fbpx

Hialurono rūgšties injekcijos

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas matomas po 10 dienų. Siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–12 mėnesių.

Hialurono rūgšties užpildų Teoxane kaina

  • Biorevitalizacija 185 €
  • Lūpų putlinimas 1ml 223 € 279 €
  • Lūpų putlinimas 0.5ml 175 € 229 €
  • Nosies-lūpų sritis 223 € 279 €
  • Lūpų kampučių sritis 223 € 279 €
  • Paakių sritis 223 € 279 €

    Atlikus procedūrą, gydytojo konsultacija tampa nemokama

Hialurono rūgšites užpildai Teoxane

Hialurono paskirtis yra užpildyti tarp odos ląstelių esančius tarpus, suteikti odai reikalingą drėgmę, tvirtumą, stangrumą ir padėti pasisavinti naudingas medžiagas. Įsiskverbusios į odą, hialurono rūgšties molekulės atstato odos drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Hialurono rūgštis veikia lyg pripūsta pagalvėlė, kuri iš vidaus remia veido struktūras ir audinius, kurių tūris ir elastingumas prarandamas dėl senėjimo procesų. Hialuronas taip pat gabena vandenį į odos paviršių, kad oda išliktų švelni ir elastinga, o jo injekcijos tinkamos visiems odos tipams.

Kaip tai veikia?

Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo sudedamoji dalis, kurios didžiausią kiekį galima aptikti odoje. Chemijoje hialuronas yra polisacharidas arba, kitaip tariant, didelė cukraus molekulė.

Tai yra viena svarbiausių tarpląstelinės medžiagos sudedamųjų dalių. O tarpląstelinė medžiaga, paprastai tariant, yra terpė, kuri supa mūsų organizmo ląsteles. Deja, tačiau su amžiumi kiekvienas organizmas natūralaus hialurono gamina vis mažiau. Oda netenka natūralios drėgmės, sumažėja hialurono kiekis odoje, todėl ši pradeda senti, atsiranda vis daugiau raukšlių, o esamos gilėja.

Hialurono rūgštis yra viena iš geriausių, patikimiausių ir vienareikšmiškai populiariausių priemonių norint sumažinti raukšles ar atsiradusias linijas veide. 

 

Kokia procedūros nauda?

Hialuronas padeda išlyginti vidutines ir gilias raukšles, skatina kolageno ir hialurono rūgšties gamybą, drėkina odą.
Hialuronas suteikia natūralius rezultatus, po procedūros veidas atrodo jaunesnis, lygesnis ir skaistesnis.
Hialurono rūgštis naudojama ne tik raukšlėms naikinti, bet ir lūpoms didinti. Putlesnės lūpos suteikia veidui dailumo ir išraiškingumo.

Kokia procedūros eiga?

Konsultacija su gydytoju, odos būklės įvertinimas.
Leidžiamo preparato sudėtyje yra anestetikų, todėl skausmas kiek įmanoma labiau sumažinamas. Jautresnėms vietoms taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas – jos patepamos skausmą malšinančiu bei anestetinį poveikį turinčiu kremu.
Pasirūpinus nuskausminimu, plonyte adata į probleminę vietą suleidžiamas nedidelis kiekis hialurono rūgšties preparato.

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 20 iki 30 minučių.

Pacientų atsiliepimai

„Oda tapo mažiau papilkėjusi, bendra odos būklė ženkliai pagerėjo. Labai patenkinta rezultatu. Ir tikrai dar kartosiu šią procedūrą. Ačiū Jums, kad esate.“

Rimgailė M.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai