fbpx

Lazerinė ginekologija

Daugelis moterų įsitikusios, kad jų lytinės sveikatos sutrikimus gali pašalinti tik operacija. Toks požiūris yra klaidingas, nes šiandien šlapimo nelaikymo, makšties stangrumo ir elastingumo atkūrimo bei kitas medicinines ir estetines problemas galima išspręsti ir be invazinės procedūrosLazerinė ginekologija – modernus būdas, kurio pagalba greitai, paprastai ir neskausmingai pasirūpinsime jūsų intymia sveikata ir moteriškumu. Intymios problemos paveikia moterį sukeldamos diskomfortą ir paveikdamos moters pasitikėjimą savimi bei gyvenimo kokybę. Šiandien, modernių technologijų dėka, kiekviena moteris gali atsikratyti nemalonių pojūčių ir mėgautis visaverte gyvenimo kokybe. Gydymas lazeriu – tai švelnus, inovatyvus problemos sprendimas be chirurginės invazijos. 

Kas yra lazerinė ginekologija?

Tai modernus, minimaliai invazinis sprendimas, skirtas optimaliai rūpintis įvairiomis intymiomis moteriškomis problemomis. Gimdymas, svorio ir hormonų pokyčiai gali pažeisti dubens dugną, makšties audinius, pakeisti jos sienelės gleivinę. Šie fiziologiniai pokyčiai gali sukelti šlapimo nelaikymą, makšties atrofiją, sausumą, infekcijas. Tai neigiamai veikia moters gyvenimo kokybę ir pasitikėjimą savimi. Šioms problemoms spręsti – lazerinė ginekologija, kuri yra saugi, atliekama greitai ir visiškai be skausmo, o jos efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

Kokias problemas sprendžia lazeris?

Naudodami gydymą lazeriu, galime išspręsti šias, dažnai moteris kamuojančias, problemas:


Šlapimo nelaikymą ir pratekėjimą
Sumažėjusį makšties sienelių stangrumą
Išsausėjusią makšties gleivinę
Lytinių lūpų patamsėjimą
Kitas seksualinio gyvenimo problemas

Gali pasirodyti, kad šios problemos nėra dažnos, tačiau tai netiesa, paprasčiausiai moterims nedrąsu kalbėti apie tai su kitais. Moterys su šiomis problemomis susiduria jau nuo 30 metų, o gimdžiusios netgi anksčiau. Kas trečia 40–60 metų moteris turi šlapimo nelaikymo problemą.

Kaip pastebėti šias problemas?

Pirmuosius simptomus pastebėti tikrai nėra sunku. Šlapimo nelaikymo atveju gali pasitaikyti dviejų rūšių simptomai:

Krūvio šlapimo nelaikymas. Nedidelis šlapimo kiekis prateka jums čiaudint, kosint, kažką sunkiai keliant, netgi juokiantis.
Dirglioji šlapimo pūslė
. Atsiranda dažnas ir staigus noras šlapintis. Jeigu naktį tenka vis dažniau dėl to keltis – galite įtarti, kad kalta dirgli šlapimo pūslė.

Makšties gleivinės išsausėjimas ir elastingumo sumažėjimas dažniausiai pasireiškia lytinio gyvenimo kokybės suprastėjimu ir diskomfortu, patiriamu sueities metu.

Ginekologinių procedūrų lazeriu kainos

 • Karpų, papilomų šalinimas nuo lytinių organų zonų 90 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas lazeriu 290 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija ir lazeriu 470 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija, hialuronu ir lazeriu 540 €
 • Makšties atrofijos gydymas PRP terapija ir lazeriu 470 €
 • Makšties atrofijos gydymas PRP terapija, lazeriu ir hialuronu 540 €
 • Makšties lichensklerozės gydymas PRP terapija ir lazeriu 470 €
 • Makšties lichensklerozės gydymas PRP terapija, lazeriu ir hialuronu 540 €
 • Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu 290 €
 • Šlapimo nelaikymo gydymas PRP terapija ir lazeriu 470 €
 • Šlapimo nelaikymo gydymas PRP terapija, hialuronu ir lazeriu 540 €
 • Lytinių organų zonų balinimas 290 €
 • Lytinių lūpų korekcija lazeriu 800–1500 €

Lazerinė ginekologija – geresniam moters gyvenimui

Jokia paslaptis – nesprendžiamos problemos niekur savaime nedingsta ir yra linkusios augti. Anksčiau ar vėliau ginekologinės problemos pradeda kelti tiek fizinį, tiek emocinį diskomfortą. Galiausiai problema gali išaugti tiek, kad nepavyks apsieiti be sudėtingo chirurginio gydymo. Lazerinė ginekologija yra veiksmingas ir paprastas būdas šioms problemoms spręsti. Procedūra trunka tik 15–30 minučių, o rezultatai jaučiami jau po pirmo karto. Gydymas lazeriu leidžia iš karto po procedūros grįžti į sau įprastą gyvenimo ritmą.

Procedūra atliekam su vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos CO2 lazeriu BX300.

Prietaisas patvirtintas klinikiniais tyrimais. Pasižymi veiksmingumu, saugia ir unikalia technologija. 

Kaip veikia lazeris?

Tai vienintelis lazeris Lietuvoje, turintis automatinį režimą, kurio dėka galima nustatyti šviesos bangos intervencijos gylį. Šios lazerio savybės leidžia gydymą atlikti itin tiksliai ir saugiai. Lazerio išskiriamas šviesos impulsas suskaido pigmentą į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau, odai natūraliai atsinaujinant, pasišalina. Lazerio spinduliai, veikdami makšties gleivinę ir gilesnius audinių sluoksnius, skatina elastino ir kolageno gamybą ir neefektyvių ląstelių sunykimą. Šios medžiagos yra atsakingos už audinių stangrumą. Atkurtos ląstelės duoda rezultatą – nebevargina šlapimo pratekėjimas, makštis tampa stangri ir elastinga. 

Kam tinkama procedūra?

Procedūra tinkama moterims, kurias kamuoja silpnas dubens dugnas, šlapimo nelaikymas ir pratekėjimas, po gimdymo makšties laisvumas, sumažėjęs makšties sienelių stangrumas, išsausėjusi makšties gleivinė.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojama atlikti 3 procedūrų kursą, tačiau rezultatai jaučiami jau po pirmojo karto. Lazerinė procedūra pasižymi trumpu gijimo laikotarpiu – po procedūros iš karto galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.  Ilgalaikiams rezultatams išlaikyti, būtina laikytis visų procedūrą atlikusio gydytojo rekomendacijų.

Lazerinė ginekologija naudojama ir estetinėms procedūroms

Gydymas lazeriu gali būti atliekamos ir estetinės medicinos procedūros. Lytinių zonų balinimas atkuria patamsėjusių makšties audinių spalvą. Lytinių lūpų patempimas ir korekcija taikomai tada, kai lytinės lūpos praranda savo formą. Dažna bėda – mažosios lytinės lūpos labai padidėja ir tai pradeda kelti nepatogumus sueities metu ar užsiimant fizine veikla, padidėja infekcijų ir uždegimų rizika.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai