fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Kontracepcija

Apie procedūrą

Kontracepcija gali padėti išvengti nėštumo, o kai kurios rūšys gali apsaugoti nuo lytiškai plintančių infekcijų. Galbūt savęs klausiate – kuris kontraceptinis metodas geriausias jūsų gyvenimo būdui, kuris apsaugotų nuo neplanuoto nėštumo? Tai priklauso nuo daugybės veiksnių: amžiaus, sveikatos, noro ateityje turėti vaikų, seksualinės veiklos dažnumo, partnerių skaičiaus ir kt. Egzistuoja daugybė kontracepcijos būdų tinkančių įvairiems poreikiams. Sokrato Klinikoje dirbantys specialistai gali jums padėti pasirinkti tinkamiausią ir geriausią kontracepcijos metodą bei papasakoti apie galimus šalutinius poveikius.

Efektyvi ir patikima kontraceptinė priemonė

Nekenkia sveikatai ir netrukdo lytiniams santykiams

Ilgalaikis veiksmingumas (iki 5 metų)

Pašalinus spiralę, vaisingumas atsistato iš karto

Spiralės išskiriamos medžiagos nepatenka į bendrą moters organizmą

Vienas iš kontracepcijos metodų – hormoninė arba nehormoninė gimdos spiralė.

Spiralės įvedimas – tai procedūra, kurios metu į gimdą įterpiami maži prietaisai efektyviai apsaugantys nuo nėštumo. Tai vienas saugiausių ir veiksmingiausių kontracepcijos priemonių, kurio ilgalaikis patikimumas siekia net 99 %. Įterptos spiralės apsaugo nuo nėštumo iki 5 metų.

Spiralės gali būti dviejų rūšių – hormoninės ir nehormoninės. Įvestos nehormoninės (varinės) spiralės išskiria vario jonus, kurie nužudo spermatozoidus. Hormoninės spiralės taip pat išskiria medžiagas, kurios sutirština gimdos kaklelio gleives, todėl spermatozoidai sunkiau patenka į gimdą. Hormoninės spiralės taip pat mažina menstruacinį kraujavimą, gali slopinti ovuliaciją.

Procedūrų kainos

  • Hormoninės spiralės įvedimas 55 €
  • Intrauterininės spiralės įvedimas 55 €
  • Intrauterininės spiralės pašalinimas 50 €
  • Intrauterininės spiralės pašalinimas instrumentu 60 €

Kam atliekama ši procedūra?

Kai reikalinga ilgalaikė ir pastovi kontracepcija, yra dažni lytiniai santykiai, procedūra atliekama gimdžiusioms ir negimdžiusioms moterims, spiralės įvedimas gali būti atliekamas gimdos operacijas turėjusioms moterims, pavyzdžiui, Cezario pjūvis.

Dr. Lina Mockevičienė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Violeta Tamulienė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket