fbpx

HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Efektas matomas iš karto po pirmos procedūros ir toliau palaipsniui gerėja iki 6 mėnesių. Procedūra yra stipri ir kai kuriais atvejais gali prilygti plastinei operacijai. Efektas gali tęstis iki 2 metų, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo.

Procedūrų HIFU aparatu kaina

 • Paakiai 199 € 299 €
 • Kakta 199 € 299 €
 • Pagurklis 199 € 349 €
 • Dekoltė 199 € 349 €
 • Kaklas 249 € 399 €
 • Skruostai 299 € 499 €
 • Sėdmenys 359 € 599 €
 • Žastai 399 € 599 €
 • Kaklas ir dekoltė 399 € 649 €
 • Šlaunys 449 € 749 €
 • Visas Veidas 479 € 799 €
 • Juosmuo 439 € 899 €
 • Sėdmenys ir šlaunys 569 € 949 €

  Atlikus procedūrą, gydytojo konsultacija tampa nemokama

HIFU - nechirurginis odos patempimas

Plastinė chirurgija yra itin efektyvus būdas patobulinti žmogaus kūną. Vis dėlto gultis po skalpeliu reikia didelio pasiryžimo, tačiau dabar galimi ir kiti pasirinkimai – estetinėje medicinoje revoliuciją sukėlęs HIFU, patempia ir išlygina raukšles be jokių skalpelių ar injekcijų. Tačiau raukšlių naikinimas nėra vienintelis HIFU privalumas: ultragarsas stimuliuoja natūralią organizmo regeneraciją, mažina celiulitą ir raukšles ant veido ir kūno, stangrina odą. Tai – veido patempimas be operacijos. HIFU procedūra yra nechirurginė, suteikianti ilgalaikius rezultatus, todėl neretai tai gali būti alternatyva chirurginiam odos patempimui – nenuostabu, kad tai viena iš geidžiamiausių pasaulio garsenybių procedūrų.

Kokia procedūros eiga?

Atliekama konsultacija su procedūrą atliekančiu gydytoju, kuris įvertina paciento odos būklę

Oda paruošiama procedūrai – oda švariai nuvaloma ir padengiama geliu

Pradedamas nechirurginis odos patempimas lazeriu, raukšlių naikinimas ar celiulito gydymas su HIFU vedžiojant jo galvutę po odos plotus

Kokia procedūros trukmė?

HIFU Procedūra, priklausomai nuo kūno srities, trunka nuo 30 minučių iki 90 min.

Paciento atsiliepimas

„Prieš 2 mėn. pasidariau HIFU procedūrą. Nors gydytoja sakė, kad rezultatai bus matomi po 6 mėn., bet aš jau dabar juos akivaizdžiai matau! Dabar suprantu, kodėl visos nori šios procedūros… Drąsiai rekomenduoju. Kodėl dariausi aš? Kaip ir dauguma moterų, turiu kompleksų, vis kabinėjuos prie savęs… Kita priežastis, noriu išsaugoti jaunystę, noriu, kad mano oda dar ilgą laiką būtų sveika ir elastinga. Kodėl pasirinkau HIFU? Nes tai yra viena geidžiamiausių pasaulio garsenybių procedūrų, estetinėje medicinoje sukėlusi revoliuciją! išsiaiškinau procedūros galimus rezultatus ir jie atitiko mano lūkesčius: dar labiau sustangrinti odą; pragrąžinti veido ovalą; tiesiog užbėgti laikui už akių.“ – sporto trenerė Indrė Burlinskaitė.

Paciento atsiliepimas

„Mano pasirinkimas – patikima Sokrato Clinica, išieškoti gydytojai ir geriausi grožio receptai. Noriu ir po 10, ir po 20 metu jaustis ir atodyti jaunatviška moteris, noriu būti energinga, veikli, o gera išvaizda moteriai suteikia sparnus. Nesu iš tų, kurios pirmos išbando naujas procedūras, visada palaukiu atsiliepimų, išklausau įvairių vertinimų. Kai apie HIFU išgirdau vieną po kito stulbinamus atsiliepimus apie rezultatus, ėmiau domėtis ir aš. Jau sekančio vizito metu man buvo atlikta minėta procedūra paakių, veido ir pagurklio zonose! Po procedūros praėjo dar tik du mėnesiai, o rezultatai kalba patys už save! Laiminga iki dangaus!“ – žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė. 

Procedūra atliekama su aukščiausios kokybės AMI (Pietų Korėja) aparatu – HIFU Viola.

Prietaisas yra patvirtintasFDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos), pasižymi saugia ir unikalia ultragarso technologija, efektyviais rezultatais.

indre burlinskaite hifu horizontalus

Kaip veikia HIFU metodas

PHIFU skleidžia fokusuotą ultragarso energiją ir sukelia molekulių vibraciją bei terminį efektą. Šie procesai paskatina baltymų koaguliaciją tiek dermoje, tiek SMAS (angl. superficial musculoaponeurotic system) – paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos – sluoksnyje. Taip padidėja kolageno kiekis, kuris sustangrina ir pakelia odą. HIFU skleidžiama energija nepažeidži aaplinkinių audinių, nepaisant to, kad ultragarsas prasiskverbia giliau nei lazeris ar kiti prietaisai, ir pasiekia jau minėtą SMAS sluoksnį (4,5 mm nuo odos paviršiaus) – būtent šį sluoksnį plastikos chirurgai pakelia operacijos metu, o HIFU jį pasiekia netaikant jokio chirurginio metodo. Kūno kontūravimo metu ultragarsas gali prasiskverbti iki 13 mm ir paskatinti riebalų destrukciją. Šis gebėjimas pasiekti gilesnius sluoksnius yra būtent tai, kas daro HIFU procedūrą ypač efektyvią. Dar vienas HIFU procedūros išskirtinumas – regeneraciniai odos procesai vyksta po procedūros iki 6 mėnesių. Taigi oda stangrėja palaipsniui, yra vis labiau patempiama, nyksta raukšlelės, sumažėja raukšlių ryškumas.

Video galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai