Dovanų kuponas
Padovanokite galimybę rinktis! Dovanų kuponą galite įsigyti pasirinktai sumai ar paslaugai.
PIRKTI DOVANŲ KUPONĄ

Dovanų kuponas - gausybė grožio ir sveikatos procedūrų

Dovanų kuponas galioja net metus, o „Sokrato clinica“ paslaugų įvairovė patenkins net išrankiausius poreikius.

Estetinė medicina, dermatologija, kosmetologija, akušerija ir ginekologija, seksologija, kūno masažai ir SPA ritualai, reabilitacija, laboratoriniai ir echoskopiniai tyrimai bei gausybė kitų procedūrų!

Patikėkite savo poilsį, grožį ir sveikatą mums!

Nemuno vingio pašonėje, moderniame „Alia“ verslo centre įsikūrusi „Sokrato klinika“ yra puikiausias įrodymas to, kad gamta ir šiuolaikinės technologijos gali egzistuoti visiškoje harmonijoje. Kiekvienas apsilankymas šioje vietoje teikia naudą kūnui ir poilsį protui – todėl neabejojame, jog apsilankius čia pagerės ne tik fizinė, bet ir emocinė savijauta.

„Sokrato klinikoje“ dirbama su aukščiausios kokybės įranga, plataus spektro procedūroms naudojamos inovatyvios ir pasaulyje vertinamos technologijos, o paslaugas suteikia patyrę gydytojai. Klinikoje siūlomos pačios įvairiausios lazerinės procedūros, estetinės medicinos procedūros, plačiai taikoma PRP terapija ir daugybė kitų paslaugų – dovanų kuponą gavusiam žmogui beliks tik išsirinkti, kurią iš jų trokšta išbandyti pirmiausia!

Sveikata – geriausia dovana! Juk būtent dėl to tai yra vienas dažniausių palinkėjimų švenčių metu, ar ne? Tegul geri norai tampa darbais – paraginkite artimuosius ir draugus pasirūpinti savimi įteikdami jiems „Sokrato klinikos“ dovanų kuponą. Įdomu, ką gi jie išsirinktų! Galbūt gydomąjį masažą, o gal juos labiau domintų inovatyvi veido procedūra ar lazerinės procedūros? „Sokrato klinika“ dovanų kuponas – tai investicija į savo ir artimo žmogaus gerą savijautą. Čia kiekvienas atras patrauklų pasiūlymą, o jei apsispręsti savarankiškai per sudėtinga – pasirūpinsime, kad būtų atsakyta į visus rūpimus klausimus.

Kaip įsigyti dovanų kuponą?

Dovanų kuponą galite įsigyti šiais būdais: 

MB „Ąžuolyno medicinos klinika“
Įmonės kodas 302922268
Raudondvario pl. 107, Kaunas
A.S. LT45 7044 0600 0786 6473
SWIFT kodas: CBVILT2X
Paskirtis: Dovanų kuponas
sokrato clinica dovanų kuponas

Dovanų kupono naudojimo taisyklės

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite