fbpx

Frakcinis odos atjauninimas

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Frakcinis odos atjauninimas lazeriu tinkamas turint odos problemų, tokių kaip raukšlės, aknės randai, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros, papilkėjusi oda. Frakcinis veido pilingas yra švelnesnė procedūra, kuri siūloma turintiems mažiau odos problemų ar jų neturintiems, bet norintiems pasigražinti ir pagerinti odos būklę.

Frakcinio odos atjauninimo kaina

Frakcinis odos atjauninimas

Norite švytinčios, elastingos ir jaunatviškos odos? Tada frakcinis odos atjauninimas lazeriu yra kaip tik jums! Procedūra atkuria odą, sugrąžina jos jaunatviškumą, švytėjimą ir elastingumą. Frakcinis lazeris yra puikus pagalbininkas norint susigrąžinti stangrią, elastingą ir lygią odą. Jis šalina raukšles ir mažina jų matomumą, naikina pigmentines dėmes, aknės randelius, sutraukia išsiplėtusias poras, skaistina odą. Lazerio spinduliai prasiskverbia į dermą, t. y. į gilesnius odos sluoksnius, kur stimuliuoja odos regeneraciją, todėl suteikia nepalyginamai geresnį efektą nei paprasti kremai. 

Kaip tai veikia?

Frakcinio lazerio spinduliai prasiskverbia į dermą, t. y. į gilesnius odos sluoksnius, kur stimuliuoja odos regeneraciją, todėl suteikia nepalyginamai geresnį efektą nei paprasti kremai. Lazeris suformuoja mikroskopinius stulpelius odoje, kurias užpildo naujai susiformavęs kolagenas ir elastinas, palaikantys odos jaunystę ir sveiką jos būklę. Procedūra yra itin stipri, todėl užtenka ir vienos procedūros. Galima rinktis ir ne tokį stiprų variantą – švelnų frakcinio lazerio pilingą.

Kuo skiriasi švelnus frakcinio lazerio pilingas nuo frakcinio odos atjauninimo?

Frakcinis veido šveitimas yra švelnesnė procedūra, kuri siūloma turintiems mažiau odos problemų ar jų neturintiems, bet norintiems pasigražinti ir pagerinti odos būklę. Frakcinis veido atjauninimas lazeriu labiau tinkamas turint didesnių odos problemų (raukšlės, aknės randai, pigmentinės dėmės), nes tai yra stipresnė procedūra: atjauninant odą pašalinama apie 15–25 % odos paviršiaus, o pilingo metu – 5 %. Su frakciniu lazeriu procedūras atlieka kvalifikuotas gydytojas.

Kokia procedūros nauda?

Padidėja kolageno ir elastino gamyba, todėl oda stangrėja ir lygėja. Panaikinamos smulkios raukšlelės, akivaizdžiai sumažėja gilios raukšlės, pagerėja odos išvaizda

  • Po aknės likę randeliai tampa mažiau ryškūs ir matomi, sutraukiamos išsiplėtusios poros, pagerėja odos struktūra. Pigmentinės dėmės tampa blyškesnės, suvienodėja odos spalva, pagražėja jos išvaizda.

Frakcinis odos atjauninimas yra stipri ir itin efektyvi procedūra, todėl dažniausiai užtenka vienos procedūros geriems rezultatams pasiekti

Kokia procedūros eiga?

Konsultacija su gydytoju. Prieš procedūrą rekomenduojama mėnesį laiko vengti saulės spindulių, soliariumų ir procedūrų su rūgštimis, 3 dienas iki procedūros nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.

Odos paruošimas procedūrai.

Nustačius tinkamus parametrus, gydytojas lazeriu perforuoja (padaro mikroskopines skylutes) odą. Organizmas, siekdamas šiuos odos pažeidimus atnaujinti, paskatina natūralią kolageno ir elastino gamybą.

Kokia procedūros trukmė?

Priklausomai nuo gydomos vietos, procedūra trunka nuo 25 iki 45 minučių.

Pacientų atsiliepimai

 
„Po aknės mane kankino randeliai ant veido. Ieškojau procedūros, kuri man padėtų išlyginti veido odą, tuo pačiu sumažintų smulkias raukšleles. Ačiū! Ši procedūra pateisino mano lūkesčius su kaupu.“
 

Diana U.

Pacientų atsiliepimai

 
„Turėjau randuotą bei mažomis raukšlelėmis pasižyminčią odą, esu labai dėkinga specialistams pasiektu rezultatu. Ir labai džiaugiuosi pasirinkusi šią procedūrą, rezultatas tikrai kaip iš paveikslėlio. “
 

Inga M.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai