fbpx

Lytinių lūpų korekcijos ir balinimo procedūros

Apie paslaugas

Estetinė ginekologija apima lytines lūpas koreguojančias procedūras. Tačiau lytinių lūpų korekcija ne visada siekiama tik estetinių tikslų. Esant tam tikroms lytinių lūpų deformacijoms, moterims kyla nepatogumų ir kasdieniame gyvenime. Galime išskirti tris lytinių organų požymius, kurie gali vienaip ar kitaip paveikti moters gyvenimo kokybę: lytinių lūpų padidėjimas (hipertrofija), pigmentacija ir stangrumo, formos praradimas. Tiek lytinės lūpos, tiek makštis laikui bėgant gali prarasti stangrumą. Lytinės lūpos netenka savo putlios formos, sudrimba ir suglemba. Formą praradusios lytinės lūpos kai kurioms moterims sukelia kompleksų. Tokius lytinių organų pokyčius dažniausiai paskatina gimdymas, menopauzė, natūralūs senėjimo procesai.

Kaip atliekamos procedūros?

Sokrato klinikoje naudojami itin veiksmingi ir inovatyvūs sprendimo būdai – lazeris, hialurono užpildų injekcijos ir radijo dažnis:

Lazeris

Lazerio spinduliai, veikdami makšties gleivinę ir gilesnius audinių sluoksnius, skatina elastino ir kolageno gamybą ir neefektyvių ląstelių sunykimą. Šios medžiagos yra atsakingos už audinių stangrumą. Atkurtos ląstelės duoda rezultatą – nebevargina šlapimo pratekėjimas, makštis tampa stangri ir elastinga.

Hialurono užpildų injekcijos

Užpildais susiaurinama makštis arba padidinama ir paputlinama lytinių lūpų apimtis, atstatoma forma. Procedūra neskausminga, o efektas išlieka iki 2 metų. Vėliau procedūrą reikėtų pakartoti. Hialurono rūgštis, derinant su kitais gydymo būdais, taip pat taikoma makšties sausumui (atrofijai) gydyti.

Radijo dažnis

Panašus putlinimo, patempimo efektas išgaunamas su „Indiba Deep Care“ radijo dažnio terapija. Monopoliarinis 448 kHz radijo dažnis skatina audinių atsinaujinimą, kolageno gamybą, sutvirtina ir patempia suglebusias vietas. Radijo dažnis taip pat mažina makšties išplatėjimą, gydo šlapimo nelaikymą, pogimdyminius randus (cezario, tarpvietės randus).

PRP terapija

Paciento kraujas (iki 20 ml) naudojamas ir apdorojamas, po to centrifuguojamas. Trombocitais praturtintą plazmą Gyd. ginekologė įšvirkščia į moters lytinius organus. Ši procedūra skatina ląstelių skaidymo procesą, kraujagyslių endotelio ląstelių augimą, taip pat didina kolageno ir elastino sintezę, bei hialurono rūgšties lygį. Dėl to lytinių organų oda tampa elastinga ir stipri, gerėja jų estetinė išvaizda ir būklė, taip pat sustiprėja regeneracinių audinių procesas.

Estetinės ginkelogijos procedūrų kainos

  • Lytinių lūpų korekcija radijo dažniu 159 €
  • Lytinių organų zonų balinimas 289 €
  • Lytinių lūpų korekcija 1 ml hialurono rūgšties užpildu 279 €
  • Lytinių lūpų korekcija PRP terapija ir hialuronu 410 €
  • Lytinių lūpų korekcija lazeriu nuo 799 €

Video galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai