau ir atnaujintų audinį. Kitaip tariant, jos tampa barbės devyndarbės ir dirba dirba dirba… Taip išnyksta raumenų skausmas, greičiau sugyja randai, dingsta ar sumažėja šlapimo nelaikymas, stangrėja oda ir vyksta kiti gijimo procesai. 

Vis dėlto, kodėl būtent 448 kHz radijo dažnis? Mažesnis nei 448 kHz radijo dažnis nepaskatina jonų migracijos iki efektyvaus lygio, o didesnis dažnis gali sužaloti audinius, dėl sukeliamo per didelio karščio. 448 kHz – tai aukso viduriukas, užtikrinantis saugią, bet veiksmingą audinių regeneraciją.

Kaip vyksta procedūra?

Procedūra paprasta: specialistas ant probleminės vietos užtepa kremo, parenka tinkamus elektrodų antgalius ir masažuoja veidą, nugarą, ranką, koją ar kitą kūno vietą, kuriai reikia gydymo. Makščiai gydyti dažniausiai antgalis kišamas į jos vidų. Problemos sprendimas vyksta pagal gamintojo sudarytas programas, o specialistas varijuoja IAS (karščio skalė).

Procedūra neskausminga, jos metu jaučiama maloni šiluma, taigi galėsite jaustis patogiai ir atsipalaidavę. Įprastai radijo dažnio terapija trunka 30–60 minučių ir neturi atsistatymo laikotarpio, tad po procedūros savęs ypatingai riboti nereiks.

* ‘Naranjo P. Activating natural tissue repair and anti-inflammatory processes with INDIBA® Deep Care. 12th Anti-Aging Medicine World Congress AMWC, 3-5 April 2014, Monte Carlo (Monaco).

‘Naranjo P. Activating natural tissue repair and anti-inflammatory processes with INDIBA® Deep Care. 12th Anti-Aging Medicine World Congress AMWC, 3-5 April 2014, Monte Carlo (Monaco)

‘Hernández-Bule ML, Paíno CL, Trillo MA, Úbeda A. Electric Stimulation at 448 kHz Promotes Proliferation of Human Mesenchymal Cell. Physiol Biochem 2014; 34:1741-1755.

Video galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Atraskite patys naują, unikalią ir efektyvią radijo dažnio terapiją! Užsiregistruokite procedūrai el. paštu arba susisiekite su mumis telefonu (8-640)45761

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai