fbpx

Intralipoterapija

Apie paslaugas

Norite atsikratyti riebalų sankaupų greitai? Galite kreiptis dėl chirurginio riebalų šalinimo. Norite tai išspręsti paprasčiau? Tada siūlome išbandyti intralipoterapiją – procedūrą, kuri tiesiog padės organizmui lengviau suskaidyti susikaupusius riebalus. Tai yra nechirurginis gydymo metodas šalinantis vietines riebalų sankaupas. Procedūrai atlikti naudojame injekcinį preparatą. Preparatas yra suleidžiamas į riebalų sankaupos vietą, kur suskaido nepageidaujamas riebalines ląsteles (lipocitus). Procedūra sėkmingai naikina riebalus juosmens, pilvo, šlaunų, kelių, smakro ir kitose srityse.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinka moterims ir vyrams, kurie pageidauja atsikratyti susikaupusius riebalus juosmens ir pilvo srityse, vidinėse ir išorinėse šlaunų (galifė) srityse, vidiniuose (medialiniuose) kelių paviršiuose ar pakoreguoti pasmakrę. Injekcijos nerekomenduojamos nėščioms ir maitinančioms moterims, sergant kepenų ligomis, esant kraujo krešėjimo sutrikimams.

Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių – konsultacija su procedūrą atliekančius gydytoju. Aptariama paciento situacija ir norimas rezultatas. Tada paskiriamas gydymas. Dažniausiai atliekami trys seansai, kurie daromi kas mėnesį. Intralipoterapija, riebalų skaidymo terapija, atliekama su mezoinjektoriumi U225. Naudojamą injekcinį preparatą maišome su anestetiku lidokainu, tad nejausite beveik jokio skausmo.

Intralipoterapijos kaina

  • Smulkioms sritims 150 €
  • Pasmakrės sritis 299 €
  • Pilvo sritis 299 €
  • Šlaunų sritis 299 €
  • Pažastų sritis 299 €

    Atlikus procedūrą, gydytojo konsultacija tampa nemokama

Intralipoterapija – riebalų skaidymo terapija

Intralipoterapija – nechirurginis gydymo metodas vietinėms riebalų sankaupoms šalinti. Procedūrai atlikti naudojame injekcinį preparatą „Aqualyx“. Šis preparatas yra suleidžiamas į riebalų sankaupos vietą, kur suskaido nepageidaujamas riebaline ląsteles (lipocitus). Procedūra sėkmingai naikina riebalus juosmens, pilvo, šlaunų, kelių, smakro ir kitose srityse. Jos metu suardomi lipocitai (riebalinės ląstelės), po kurios, kelias savaites vyksta utilizacijos procesas (3-4 savaites). Dažniausiai, norint pasiekti optimaliausią rezultatą, reikalingos 3 procedūros, tačiau,  kiekvienas atvejis individualus, todėl reikalingų procedūrų skaičius gali kisti.  Preparatas yra sumaišomas su lidokainu, todėl procedūra yra beveik neskausminga.

Injekcijos atliekamos riebalų sankaupoms naikinti: juosmens bei pilvo srityse, vidinėse ir išorinėse šlaunų (galife) srityse, vidiniuose (medialiniuose) kelių paviršiuose, dvigubam smakrui koreguoti.

Rezultatas dažniausia matomas praėjus mėnesiui po pirmos procedūros. Intralipoterapiją rekomenduojama atlikti kas mėnesį, o tikslų procedūrų skaičių nustato procedūrą atliekantis gydytojas, įvertinęs paciento situaciją. 

Po injekcijų paprastai būna kraujosrūvos, odos paraudimas, patinimas, vietinis jautrumas, skausmingumas, kuris gali tęstis iki 3 savaičių, priklausomai nuo individualių organizmo savybių. Po intralipoterapijos rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, savaitę vengti karštų vonių ir dušų. 

Paprastai intralipoterapija trunka apie 30–60 minučių. 

Video galerija

Pacientų atsiliepimai

 
„Labai kompleksavau dėl pagurklio, jaučiau, kad mano veidas praranda savo formą, žandikaulio linija. Operacijų labai bijau ir nenorėjau jų atlikti – ieškojau alternatyvos ir pasirinkau intralipoterapiją. Labai džiaugiuosi šia procedūra, ji tikrai nėra skausminga, užtrunka neilgai ir mane džiugina rezultatas, kurį pastebiu po kiekvieno vizito. Ačiū specialistams.“
 

Jolita P.

Pacientų atsiliepimai

 
„Ši procedūra puiki alternatyva tiem, kurie nenori atlikti ar negali atlikti plastinių operacijų. Vos po trijų procedūrų pastebėjau kaip ženkliai sumažėjo riebalų. Esu labai dėkinga. Ačiū“
 

Agnė K.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai