fbpx

Celiulito gydymas ir odos stangrinimas

Apie paslaugas

Galvojate kaip sustangrinti kūną, sumažinti celiulitą ar pagerinti kūno formas? Tai gali būti nemenkas iššūkis, tačiau imantis veiksmingų priemonių, tai galite pasiekti greitai ir ilgam laikui. Celiulitas – viena labiausiai paplitusių problemų, su kuriomis susiduria net iki 98 % moterų. Siekiant sumažinti celiulito žymes, reikėtų daugiau sportuoti, sveikiau maitintis, atsisakyti žalingų įpročių ir pan. Teko girdėti apie celiulito gydymą Robolex lazeriu bei Fotodinamine terapija su Triwing lempa? Šie inovatyvūs būdai skirti atsikratyti celiulito yra toki dinamiški, kad tai tik dar kartą patvirtina teiginį – medicina žengia koja kojon su inovacijomis technologijų srityje.

Celiulito gydymo „Robolex“ lazeriu pranašumai

Pasaulyje vyrauja mitas, kad tik skausmingas celiulito gydymas yra veiksmingas. Masažo meistrai ir kineziterapeutai sutiks, kad skausmingos celiulito šalinimo procedūros metu paciento raumuo įsitempia ir taip sulėtėja kraujotakos cirkuliacija audiniuose, o tai trukdo efektyviam celiulito šalinimui pasiekti.

Mes sakome NE skausmui! Unikalų celiulito gydymą užtikrina išskirtinis „Robolex“ lazerio pranašumas: 5 tipų automatinis pulsas, kuris leidžia maksimaliai prisitaikyti prie kiekvieno paciento odos struktūros, celiulito tipo bei, žinoma, jautrumo, kas sąlygoja ne tik efektyvią, bet ir malonią procedūrą. Maksimalus prisitaikymas prie paciento pojūčių leidžia užtikrinti tinkamą kraujotakos cirkuliaciją ir efektyvų celiulito gydymą. 

Celiulito gydymas Fotodinamine terapija

Veikdami žmogaus audinius šviesos diodai sukelia tarpląstelines, fiziologines, fotobiochemines reakcijas ir stimuliuoja ląsteles. LED šviesa stimuliuoja fibroblastų veiklą, prailgina senstančių ląstelių gyvybingumo veiklą – tai suteikia galimybę joms ilgiau gaminti kolageną ir elastiną – vienus svarbiausių elementų, kurie yra atsakingi už odos elastingumą ir stangrią išvaizdą. 

Celiulito gydymas su Juliette Armand Schema terapija

Juliette Armand sukurta PHA2 technologija kartu su pažangiausia COSMETIC DRONES transderminio pristatymo sistema skatina odos ląstelių metabolizmą, dėl kurio sutrikimo vietoje kaupiasi riebalai ir nevienodai pasiskirsto („celiulitas – apelsino žievelės” išvaizda), ir slopina fosfodiesterazės veikimą blokuojant α2 receptorius. Schema terapija buvo sukurta Juliette Armand laboratorijose ir yra išsami tikslinė kosmetinė kūno procedūra, kurią sudaro 10 aplikacijų (40min.)

fotodinamine terapija

Celiulito gydymas Sunekos Cell injekcija

SUNEKOS „Cell“ yra sterilus, injekcinis tirpalas, skatinantis mikrocirkuliacijos ir tarpląstelinio lygmens fiziologinės būklės, paveiktos uždegiminių ir struktūrinių veiksnių, atkūrimą. Šiandien daugybė patofiziologinių aplinkybių rodo, kad reikia gydymą sutelkti į ekstraląstelinę matriksą. Sinergija, kurią sukuria HA+AA ir šarminis tirpalas lemia fiziologinius pokyčius, gerinančius ECM struktūrą, reguliuojančius mikrocirkuliaciją ir mažinančius fibrozę.

 

SUNEKOS „Cell“ – vienintelė formulė, kuri neutralizuoja acidozę ir pertvarko tarpląstelinę matriksą. Tai – sprendimas sėkmingam celiulito gydymui.

Reikalingų procedūrų kiekis priklauso nuo celiulito būklės. Dažniausiai 3-4 procedūros, atliekama 1 kartą per mėnesį. 

Procedūrų „Robolex“ aparatu kaina 20% nuolaida!

 • 3 procedūros (3x45 min.) 148 € 186 €

  + DOVANA Juliette Armand Skin booster kremas

 • 3 procedūros (3x60 min.) 227 € 283 €

  + DOVANA Juliette Armand Skin booster kremas

 • 3 procedūros (3x90 min.) 292 € 365 €

  + DOVANA Juliette Armand Skin booster kremas

 • 3 procedūros (3x120 min.) 405 € 505 €

  + DOVANA Juliette Armand Skin booster kremas

 • Kojų sritis (45 min.) 63 € 79 €
 • Pilvo sritis (30 min.) 55 € 69 €
 • Sėdmenų sritis (30 min.) 55 € 69 €
 • Rankų sritis (30 min.) 55 € 69 €
 • Smakro sritis (30 min.) 55 € 69 €
 • Kojų ir sėdmenų sritis (60 min.) 84 € 105 €

 • Kojų, sėdmenų ir pilvo sritis (90 min.) 108 € 135 €

 • Visas kūnas (120 min.) 150 € 187 €

Juliette Armand Schema terapija

 • 1 procedūra (40min.) 69 €

Fotodinaminė terapija

Sunekos "Cell" injekcija

 • 1 procedūra 290 €


Pažangus 4 technologijų junginys - viskas viename "Robolex" lazeryje

celiulito gydymas

Pranašus ir analogų neturintis Robolex lazeris išsiskiria pažangiu 4 technologijų junginiu veikiančiu vienu metu:

1. Žemo dažnio galinga ultragarsinė kavitacija
Šildantys žemi dažniai veikia riebalų ląstelių pralaidumą ir palengvina jų skaidymą iš organizmo. Ilgainiui riebalų ląstelių kiekis sumažėja net pilvo ir šlaunų srityse – tose vietose, kur riebalinės ląstelės yra labiausiai užsispyrusios ir atsparios įvairiems sporto pratimams ar šildomiems įvyniojimams;

2. Daugiapolis radiodažnis
Lazeris išsiskiria daugiapoliu radijo dažniu, kuris pasiekia net 5-15 mm dermos gylį ir padeda ištirpusius riebalus suskaidyti taip šalinant celiulitą. Taip pat radijo dažnis skatina limfos cirkuliaciją metabolizmo būdu;

3. Žemo intensyvumo lazeris
Įkaitina audinius, priverčia susitraukti riebalines ląsteles taip užtikrinant efektyvų riebalų skaidymą bei lipolizės skatinimą;

4. Vakuumas
Vakuuminis masažas skatina riebalų sankaupų patekimą į limfos sistemą, taip pat skatina skaidulinio audinio irimą ir sumažina riebalų ląstelių kiekį. Procedūros metu yra užtikrinamas vienodas šilumos pasiskirstymas audiniuose, stimuliuojamas limfos tekėjimas, didinamas odos elastingumas.

Iš pradžių oda paruošiama procedūrai ją švariai nuvalant. Aparato galvute masažuojamos probleminės vietos. Procedūros metu gali būti jaučiama šiluma, dilgčiojimas. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros. Kartais gali atsirasti mėlynės arba nedidelis odos paraudimas.

Procedūra tinkama norintiems sumažinti apimtis, stangrinti ir kontūruoti kūną, gydyti celiulitą. Taip pat po lipolizės (riebalų nusiurbimo), gimdymo ar kitais atvejais esant laisvai, suglebusiai odai stangrinti. Procedūra „Robolex“ aparatu neatliekamas nėščioms moterims.

Procedūrų kursas nustatomas individualiai atsižvelgiant į kiekvieno paciento celiulito stadiją ir odos būklę. Paprastai prireikia 7 – 10 procedūrų. Jei norite greičiau pasiekti dar geresnių rezultatų, procedūras patartina derinti kartu su mezoterapijos procedūra kūnui, kūno įvyniojimais, anticeliulitiniais, limfodrenažiniais masažais. Gydymo periodu patariama gerti daugiau vandens, kad greičiau pasišalintų riebalų ląstelės, taip pat propaguoti aktyvų gyvenimo būdą ir mitybą praturtinti sveiku maistu.

Jau po pirmos procedūros pajusite, kad Jūsų oda tapo daug labiau stangresnė ir elastingesnė. Atlikus procedūrų kursą, be akivaizdaus celiulito sumažėjimo, pajusite probleminių vietų apimčių sumažėjimą, taip pat Jūsų oda taps stangri, elastinga ir lygi.

Video galerija

Prieš - po nuotraukos

juste masazuotoja

Justė Radzevičiūtė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Jūratė Stonkuvienė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai