fbpx

Hialurono rūgšties injekcijos

Apie paslaugas

Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo sudedamoji dalis, kurios didžiausią kiekį galima aptikti odoje. Chemijoje hialuronas yra polisacharidas arba, kitaip tariant, didelė cukraus molekulė. Tai yra viena svarbiausių tarpląstelinės medžiagos sudedamųjų dalių. O tarpląstelinė medžiaga, paprastai tariant, yra terpė, kuri supa mūsų organizmo ląsteles. Deja, tačiau su amžiumi kiekvienas organizmas natūralaus hialurono gamina vis mažiau. Oda netenka natūralios drėgmės, sumažėja hialurono kiekis odoje, todėl ši pradeda senti, atsiranda vis daugiau raukšlių, o esamos gilėja. Hialurono rūgštis yra viena iš geriausių, patikimiausių ir vienareikšmiškai populiariausių priemonių norint sumažinti raukšles ar atsiradusias linijas veide. 

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra gali būti atliekama moterims ir vyrams, kurie pageidauja lygesnės, elastingesnės ir stangresnės veido odos ar putlesnių lūpų. Procedūra neatliekama asmenims, kuriems pakilusi temperatūra, gydomojoje vietoje pažeista oda. Ar procedūra tinkama, tiksliau nuspręsite su gydytoju konsultacijos metu.

 

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas matomas po 10 dienų. Siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–12 mėnesių.

 

Kokia procedūros trukmė?

Priklausomai nuo injekuojamų sričių kiekio, procedūros trukmė – iki 30 minučių.

Hialurono rūgšties užpildų „Teoxane“ kaina

  • Lūpų putlinimas 280 €
  • Nosies-lūpų sritis 320 €
  • Viršutinės lūpos sritis 320 €
  • Lūpų kampučių sritis 320 €
  • Paakių sritis 300 €
  • Hialurono rūgšties užpildo išdrenavimas 150 €

Hialurono rūgštis

Hialurono paskirtis yra užpildyti tarp odos ląstelių esančius tarpus, suteikti odai reikalingą drėgmę, tvirtumą, stangrumą ir padėti pasisavinti naudingas medžiagas. Įsiskverbusios į odą, hialurono rūgšties molekulės atstato odos drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Hialurono rūgštis veikia lyg pripūsta pagalvėlė, kuri iš vidaus remia veido struktūras ir audinius, kurių tūris ir elastingumas prarandamas dėl senėjimo procesų. Hialuronas taip pat gabena vandenį į odos paviršių, kad oda išliktų švelni ir elastinga, o jo injekcijos tinkamos visiems odos tipams.

Hialuronas, tai medžiaga randama praktiškai visuose gyvuose organizmuose, natūraliai randamas polisacharidas (polimeras). Žmogaus organizme, hialuronas veikia kaip tinklas, kuris perduoda pagrindines maistines medžiagas iš kraujotakos į odos ląsteles.

Su amžiumi kiekvienas organizmas natūralaus hialurono gamina vis mažiau, didžiausi pokyčiai pastebimi sulaukus 40 ir daugiau metų. Odoje pagaminamo hialurono kiekis labai sumažėja, oda netenka natūralios drėgmės, todėl pradeda sausėti, senti, atsiranda vis daugiau raukšlių, o esamos gilėja.

Įsiskverbusios į odą, hialurono rūgšties molekulės atstato odos drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Hialuronas patrauklus, nes šis kosmetikos ingredientas tinka visiems odos tipams, įskaitant net ir riebią bei problemišką odą.

Hialurono rūgštis veikia lyg pripūsta pagalvėlė, kuri iš vidaus remia veido struktūras ir audinius, kurių tūris ir elastingumas prarandamas dėl senėjimo procesų. Hialuronas, taip pat gabena vandenį į odos paviršių, kad oda išliktų švelni ir elastinga.

•  Hialuronas padeda išlyginti vidutines ir gilias raukšles, skatina kolageno ir hialurono rūgšties gamybą, drėkina odą.
•  Hialuronas suteikia natūralius rezultatus, po procedūros veidas atrodo jaunesnis, lygesnis ir skaistesnis.
•  Hialurono rūgštis naudojama ne tik raukšlėms naikinti, bet ir lūpoms didinti. Putlesnės lūpos suteikia veidui dailumo ir išraiškingumo.

Procedūros atliekamos naudojant šveicarų kompanijos „Teosyal Global Action“ bei „Teosyal Deep Line“ produktus. „Teosyal“ – elitiniai, ilgą laiką estetinėje medicinoje naudojami preparatai, atitinkantys ilgalaikės korekcijos kriterijus, visiškai saugūs, patogūs naudoti, ištirti bei patvirtinti klinikinių tyrimų metu, leidžiantys pasiekti aukščiausius regeneracijos rezultatus ir nuosekliai išpildantys net įnoringiausių klientų lūkesčius. 

1. Konsultacija su gydytoju, odos būklės įvertinimas.
2. Leidžiamo preparato sudėtyje yra anestetikų, todėl skausmas kiek įmanoma labiau sumažinamas. Jautresnėms vietoms taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas – jos patepamos skausmą malšinančiu bei anestetinį poveikį turinčiu kremu.
3. Pasirūpinus nuskausminimu, plonyte adata į probleminę vietą suleidžiamas nedidelis kiekis hialurono rūgšties preparato.

Sritis, kurioje daryta injekcija, dieną ar dvi gali būti patinusi. Reiktų kelias dienas vengti sporto, makiažo ar kitokio dirginimo, kelias savaites – pirčių, karštų vonių ir pan. Taip pat svarbu laikytis kitų gydytojo rekomendacijų. 

Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Gediminas Samulėnas

Plastikos chirurgijos gydytojas 

Video galerija

Galerija

Prieš - po nuotraukos

Pacientų atsiliepimai

„Oda tapo mažiau papilkėjusi, bendra odos būklė ženkliai pagerėjo. Labai patenkinta rezultatu. Ir tikrai dar kartosiu šią procedūrą. Ačiū Jums, kad esate.“

Rimgailė M.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai