fbpx

Frakcinis odos atjauninimas

Apie paslaugas

Norite švytinčios, elastingos ir jaunatviškos odos? Tada frakcinis odos atjauninimas lazeriu yra kaip tik jums! Procedūra atkuria odą, sugrąžina jos jaunatviškumą, švytėjimą ir elastingumą. Frakcinis lazeris yra puikus pagalbininkas norint susigrąžinti stangrią, elastingą ir lygią odą. Jis šalina raukšles ir mažina jų matomumą, naikina pigmentines dėmes, aknės randelius, sutraukia išsiplėtusias poras, skaistina odą. Lazerio spinduliai prasiskverbia į dermą, t. y. į gilesnius odos sluoksnius, kur stimuliuoja odos regeneraciją, todėl suteikia nepalyginamai geresnį efektą nei paprasti kremai. 

Kam tinkama ši procedūra?

Frakcinis odos atjauninimas lazeriu tinkamas turint odos problemų, tokių kaip raukšlės, aknės randai, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros, papilkėjusi oda. Frakcinis veido pilingas yra švelnesnė procedūra, kuri siūloma turintiems mažiau odos problemų ar jų neturintiems, bet norintiems pasigražinti ir pagerinti odos būklę.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Frakcinis odos atjauninimas yra stipri ir itin efektyvi procedūra, todėl dažniausiai užtenka vienos procedūros geriems rezultatams pasiekti. Galima rinktis ir ne tokį stiprų variantą – švelnų frakcinio lazerio pilingą, kurio rezultatai taip pat matomi jau po pirmos procedūros. Esant poreikiui, frakcinį odos atjauninimą galima kartoti.

Kokia procedūros trukmė?

Priklausomai nuo gydomos vietos, procedūra trunka nuo 30 iki 45 minučių.

Frakcinio odos atjauninimo kaina

Odos atjauninimas frakciniu lazeriu

Frakcinio lazerio spinduliai prasiskverbia į dermą, t. y. į gilesnius odos sluoksnius, kur stimuliuoja odos regeneraciją, todėl suteikia nepalyginamai geresnį efektą nei paprasti kremai. Lazeris suformuoja mikroskopinius stulpelius odoje, kurias užpildo naujai susiformavęs kolagenas ir elastinas, palaikantys odos jaunystę ir sveiką jos būklę. Procedūra yra itin stipri, todėl užtenka ir vienos procedūros. Galima rinktis ir ne tokį stiprų variantą – švelnų frakcinio lazerio pilingą.

 • Padidėja kolageno ir elastino gamyba, todėl oda stangrėja ir lygėja. Panaikinamos smulkios raukšlelės, akivaizdžiai sumažėja gilios raukšlės, pagerėja odos išvaizda.
 • Po aknės likę randeliai tampa mažiau ryškūs ir matomi, sutraukiamos išsiplėtusios poros, pagerėja odos struktūra. Pigmentinės dėmės tampa blyškesnės, suvienodėja odos spalva, pagražėja jos išvaizda.
 • Frakcinis odos atjauninimas yra stipri ir itin efektyvi procedūra, todėl dažniausiai užtenka vienos procedūros geriems rezultatams pasiekti.

 1. Konsultacija su gydytoju. Prieš procedūrą rekomenduojama mėnesį laiko vengti saulės spindulių, soliariumų ir procedūrų su rūgštimis, 3 dienas iki procedūros nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.
 2. Odos paruošimas procedūrai.
 3. Nustačius tinkamus parametrus, gydytojas lazeriu perforuoja (padaro mikroskopines skylutes) odą. Organizmas, siekdamas šiuos odos pažeidimus atnaujinti, paskatina natūralią kolageno ir elastino gamybą. Padidėjus šių medžiagų kiekiui, oda lygėja, stangrėja, nyksta pigmentinės dėmės, raukšlės.

 1. Iki dviejų savaičių gali būti matomas raudonumas, nedidelis patinimas, formuojasi nedideli šašeliai, kurių negalima krapštyti ar kitaip dirginti.
 2. Parą laiko negalima šlapinti odos, nebent lengvai užsipurkšti terminio vandens. Veidą liesti tik švariomis rankomis, kad nekiltų infekcija.
 3. Apie 6 savaites reiktų vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti apsaugą nuo saulės su SPF 50.
 4. Odą reiktų drėkinti nekomedogeniniais ir neriebiais kremais arba kitomis priemonėmis, kurias rekomendavo gydytojas.

Švelnus frakcinis odos šveitimas

Švelnus frakcinis odos pilingas yra puikus pasirinkimas, kai norima susigrąžinti veido skaistumą, natūralią odos spalvą, sumažinti smulkias raukšleles, sutraukti poras ir pagražinti odos išvaizdą. Lazeris, nušveisdamas suragėjusias odos ląsteles, atskleidžia tikrąjį odos grožį. Turint labiau išreikštų odos problemų, pavyzdžiui, aknės randelius ar gilesnes raukšles, galima taikyti frakcinį odos atjauninimą.

 • Švelnus frakcinis odos pilingas atgaivina, skaistina, lygina ir visapusiškai gerina odos būklę ir struktūrą. Poros atrodo labiau sutrauktos, o raukšlelių ryškumas sumažėjęs.
 • Procedūra ypatingai tinkama, kai norima per trumpą laikotarpį akivaizdžiai pagerinti odos išvaizdą, pašalinti nuovargio žymes.
 • Švelnus frakcinis pilingas nėra toks agresyvus kaip frakcinis odos atjauninimas, todėl oda greičiau atsigauna.

 • Gydytojas įvertina odos būklę.

 • Oda nuvaloma ir paruošiama procedūrai.

 • Gydytojas su frakcinio lazerio antgaliu juda po odos plotus ir šveičia negyvas odos ląsteles. Lazerio spindulius sugeria vanduo esantis ląstelėse, dėl ko jos išsausėja ir atšoksta nuo odos paviršiaus.

Po procedūros oda gali būti paraudusi. 24–48 val. patartina nevartoti alkoholio, neliesti ir neprausti veido, taip pat vengti saulės spindulių ir karštų procedūrų (pirties, vonios ir t. t.).

Frakcinis veido šveitimas yra švelnesnė procedūra, kuri siūloma turintiems mažiau odos problemų ar jų neturintiems, bet norintiems pasigražinti ir pagerinti odos būklę. Frakcinis veido atjauninimas lazeriu labiau tinkamas turint didesnių odos problemų (raukšlės, aknės randai, pigmentinės dėmės), nes tai yra stipresnė procedūra: atjauninant odą pašalinama apie 15–25 % odos paviršiaus, o pilingo metu – 5 %. Su frakciniu lazeriu procedūras atlieka kvalifikuotas gydytojas.

Video galerija

Pacientų atsiliepimai

 
„Po aknės mane kankino randeliai ant veido. Ieškojau procedūros, kuri man padėtų išlyginti veido odą, tuo pačiu sumažintų smulkias raukšleles. Ačiū! Ši procedūra pateisino mano lūkesčius su kaupu.“
 

Diana U.

Pacientų atsiliepimai

 
„Turėjau randuotą bei mažomis raukšlelėmis pasižyminčią odą, esu labai dėkinga specialistams pasiektu rezultatu. Ir labai džiaugiuosi pasirinkusi šią procedūrą, rezultatas tikrai kaip iš paveikslėlio. “
 

Inga M.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai