fbpx

Hiperhidrozės gydymas su A T T I V A

Apie paslaugas

Moderniausias būdas kovoti su hiperhidroze

Greiti ir ilgalaikiai rezultatai: jokio šalutinio poveikio

Daugiau jokios nemalonios drėgmės ar kvapo – jauskitės gerai!

Sveikesnė alternatyva botulino toksino injekcijoms

Patentuota technologija: įrodytas efektyvumas

A T T I V A  – poodinė indukuotos šilumos procedūra, kurios metu stangrinama suglebusi oda, atliekamas kūno kontūravimas, taip pat naikinamos prakaito liaukos. A T T I V A šiandien yra universaliausia, saugiausia ir galingiausia odos apdorojimo procedūra rinkoje. Audinių paveikimas šildymu suteikia tris pagrindinius privalumus – skatina elastino ir kolageno gamybą, gerina mikrocirkuliaciją.

Procedūra tinkama susiduriantiems su hiperhidroze – pertekliniu prakaitavimu. Ši būklė gali paveikti įvairias kūno dalis, įskaitant delnus, pėdas, pažastis ir veidą. Hiperhidrozė gali turėti didelės įtakos žmogaus gyvenimo kokybei, sukeldama gėdą, diskomfortą ir socialinį nerimą. Sokrato klinikoje atliekamas hiperhidrozės gydymas naudojant ATTIVA indukuoto šildymo metodą, kurio metu kryptingai šildant poodinius audinius pažastų srityje yra naikinamos prakaito liaukos.

Tai – išskirtinė, efektyvi ir saugi priemonė hiperhidrozės gydymui. Išorinė termovaldymo kamera leidžia nuolat stebėti zondą audinių viduje ir paviršinę odos temperatūrą, todėl procedūra yra itin veiksminga ir saugi.

Po oda įkišamas mažas zondas, kuris skleidžia kontroliuojamą šiluminę energiją, nukreiptą į prakaito liaukas, esančias gilesniuose odos sluoksniuose. Energija įkaitina ir sunaikina prakaito liaukas, sumažindama jų gebėjimą gaminti prakaitą.

Per kelias ateinančias savaites ar mėnesius pacientai paprastai pajunta, kad pažastų prakaitavimas labai sumažėja. Poodinės indukuotos šilumos terapijos poveikis dažnai būna ilgalaikis, daugelis pacientų džiaugiasi sumažėjusiu prakaitavimo kiekiu visą likusį gyvenimą.

Pati procedūra yra neskausminga, kartais jautriems pacientams reikalinga vietinė nejautra. Gali būti juntamas trumpas diskomfortas.

Vienas iš ATTIVA privalumų yra tai, kad oda po procedūros atsigauna itin greitai, todėl procedūra visiškai nesutrukdo paciento įprastam gyvenimui. Atsigavimo laikas – itin trumpas, įprastai pakanka kelių valandų ramybės būsenoje, kad būtų galima grįžti prie kasdienės rutinos.

Siekiant užtikrinti paciento saugumą, ATTIVA Endodermal RF kaniulėje įmontuota dviguba temperatūros kontrolė. Tai kartu su išorine termovaldymo kamera leidžia nuolat stebėti zondą audinių viduje ir paviršinę odos temperatūrą. ATTIVA S.I.H. (poodinio indukuoto šildymo) technologija užtikrina optimalius rezultatus.

Patentuota programinė įranga ir patentuota poodinės indukuotos šilumos technologija leidžia specialistui tiksliai kontroliuoti šilumos sklaidą nuo giliųjų audinių iki odos paviršiaus.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai