fbpx

Kūno šveitimai

Apie paslaugas

Yra pripažinta, kad SPA procedūros turi didelę naudą žmogaus kūnui ir sielai. Atpalaiduojančios ir energizuojančios procedūros leidžia mėgautis viso kūno atpalaidavimu, mažina stresą ir nerimą, lengvina pavargusius ir sustingusius raumenis, todėl kiekviena procedūra palieka malonų neišdildomą įspūdį. Kūno šveitimas – svarbi ir maloni kūno puoselėjimo procedūra, kurios metu giliai išvaloma oda, pašalinamas negyvos, suragėjusios odos sluoksnis. Šveitimas puikiai paruošia odą drėkinamosioms procedūroms. Kūno šveitimas gali būti pritaikomas visų tipų odai, net ir jautriai. Reguliarus viso kūno šveitimas skatina epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo nuo išsausėjimo, gerina kraujotaką, aktyvina odos regeneraciją. Po šios procedūros suaktyvėja kitų priemonių, pavyzdžiui, drėkinamųjų kremų, įsisavinimas.

Kūno šveitimas

Kūno šveitimas – minkština, lygina odą, nušveičia negyvas ląsteles. Ypač rekomenduojamas norint įgauti tobulą įdegį. Tai svarbi ir maloni kūno puoselėjimo procedūra, kurios metu giliai išvaloma oda, pašalinamas negyvos, suragėjusios odos sluoksnis.

Kokia procedūros trukmė?

Kūno šveitimas gali trukti nuo 45 iki 60 minučių.

Kūno šveitimo kaina

Kūno šveitimas

Kūno šveitimas – svarbi ir maloni kūno puoselėjimo procedūra, kurios metu giliai išvaloma oda, pašalinamas negyvos, suragėjusios odos sluoksnis. Šveitimas puikiai paruošia odą drėkinamosioms procedūroms, gali būti pritaikomas visų tipų odai, net ir jautriai. Reguliarus viso kūno šveitimas skatina epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo nuo išsausėjimo, gerina kraujotaką, aktyvina odos regeneraciją. Po šios procedūros suaktyvėja kitų priemonių, pavyzdžiui, drėkinamųjų kremų, įsisavinimas. 

Galima rinktis pagal kvapą – gintaro, braškių, rožių, ramunėlių.

Trukmė – 45 minutės.

 

Trukmė – 60 minučių.

„Schema Form“ – fitopiningas kūnui laikoma alternatyva chirurginei riebalų šalinimo procedūrai. Tai kompleksinė „Juliette Armand Skin Boosters“ linijos procedūra kūno odai, aktyvuojanti natūralius lipolizės (poodinio riebalinio audinio skaidymo) procesus ir tokiu būdu mažinanti poodinį riebalinį sluoksnį ir lyginanti celiulito pažeistą odą. 

procedūros kremų ir serumų sudėtyje esančios A2 BLOCKERS medžiagos gaunamos iš skaistažiedės ekstrakto, pasižyminčio riebalų ląstelių A2 receptorius blokuojančiu poveikiu, todėl riebalų skaidymo procesas gali vykti nepertraukiamai. Šiuolaikiniais tyrimais patvirtinta, kad įvairių genčių durlių („spongilla“, „fragilis“, „ephydatia“), randamų Rusijos ir Kanados ežeriuose, ekstraktai pasižymi ne tik ląsteles atjauninančiu, raukšles mažinančiu poveikiu, bet ir aktyvuoja metabolinius ląstelių procesus bei ženkliai spartina riebalų skaidymą. Tyrimais įrodyta, kad durlių ekstraktų poveikis yra mažiausiai 10 kartų stipresnis nei dumbliuose randamo jodo.

„Schema Form“ procedūra Inicijuoja lipolizės procesus, agreitina kraujotaką, aktyvuoja prakaito liaukų sekreciją, spartina ląstelėje vykstančius bazinius metabolinius procesus, skatina ląstelių aprūpinimą deguonimi dėl ko veiksmingai šalinami šlakai ir toksinai. 

Trukmė – 60 minučių.

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai