fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

„Robolex“ – celiulito ir kūno stangrinimas

Apie procedūrą

Galvojate kaip sustangrinti kūną, sumažinti celiulitą ar pagerinti kūno formas? Tai gali būti nemenkas iššūkis, tačiau imantis veiksmingų priemonių, tai galite pasiekti greitai ir ilgam laikui. Celiulitas – viena labiausiai paplitusių problemų, su kuriomis susiduria net iki 98 % moterų. Siekiant sumažinti celiulito žymes, reikėtų daugiau sportuoti, sveikiau maitintis, atsisakyti žalingų įpročių ir pan. Norint celiulitą padaryti kuo mažiau matomą ar net nepastebimą, rekomenduojame kompleksinį gydymą, t. y. taikykite ne tik sveikos gyvensenos principus, bet ir procedūras. Juk derinant sveiką gyvenseną ir procedūras, rezultatas pasiekiamas greičiau, lengviau ir efektyviau.  

Sumažėja apimtys ir dailėja kūno linijos

Ypač efektyviai gydomas celiulitas dėl sukeliamos kavitacijos

Sustangrinama ir atjauninama oda

Suaktyvinama kolageno gamyba

Giliai masažuoja, gerina limfotaką ir didina odos elastingumą

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinkama norintiems sumažinti apimtis, stangrinti ir kontūruoti kūną, gydyti celiulitą. Taip pat po lipolizės (riebalų nusiurbimo), gimdymo ar kitais atvejais esant laisvai, suglebusiai odai stangrinti. Procedūra „Robolex“ aparatu neatliekamas nėščioms moterims.


Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių oda paruošiama procedūrai ją švariai nuvalant. Aparato galvute masažuojamos probleminės vietos. Procedūros metu gali būti jaučiama šiluma, dilgčiojimas. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros. Kartais gali atsirasti mėlynės arba nedidelis odos paraudimas.


Kokia procedūros trukmė?

Kūno stangrinimo procedūra „Robolex“ aparatu, priklausomai nuo gydomos vietos, trunka nuo 30 iki 120 minučių.

Procedūrų „Robolex“ aparatu kaina

  • Kojų sritis (30 min.) 30 €
  • Pilvo sritis (30 min.) 30 €
  • Sėdmenų sritis (30 min.) 30 €
  • Rankų sritis (30 min.) 30 €
  • Smakro sritis (30 min.) 30 €

  • Kojų ir sėdmenų sritis (60 min.) 60 €

  • Kojų, sėdmenų ir pilvo sritis (90 min.) 90 €

  • Visas kūnas (120 min.) 120 €

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rezultatas gali būti matomas jau po pirmos procedūros, tačiau geriausiam rezultatui pasiekti reikalingas maždaug 8 procedūrų kursas. Tikslų procedūrų skaičių nustato specialistas, atsižvelgęs į celiulito stadiją ir kitus veiksnius. Jei norite greičiau pasiekti dar geresnių rezultatų, procedūras galima derinti su mezoterapija kūnui, kūno įvyniojimais, anticeliulitiniais-limfodrenažiniais masažais. Gydymo periodu patariama gerti daugiau vandens, kad greičiau pasišalintų riebalų ląstelių produktai.

Jolanta Orlovienė

Kineziterapeutė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket