Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Lytinio potraukio didinimas moterims

Apie procedūrą

Vienu ar kitu santykių etapu tenka galvoti apie priemones, kurios pakurstytų aistros židinį. Paprastai aistra sugrįžta išsprendus tam tikras psichologines ar santykių problemas, tačiau neretai priežastimi tampa ir fiziologiniai pokyčiai. Sumažėjęs jautrumas ir padidėjęs makšties sausumas sukelia diskomfortą sueities metu. Tokia nesėkminga patirtis nuteikia neigiamai ir toliau darosi vis sunkiau susijaudinti. Sumažėjęs libido gali būti įveiktas pasitelkus modernią PRP terapiją, o procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį, lazerį ar jų kombinaciją. 

Kaip tai veikia?

Procedūros metu naudojamas paties paciento kraujas, iš kurio išgaunamas trombocitų koncentratas. Trombocitai – tai kraujo dalelės skatinančios audinių gijimą, todėl šiuo principu ir buvo sukurtas itin efektyvus gydymo metodas trombocitais. Juose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką. Taip audiniai atsinaujina ir pradeda gyti. Dėl savo efektyvaus ir teigiamo poveikio ši terapija taikoma įvairiose medicinos srityse.

Su kokiais produktais atliekama procedūra?

Terapija atliekama su aukščiausios kokybės šveicariška „Regen Lab“ produkcija. Jos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų. Maksimaliai geram rezultatui pasiekti procedūrą galima atlikti su „Cellular Matrix“. Ši technologija naudoja hialurono rūgštį – medžiagą, kuri pritraukia drėgmę ir ją sulaiko. Su hialurono rūgštimi dar labiau padidinama makšties drėgmė, dėl ko pagerėja lubrikacija.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra atliekama esant įvairioms ginekologinėms problemoms: šlapimo nelaikymas, makšties atrofija (sausumas), skausmas lytinių santykių metu (dispareunija), seksualinių funkcijų sutrikimai, sunkumai pasiekti orgazmą, sumažėjės libido, makšties infekcijos (pavyzdžiui, makšties grybelis). Procedūra neatliekama sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis, menstruacijų ir nėštumo metu.

Kas atlieka procedūrą?

Sokrato klinikoje konsultuoja ir procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Procedūrų kainos

  • Lytinio potraukio didinimas PRP terapija 270 €
  • Lytinio potraukio didinimas PRP terapija ir hialurono užpildų injekcijomis 410 €
  • Lytinio potraukio didinimas PRP terapija ir lazeriu 470 €
  • Lytinio potraukio didinimas PRP terapija, hialurono užpildų injekcijomis ir lazeriu 540 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas lazeriu 290 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas radijo dažniu 160 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija 270 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija su 2 ml hialuronu 410 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija ir lazeriu 470 €
  • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija, hialurono užpildų injekcijomis ir lazeriu 540 €

Video galerija

Lina Mockevičienė

Dr. Lina Mockevičienė

Ginekologė 

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket