fbpx

Psichiatro/ Psichoterepeuto konsultacija

Apie paslaugas

Pirmą kartą eiti pas psichologą terapeutą gali būti nelengva. Tačiau priminkite sau, kad tai bus svarbi investicija į save. Galbūt norite geriau valdyti savo nerimą, išsiaiškinti santykių sunkumus arba tiesiog norite išsiaiškinti, ko negalite suprasti? Atsakymai, kurių ieškote, gali būti lengvai pasiekiami.

Jei svarstote apie psichologinį gydymą, bet vis dar nežinote, kaip gauti reikiamą pagalbą, kreipkitės.

Psichiatro konsultacija

Retkarčiais pasitaikantis gedulas, stresas ir liūdesys yra normalūs jausmai ir nebūtinai rodo, kad jums reikia psichiatro konsultacijos.

Tačiau jei patiriate nuolatinius ar sunkius psichikos sveikatos sutrikimus, kurie trukdo jūsų kasdieniam gyvenimui, laikas kreiptis pagalbos.
Jei galvojate apie savęs ar kito žmogaus žalojimą, nedelsdami kreipkitės pagalbos.

Psichiatras yra apmokytas diagnozuoti ir gydyti psichikos sveikatos sutrikimus, tokius kaip:

  • Depresija;
  • Nerimo sutrikimai;
  • Valgymo sutrikimai;
  • Asmenybės ir tapatybės sutrikimai;
  • Mokymosi sunkumai;
  • Santykių problemos;
  • Elgesio sutrikimai;
  • Su traumomis susijusios būklės ir fobijos;
  • Piktnaudžiavimas psichoaktyviosiomis medžiagomis ir priklausomybės;
  • Ir kitos būklės;

Psichiatras sėdės ir kalbėsis su jumis, kad sužinotų daugiau apie jūsų problemas, padės jums atskleisti problemų šaknis arba priežastis ir nustatyti būdus, kaip jas spręsti ir įveikti.

Psichoterapijos seansas

Psichoterapija gali padėti pagerinti santykius ir socialinius įgūdžius taikant įvairius psichologinius metodus. Psichoterapijos stiliai ir gydymo metodai yra pritaikyti prie jūsų aplinkybių.

Psichoterapijoje dėmesys sutelkiamas į platesnį santykių šeimoje ar darbovietėje kontekstą ir daugiau dėmesio skiriama žmonių santykiams, o ne asmeniniams sutrikimams. Jos metu sukuriama įžvalga apie tai, kaip praeities patirtys gali paveikti jus šiandien, net jums nežinant, kad tai vyksta.

Padedami terapeuto galite geriau suprasti save, savo tikslus ir vertybes bei išmokti naujų būdų, kaip apdoroti turimą patirtį. Trumpai tariant, galite išmokti „padėti sau”, o ne reikalauti kitų pagalbos, kai susiduriate su sunkumais arba kai reikalai klostosi ne taip, kaip tikėjotės.

Psichoterapija – tai struktūruotas procesas, kuris gali trukti tik kelis seansus, bet gali būti ir ilgesnis, kartais trunkantis ne vienerius metus, priklausomai nuo gaunamos naudos. Kad ji būtų sėkminga, dalyvis turi aktyviai dalyvauti, praktikuoti naujus išmoktus įgūdžius tiek sesijų metu, tiek tarp sesijų. Terapeutas gali taikyti įvairias gydymo priemones, kurios laikui bėgant gali būti keičiamos, siekiant geriausio rezultato. Jis padeda, nes suteikia galimybę su kuo nors pasikalbėti apie problemas, kas gali padėti sukurti naujus požiūrius ir kartu su jumis siekti išspręsti problemas.

Psichiatro konsultacijos / psichoterapijos kainos

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai