fbpx

Tatuiruočių šalinimas

Apie paslaugas

Visi žinome, kad tatuiruotė ilgalaikis dalykas, ir reikia pasiryžimo įamžinti ant savo kūno piešinį, kurio nebus taip paprasta atsikratyti. Pristatome paprastą, greitą, neskausmingą, efektyvų būdą šalinti tatuiruotes lazeriu greitai ir efektyviai. Tatuiruočių šalinimas lazeriu yra efektyvumu pirmaujanti priemonė šalinant nepageidaujamus ar nublukusius ornamentus nuo savo kūno. Tai greita, neskausminga, saugi, paprasta ir patikima procedūra.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinka visiems norintiems pašalinti tatuiruotę nuo kūno. Tatuiruotės šalinimas neatliekamas nėščioms moterims, esant žaizdoms gydomojoje vietoje, sergant epilepsija, vartojant jautrumą šviesai didinančius vaistus.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų kiekis priklauso nuo tatuiruotės spalvos intensyvumo, dažo kiekio ir gylio, kūno vietos, kurioje ji yra. Kuo tamsesnė paciento oda, tuo pigmentas šalinamas sunkiau. Daugiau kartų gali prireikti ir itin ryškioms, profesionalioms tatuiruotėms pašalinti. Mėgėjiškoms tatuiruotėms reikės 2–3 procedūrų, o profesionalioms gali prireikti 4–5 procedūrų. Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nėra. Procedūros dažnumas 1 kartai per mėnesį. Po procedūros patartina vengti UV ir saulės spindulių arba naudoti stiprią apsaugą nuo saulės. Šalutinis poveikis ar gydomos zonos surandėjimas nepastebėtas.


Kokia procedūros trukmė?

Tatuiruotės šalinimas lazeriu, priklausomai nuo jos dydžio ir vietos, gali užtrukti 15–30 minučių.

Tatuiruočių šalinimo lazeriu kaina

  • 1 kvadratinis centimetras 55 €
  • 5 kvadratiniai centimetrai 85 €
  • 10 kvadratinių centimetrų 125 €

* Antrai ir trečiai tatuiruotės šalinimo procedūrai taikoma 15 proc. nuolaida.

** Atliekant procedūrą, gydytojo-dermatologo konsultacija nemokama.

*** Nustatant kainą yra skaičiuojamos tatuiruotės ribos ir neesant pilnai užpildytam plotui tatuiruote, gydytoja įvertina ir nustato kainą.

Kaip šalinamos tatuiruotės lazeriu?

Tatuiruotes šalinant lazeriu – siunčiamas trumpas, tačiau stirpus impulsas. Procedūros esmė suskaidyti odoje esantį pigmentą, kad būtų lengviau jį pašalinti kai odoje prasideda suaktyvintas atsinaujinimo procesas. Lazerio spindulys yra nukreiptas tiesiai į ląsteles, kurių sudėtyje yra pigmento (dažo). Pacientas gali jausti šildymo efektą tatuirotės naikinimo plote, tačiau tai greitai praeina. Procedūrą atlieka gydytojos dermatovenerologės Gintarė Linkevičiūtė ir Eglė Zinkevičienė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai