fbpx

Hialurono rūgšties injekcija artrozės gydymui

Apie paslaugas

Artrozė – lėtinė, diskomfortą kelianti sąnarių liga. Ši neuždegiminė sąnarių liga yra lėtai progresuojanti, kurios metu vyksta sąnario kremzlės irimas ir naujų kaulinių darinių (osteofitų) susidarymas. Artrozės atsiradimo priežastys gali būti amžius, paveldimumas, patirtos traumos, sąnarių ir raumenų apkrova ir kt. Artrozė gali pažeisti bet kurį kūno sąnarį, tačiau dažniausiai pažeidžia plaštakų, klubų, kelių, pečių, stuburo sąnarius. 

Hialurono rūgšties injekcijos kaina

  • Hialurono rūgšties injekcija artrozės gydymui 3 ml 199 €
  • Hialurono rūgšties injekcija artrozės gydymui 6 ml 350 €

Kokia procedūros nauda?

Leidžiamos injekcijos sudėtyje esanti stabilizuota hialurono rūgštis yra išgaunama iš mikroorganizmų. Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas, kuris yra svarbus odos, poodinio ir jungiamojo audinio (sąnario skysčio ir kremzlės) struktūrinis elementas. Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį naudojama švirkščiant į artrozės pažeistą paciento sąnarį. Preparatas neinjekuojamas į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Injekcija padidina sąnario skysčio klampumą sumažindama simptomus.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinka pacientams, kurie jaučia šiuos simptomus:

•  Sąnarių sustingimas rytais;
•  Skausmas judant ir ramybėje;
•  Traškėjimo, girgždėjimo garsas arba trynimosi jausmas vaikščiojant.
•  Matomas patinimas aplink sąnarį;
•  Deformuotas sąnarys, sutrumpėjusi galūnė.

Kam netinkama ši procedūra?

Injekcija netinka pacientams, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis.

Kada matomi rezultatai?

Terapijos efektas pasijaučia iš karto po injekcijos ir trunka iki 6 mėnesių po injekcijos suleidimo. Paprastai rekomenduojamos 3 procedūros, tačiau tikslesnį procedūrų skaičių nustato gydytojas, atsižvelgęs į sąnarių būklę. Dozavimas ir injektavimo laikas nustatomi priklausomai nuo paciento juntamų simptomų.

Kokia procedūros trukmė?

Nuo 15 iki 30 minučių.

Nerijus Deimantavičius

Gydytojas ortapedas-traumatologas

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai