fbpx

A T T I V A – odos stangrinimas indukuotu šildymu

Apie paslaugas

A T T I V A yra proveržis odos stangrinimo srityje. Tai – poodinė indukuotos šilumos procedūra, kurios metu stangrinama suglebusi oda, naikinamas dvigubas smakras, atliekamas veido pakėlimas ir kūno kontūravimas. A T T I V A šiandien yra universaliausia, saugiausia ir galingiausia odos stangrinimo procedūra rinkoje. Procedūros metu skatinamas audinių atstatymas ir regeneracija, sprendžiamos lėtinių degeneracinių uždegiminių procesų problemos. Gydymas šildymu suteikia tris pagrindinius privalumus – skatina elastino ir kolageno gamybą, gerina mikrocirkuliaciją.

A T T I V A tinka tiems, kurie nori patempti odą ir išlyginti raukšles per keletą seansų be prastovų ir rizikos, susijusios su chirurginėmis operacijomis. Tai – išskirtinė, efektyvi ir saugi priemonė audinių stangrinimui ir atnaujinimui, kurios veiksmingumą įrodo klinikiniai tyrimai (daugiau kaip 3000 atvejų). Išorinė termovaldymo kamera leidžia nuolat stebėti zondą audinių viduje ir paviršinę odos temperatūrą, todėl procedūra yra itin veiksminga ir saugi.

Svarbu paminėti ir tai, kad A T T I V A yra suderinama su kitomis procedūromis, tokiomis kaip PRP injekcijos, odos šveitimas, kai kurios lazeriu atliekamos procedūros ir dar daugiau. Žinoma, kiekvienu individualiu atveju būtina informuoti specialistą apie jums anksčiau atliktas procedūras.

Pirmajame etape šildomas audinys susitraukia dėl kolageno skaidulų sutrumpėjimo, tada prasideda restruktūrizavimo procesai, suaktyvėja kamieninės ląstelės, fibroblastų veikla, gaminant kolageną, elastiną ir biologiškai restruktūrizuojančias medžiagas.

A T T I V A turi patentuotą bangos ilgį, skirtą maksimaliai sąveikai su gydomais audiniais užtikrinti. Energijos perduodama audiniams, tai sukelia elektrinę stimuliaciją gydomoms ląstelėms ir skatina jų atsinaujinimą.

Dėl pritaikytų kaniulių poodinės indukuotos šilumos technologijos procedūra gali būti taikoma visose kūno vietose, įskaitant sudėtingiausias zonas: veidą, akių vokus, žandus, kaklą, pažastis, kelius, dekoltė, vidinę šlaunų pusę, pilvą ir dar daugiau.

A T T I V A rezultatai pasiekiami iš karto po procedūros, nes tiesiogiai į poodį tiekiama šiluma sklinda į odą ir priverčia kolageną susitraukti (tiesioginis pakėlimo efektas). Be to, skatinant fibroblastus gaminti daugiau kolageno ir elastino, rezultatai tampa ilgalaikiai (uždelstas pakėlimo efektas) ir trunka apie 12-15 mėnesių.

Iš karto po pirmojo seanso dauguma žmonių pastebi tam tikrą pagerėjimą, tačiau visiškai rezultatas pasiekiamas po 2-3 mėnesių po procedūros. Taip yra todėl, kad organizmui reikia laiko naujoms elastino ir kolageno skaiduloms pasigaminti.

Pati procedūra yra neskausminga, kartais gydomai sričiai ypač jautriems pacientams reikalinga vietinė nejautra. Labai retais atvejais, gydant jautrias sritis, gali atsirasti nedidelis diskomfortas.

Vienas iš odos kontūravimo naudojant A T T I V A privalumų yra tai, kad oda po procedūros atsigauna itin greitai, todėl procedūra visiškai nesutrukdo paciento įprastam gyvenimui. Gydymo trukmė skiriasi priklausomai nuo gydomos srities, o atsigavimo laikas – itin trumpas, įprastai pakanka kelių valandų ramybės būsenoje, kad būtų galima grįžti prie kasdienės rutinos.

Kitos procedūros turėtų būti atliekamos praėjus bent 15-20 dienų po A T T I V A procedūros. Procedūros, kurias galima derinti su A T T I V A:

  • PRP
  • Užpildai
  • Įtempiami siūlai
  • Lipofillingas
  • Lazeris
  • Odos šveitimas

Užpildai, taip pat įtempiami siūlai yra procedūros, kurios, jei atliktos anksčiau, gali trukdyti A T T I V A skleidžiamai poodinei šilumai, todėl šiais arba kitais atvejais, kai buvo naudojamos kitos injekcinės procedūros, prieš atliekant procedūrą su A T T I V A siūloma palaukti bent 30 dienų.

Siekiant užtikrinti paciento saugumą, A T T I V A Endodermal RF kaniulėje įmontuota dviguba temperatūros kontrolė. Tai kartu su išorine termovaldymo kamera leidžia nuolat stebėti zondą audinių viduje ir paviršinę odos temperatūrą. A T T I V A S.I.H. (poodinio indukuoto šildymo) technologija užtikrina optimalius rezultatus atliekant minimaliai invazinę procedūrą, skirtą veidui pakelti, kūno linijoms formuoti ir odai patempti.

Patentuota programinė įranga ir patentuota poodinės indukuotos šilumos technologija leidžia specialistui tiksliai kontroliuoti šilumos sklaidą nuo giliųjų audinių iki odos paviršiaus.

Prieš/Po rezultatai

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai