fbpx

Plaukų šalinimas lazeriu

Apie paslaugas

Plaukų šalinimas lazeriu gali tapti vienu geriausiu jūsų sprendimu, palengvinsiančiu grožio rutiną ir leisiančiu pamiršti kitų depiliacijos metodų nepatogumus ir trumpalaikį rezultatą. Su mūsų naudojamais naujausios kartos lazeriais efektyviai naikinamas pats plauko folikulas, taigi užtikrinamas ilgalaikis rezultatas. Kvalifikuoto gydytojo parenkamas lazeris veikia tik plauko folikulą, t. y. lazerio spindulius sugeria plauko folikule esantis melaninas, kuris dėl šiluminio efekto įkaista ir sunyksta, o aplinkiniai audiniai išlieka sveiki ir nepažeisti.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra gali būti atliekama tiek moterims, tiek vyrams, norintiems pašalinti plaukelius įvairiose kūno vietose: nuo kojų, rankų, krūtinės, veido, pažastų, nugaros ir t. t. Plaukų šalinimas lazeriu neatliekamas nėščioms moterims, esant įdegusiai ar pažeistai, infekuotai odai, pūslelinei ir vartojant fotosensibilizuojančius vaistus (skatinančius jautrumą šviesai).

Kokia plaukų šalinimo lazeriu nauda?

Plaukų šalinimas lazeriu užtikrina ilgalaikius rezultatus:
apie 80–90 % plauko folikulų yra sunaikinami.
Depiliacija lazeriu yra saugi, nepažeidžiami aplinkiniai audiniai.
Daugiau nebekamuoja įaugę plaukeliai, nebereikia naudoti nepatogių ir skausmingų depiliacijos priemonių.
Sutaupoma laiko, o ilgalaikėje perspektyvoje ir
pinigų
: pavyzdžiui, su vašku plaukus šalinti reikia kas mėnesį, o su lazeriu užtenka 4–12 procedūrų, taip pat su lazeriu galima depiliuoti bet kurią kūno sritį.

Kokia procedūros eiga?

Prieš procedūrą su gydytoju aptariami lūkesčiai, galimi rezultatai, procedūros eiga, įvertinama depiliuojamos odos būklė. Licencijuotas gydytojas, atsižvelgęs į paciento odos tipą, zoną, plauko šviesumą ir storį, parenka kuriuo lazeriu atlikti plaukų šalinimą. Oda paruošiama procedūrai depiliuojamoje vietoje užtepant saugančio gelio nuo karščio, pasirūpinama apsauginiais akiniais. Lazerio spinduliai tiksliai nutaikomi į plauko folikulą, kuriame esantis melaninas sugeria spindulius, įkaista ir sunaikina folikulą.

Kiek procedūrų man reikės?

Paprastai norimam rezultatui pasiekti reikalingi 4–8 plaukų šalinimo lazeriu seansai maždaug kas 4–6 savaites. Procedūrų skaičių nulemia depiliuojamos odos vieta, plauko spalva, storis ir kitos fizinės ypatybės, todėl tik specialistas gali pasakyti tikslų procedūrų skaičių.

Priklausomai nuo individualių žmogaus savybių 98proc. plaukelių pašalinama  3-5metams.

Vėliau rezultatui palaikyti užtenka vienos procedūros per metus. Palaikymo procedūra reikalinga, nes organizmas turi savybę atsinaujinti, tad maždaug tik apie 2 % plaukelių atauga – tik jau kur kas plonesni ir gležnesni.

Kokia procedūros trukmė?

Priklausomai nuo depiliuojamos vietos, procedūros trukmė gali būti nuo 5 iki 30 minučių.

Plaukų šalinimo Diodiniu lazeriu kainos

 • Bikini + pažastys + blauzdos 119 € 310 €
 • Veido sritis 36 € 72 €
 • Viršutinės lūpos sritis 15 € 30 €
 • Tarpuakio sritis 15 € 30 €
 • Smakro sritis 10.5 € 21 €
 • Plaštakos 20 € 40 €
 • Skruostų sritis 30 € 60 €
 • Pažastų sritis 35 € 70 €
 • Dilbiai 35 € 70 €
 • Nugaros sritis 60 € 120 €
 • Bikini sritis (dalinis) 35 € 70 €
 • Bikini sritis (pilnas) 60 € 120 €
 • Bikini sritis vyrams 60 € 120 €
 • Sprando sritis 36 € 72 €
 • Pečių sritis 60 € 120 €
 • Krūtinės sritis 60 € 120 €
 • Blauzdų sritis 60 € 120 €
 • Šlaunų sritits 36 € 72 €
 • Dalinis bikini + pažastys 70 € 140 €
 • Pilnas bikini + pažastys 95 € 190 €
 • Pilnas bikini + blauzdos 120 € 240 €

Lazerių pranašumai

Klientų patogumui, Sokrato Clinica plaukų šalinimas lazeriu atliekamas keliais lazeriai, turinčiais skirtingas lazerių bangų ilgius. Su kuriuo lazeriu bus atliekama depiliacija, sprendžia gydytojas, atsižvelgęs į jūsų odos ir plauko tipą, plaukuotumą, vietą ir t. t. 

Lazeris SOLRAY turi 755 nm aleksandrito bangą, kuris yra vienas geriausių pasirinkimų šviesiaodėms, norinčioms pasišalinti nepageidaujamus plaukelius. Tokio ilgio banga po oda prasiskverbia apie 5–7 mm ir veiksmingai pasiekia plauko folikulą. Lazeris itin veiksmingai šalina ne tik tamsius, bet ir šviesius, gležnus plaukelius, turinčius nors truputį pigmento.

Lazeris turi kelias depiliacijos programas, kurias galima rinktis priklausomai nuo plaukų storio, vietos, depiliuojamo ploto dydžio. Lazerio parametrai leidžia gydytojui varijuoti pagal situaciją ir užtikrina, kad plaukelių šalinimas lazeriu bus atliktas efektyviau, greičiau ir saugiau. 

Gydytojas, pagal poreikį, gali rinktis 640 nm bangos ilgį storiems ir ploniems plaukams bei 690 nm bangos ilgį storiems plaukams, taip užtikrinant, kad depiliuojami odos plotai tikrai liktų be plaukelių.

Lazeris itin veiksmingai šalina ne tik tamsius, bet ir šviesius, gležnus plaukelius, turinčius nors truputį pigmento. Šviesių plaukelių šalinimo efektyvumą lazeriu būtent ir užtikrina 755 nm aleksandrito banga – dauguma kitų lazerių ne taip gerai naikina tokio tipo plaukelius.

Procedūros metu naudojama reguliuojama šaldymo funkcija, kuri sumažina diskomfortą iki minimalaus lygio. 

Mūsų klinikoje depiliacija lazeriu gali būti atlikta su Q-Master Plus Nd:YAG lazeriu. Šis Q-Master Plus modelis yra itin galingas ir leidžia pasirinkti net iš keturių bangos ilgių: 532 nm, 585 nm, 650 nm ir 1064 nm. Kiekvienos bangos ilgis prasiskverbia į skirtingus dermos sluoksnius ir veikia skirtingas odos problemas. Depiliacijai gali būti naudojama 1064 nm ilgio Nd:YAG banga, kurios gylis po oda siekia net iki 7 mm, tad užtikrinama efektyvi plauko folikulo destrukcija. Nd:YAG lazeris Q-Master Plus veiksmingai šalina ir tamsesnės odos plaukus, o Q-Switched technologija padeda sugeneruoti galingesnius impulsus, dėl ko sutrumpinamas procedūros laikas (tai ypač aktualu depiliuojant didesnius odos plotus).

Plaukai taip pat gali būti šalinami diodiniu lazeriu. Sistema naudoja 808 nm bangos ilgį, kuris giliai įsiskverbia į dermą ir naikina plaukų folikulus. Didelė lazerio energija absorbuoja plauko folikulą, nepaveikdamas aplinkinio audinio. Lazeris, paversdamas elektros energiją į šviesą, negrįžtamai naikina plaukų folikulų struktūrą taip visam laikui šalindamas plaukų augimą. 

Plaukelių šalinimo lazeriu nauda

Svarbu paminėti, kad plaukeliams pašalinti neužtenka tik vienos procedūros, nes jie būna skirtingose augimo fazėse. Lazeris geriausiai veikia plaukelius esančius aktyvioje (arba anageno) augimo fazėje, tad kiekvienos procedūros tikslas būtent šioje fazėje pašalinti esančius plaukelius.  

 • Plaukų šalinimas lazeriu užtikrina ilgalaikius rezultatus: apie 80–90 % plauko folikulų yra sunaikinami.
 • Depiliacija lazeriu yra saugi, nepažeidžiami aplinkiniai audiniai. Daugiau nebekamuoja įaugę plaukeliai, nebereikia naudoti nepatogių ir skausmingų depiliacijos priemonių.
 • Sutaupoma laiko, o ilgalaikėje perspektyvoje ir pinigų: pavyzdžiui, su vašku plaukus šalinti reikia kas mėnesį, o su lazeriu užtenka 4–12 procedūrų, taip pat su lazeriu galima depiliuoti bet kurią kūno sritį.

Po procedūros rekomenduojama kelias dienas depiliuotas vietas apie 10 minučių pašaldyti ledukais, apie 4 savaites vengti saulės spindulių ir naudoti apsauginius kremus su aukštu SPF faktoriumi, nenaudoti kosmetikos lazerio paveiktose vietose ir taip pat teptis gydytojo rekomenduotais odos regeneraciją skatinančiais tepalais.

Svarbu! Su lazeriais dirbti gali tik gydytojai, kurie turi atitinkamą medicinos kvalifikaciją ir yra apmokyti darbui su lazerine įranga. Mūsų klinikoje depiliaciją lazeriu atlieka licencijuoti gydytojai, tad užtikrinamas lazerinių procedūrų saugumas.

Video galerija

Pacientų atsiliepimai

„Pasišalinti plaukelius – buvo mano geriausias sprendimas, man užteko vos 5 procedūrų, kol visiškai nustojo augti laukeliai pažastų zonoje ir viršutinės lūpos zonoje. Šalinausi plaukelius prieš penkis metus , esu labai patenkinta, dabar atėjau tik pavieniams plaukeliams šalinti. Ačiū!“

Daiva R.

Pacientų atsiliepimai

„Puikus pasiūlymas norint sutaupyti pinigų bei laiko. Manau, kad tai buvo geriausias mano priimtas sprendimas. Nereikėjo spelioti ko mano odai reikia, ko trūksta, ką galima keisti. Pasitikėjau 100 % Daktare, tik pasakiau kokio rezultato noriu ir turėjau laikytis plano, nemoku apsakyti kokia esu dėkinga, kaip džiaugiuosi rezultatu, buvo nerealus sprendimas leisti dirbti profesionalui, o ne bandyti spelioti ir rizikuoti savo veido oda.“

Viktorija O.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai