fbpx

A T T I V A – odos stangrinimas indukuotu šildymu

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

A T T I V A rezultatai pasiekiami iš karto po procedūros, nes tiesiogiai į poodį tiekiama šiluma sklinda į odą ir priverčia kolageną susitraukti (tiesioginis pakėlimo efektas). Be to, skatinant fibroblastus gaminti daugiau kolageno ir elastino, rezultatai tampa ilgalaikiai (uždelstas pakėlimo efektas) ir trunka apie 12-15 mėnesių.

Iš karto po pirmojo seanso dauguma žmonių pastebi tam tikrą pagerėjimą, tačiau visiškai rezultatas pasiekiamas po 2-3 mėnesių po procedūros. Taip yra todėl, kad organizmui reikia laiko naujoms elastino ir kolageno skaiduloms pasigaminti.

Kas yra A T T I V A?

A T T I V A yra proveržis odos stangrinimo srityje. Tai – poodinė indukuotos šilumos procedūra, kurios metu stangrinama suglebusi oda, naikinamas dvigubas smakras, atliekamas veido pakėlimas ir kūno kontūravimas. A T T I V A šiandien yra universaliausia, saugiausia ir galingiausia odos stangrinimo procedūra rinkoje. Procedūros metu skatinamas audinių atstatymas ir regeneracija, sprendžiamos lėtinių degeneracinių uždegiminių procesų problemos. Gydymas šildymu suteikia tris pagrindinius privalumus – skatina elastino ir kolageno gamybą, gerina mikrocirkuliaciją.

Kaip tai veikia?

Pirmajame etape šildomas audinys susitraukia dėl kolageno skaidulų sutrumpėjimo, tada prasideda restruktūrizavimo procesai, suaktyvėja kamieninės ląstelės, fibroblastų veikla, gaminant kolageną, elastiną ir biologiškai restruktūrizuojančias medžiagas.

A T T I V A turi patentuotą bangos ilgį, skirtą maksimaliai sąveikai su gydomais audiniais užtikrinti. Energijos perduodama audiniams, tai sukelia elektrinę stimuliaciją gydomoms ląstelėms ir skatina jų atsinaujinimą.

Kokioms sritims taikoma A T T I V A?

Dėl pritaikytų kaniulių poodinės indukuotos šilumos technologijos procedūra gali būti taikoma visose kūno vietose, įskaitant sudėtingiausias zonas: veidą, akių vokus, žandus, kaklą, pažastis, kelius, dekoltė, vidinę šlaunų pusę, pilvą ir dar daugiau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar A T T I V A procedūra yra skausminga?

Pati procedūra yra neskausminga, kartais gydomai sričiai ypač jautriems pacientams reikalinga vietinė nejautra

Ką daryti, jei ką tik buvo atlikta užpildų procedūra?

Užpildai, taip pat įtempiami siūlai yra procedūros, kurios, jei atliktos anksčiau, gali trukdyti A T T I V A skleidžiamai poodinei šilumai, todėl šiais arba kitais atvejais, kai buvo naudojamos kitos injekcinės procedūros, prieš atliekant procedūrą su A T T I V A siūloma palaukti bent 30 dienų.

Kaip procedūros metu užtikrinamas paciento saugumas?

Siekiant užtikrinti paciento saugumą, A T T I V A Endodermal RF kaniulėje įmontuota dviguba temperatūros kontrolė. Tai kartu su išorine termovaldymo kamera leidžia nuolat stebėti zondą audinių viduje ir paviršinę odos temperatūrą

Kokia procedūros trukmė?

Trukmė skiriasi priklausomai nuo gydomos srities, o atsigavimo laikas – itin trumpas, įprastai pakanka kelių valandų ramybės būsenoje, kad būtų galima grįžti prie kasdienės rutinos.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai