fbpx

Makšties atjauninimo procedūros

Apie paslaugas

Natūralios veikliosios medžiagos

Padidėjęs makšties stangrumas ir tvirtumas

Geresnis makšties drėkinimas

Greita, saugi ir itin efektyvi procedūra

Didesnis abiejų partnerių seksualinis pasitenkinimas

Kam tinkama ši procedūra?

PRP terapija makšties atjauninimui taikoma moterims, kurios susiduria su įvairiomis problemomis, susijusiomis su makšties sveikata ir funkcija:

Makšties gležnumas: moterims, kurios prarado makšties stangrumą, dažnai dėl gimdymo, senėjimo ar hormoninių pokyčių, PRP terapija padeda susigąžinti makšties audinių stangrumą ir elastingumą.

Makšties sausumas: moterims po menopauzės arba toms, kurios patiria hormoninius pokyčius, lemiančius makšties sausumą ir diskomfortą, PRP terapija padeda atkuriant makšties drėgmės lygį.

Makšties atrofija: moterims po menopauzės, kurioms dėl sumažėjusio estrogenų kiekio pasireiškia makšties atrofija, kuriai būdingas makšties sienelių plonėjimas, sausumas ir uždegimas, PRP terapija veikia kaip sprendimas suteikiant makšties sienelėms putlumo ir stangrumo.

Noras atlikti nechirurginį atjauninimą: PRP terapija yra puikus sprendimas moterims, ieškančioms  nechirurginių makšties atjauninimo būdų – šis metodas sukelia minimalų diskomfortą, prastovos laiką ir nereikalauja anestezijos ar pjūvių.

Procedūrų kainos

  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija 289 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija ir 2 ml hialuronu 409 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija ir lazeriu 469 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija, hialuronu ir lazeriu 539 €

    Atlikus procedūrą, gydytojo konsultacija tampa nemokama

Jeigu lytinės lūpos yra suglebusios ar jūsų netenkina jų forma, PRP terapija padidins audinių putlumą ir sugrąžins lytinėms lūpoms formą. Regeneruojančios preparato savybės padės atnaujinti audinius, išspręs pigmentacijos problemas. Injekcijos taip pat gali būti taikomos, jeigu norite pakoreguoti lytinių lūpų formą, net kai ir nėra aiškios audinių nusidėvėjimo ar suglebimo problemos.

•  Paskatinami regeneraciniai procesai, suaktyvinama fibroblastų veikla, pagerėja kolageno gamyba.
•  Padidinamas makšties tonusas, paskatinama makšties liaukų sekrecija, atkuriamas makšties drėgnumas.
•  Išnyksta ar sumažėja sausumas makštyje, skausmo pojūčiai, pagerėja intymus gyvenimas. Galima derinti su lazerio procedūra.
•  Naudojamas paties paciento kraujas, todėl organizmas jį priima be šalutinio poveikio. 
•  Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.

1. Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo apsilankymo pas gydytoją ginekologę, kuri atlieka apžiūrą, įvertina sveikatos būklę, paskiria reikiamus tyrimus.
2. Paimamas iš venos kraujas, išcentrifuguojamas ir atskiriamos reikalingos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.
3. Kelias dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Tai inovatyvus ir pažangus gydymo metodas, pasižymintis aukštu rezultatyvumu ir itin maža organizmo atmetimo tikimybe. Gydymo principas remiasi pačių trombocitų natūraliomis savybėmis – šios ląstelės yra atsakingos už žaizdų gijimą, todėl suleistos į problemines vietas skatina audinių regeneraciją.

Procedūros metu naudojami aukščiausios kokybės, klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

PRP rezultatui sustiprinti rekomenduojamas „Cellular Matrix“ – trombocitų terapijos ir hialurono rūgšties derinys. Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų savybių, geros organizmo tolerancijos – ši medžiaga natūraliai gaminama žmogaus organizme ir palaiko odos ir kitų audinių drėgmę, jaunatviškumą, gyvybingumą. Esant makšties sausumui hialurono rūgštis padeda atstatyti prarastą drėgmę.

PRP (ang. platelet rich plasma). Tai yra trombocitų ir kraujo plazmos koncentratas, kuris yra paruošiamas iš jūsų pačių kraujo. Iš venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo ir tada specialios centrifūgos pagalba yra apdirbamas taip, kad gydymui reikalingos veiksmingos kraujo dalys būtų atskirtos nuo gydymui nereikalingų dalių. Gautą koncentratą gydytoja ginekologė suleidžia į gydomą vieta. Skystis padidina audinių putlumą, suaktyvina audinių regenraciją. Gaunamas rezultatas – putlesnės, natūralios spalvos lytinės lūpos.

Hialurono rūgštis. Tai yra tarpląstelinė medžiaga, kurios pagrindinė paskirtis yra aprūpinti ląsteles vandeniu. Užpildas akimirksniu pagerina estetinį lytinių lūpų vaizdą ir užtikrina ilgalaikį audinių atsistatymą, taip pat padeda palaikyti tolygų drėgmės lygį.

Apie 30–60 min.

Rezultatas pastebimas jau po vienos procedūros, tačiau efektui užtikrinti rekomenduojamos 3 procedūros su 1 mėnesio intervalu.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai