fbpx

Estetinė ginekologija

Apie paslaugas

Estetinė ginekologija apima lytines lūpas koreguojančias procedūras. Tačiau lytinių lūpų korekcija ne visada siekiama tik estetinių tikslų. Esant tam tikroms lytinių lūpų deformacijoms, moterims kyla nepatogumų ir kasdieniame gyvenime. Galime išskirti tris lytinių organų požymius, kurie gali vienaip ar kitaip paveikti moters gyvenimo kokybę: lytinių lūpų padidėjimas (hipertrofija), pigmentacija ir stangrumo, formos praradimas. Tiek lytinės lūpos, tiek makštis laikui bėgant gali prarasti stangrumą. Lytinės lūpos netenka savo putlios formos, sudrimba ir suglemba, o makštis, praradusi stangrumą, išplatėja. Formą praradusios lytinės lūpos kai kurioms moterims sukelia kompleksų, o makšties išplatėjimas gali pabloginti lytinių santykių kokybę. Tokius lytinių organų pokyčius dažniausiai paskatina gimdymas, menopauzė, natūralūs senėjimo procesai.

Kaip atliekamos procedūros?

Sokrato klinikoje naudojami itin veiksmingi ir inovatyvūs sprendimo būdai – lazeris, hialurono užpildų injekcijos ir radijo dažnis:

Lazeris

Lazerio spinduliai, veikdami makšties gleivinę ir gilesnius audinių sluoksnius, skatina elastino ir kolageno gamybą ir neefektyvių ląstelių sunykimą. Šios medžiagos yra atsakingos už audinių stangrumą. Atkurtos ląstelės duoda rezultatą – nebevargina šlapimo pratekėjimas, makštis tampa stangri ir elastinga.

Hialurono užpildų injekcijos

Užpildais susiaurinama makštis arba padidinama ir paputlinama lytinių lūpų apimtis, atstatoma forma. Procedūra neskausminga, o efektas išlieka iki 2 metų. Vėliau procedūrą reikėtų pakartoti. Hialurono rūgštis, derinant su kitais gydymo būdais, taip pat taikoma makšties sausumui (atrofijai) gydyti.

Radijo dažnis

Panašus putlinimo, patempimo efektas išgaunamas su „Indiba Deep Care“ radijo dažnio terapija. Monopoliarinis 448 kHz radijo dažnis skatina audinių atsinaujinimą, kolageno gamybą, sutvirtina ir patempia suglebusias vietas. Radijo dažnis taip pat mažina makšties išplatėjimą, gydo šlapimo nelaikymą, pogimdyminius randus (cezario, tarpvietės randus).

Kas yra lazerinė ginekologija?

Tai modernus, minimaliai invazinis sprendimas, skirtas optimaliai rūpintis įvairiomis intymiomis moteriškomis problemomis. Gimdymas, svorio ir hormonų pokyčiai gali pažeisti dubens dugną, makšties audinius, pakeisti jos sienelės gleivinę. Šie fiziologiniai pokyčiai gali sukelti šlapimo nelaikymą, makšties atrofiją, sausumą, infekcijas. Tai neigiamai veikia moters gyvenimo kokybę ir pasitikėjimą savimi. Šioms problemoms spręsti – lazerinė ginekologija, kuri yra saugi, atliekama greitai ir visiškai be skausmo, o jos efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

Kokias problemas sprendžia lazeris?

Naudodami gydymą lazeriu, galime išspręsti šias, dažnai moteris kamuojančias, problemas:


Šlapimo nelaikymą ir pratekėjimą
Sumažėjusį makšties sienelių stangrumą
Išsausėjusią makšties gleivinę
Lytinių lūpų patamsėjimą
Kitas seksualinio gyvenimo problemas

Gali pasirodyti, kad šios problemos nėra dažnos, tačiau tai netiesa, paprasčiausiai moterims nedrąsu kalbėti apie tai su kitais. Moterys su šiomis problemomis susiduria jau nuo 30 metų, o gimdžiusios netgi anksčiau. Kas trečia 40–60 metų moteris turi šlapimo nelaikymo problemą.

Kaip pastebėti šias problemas?

Pirmuosius simptomus pastebėti tikrai nėra sunku. Šlapimo nelaikymo atveju gali pasitaikyti dviejų rūšių simptomai:

Krūvio šlapimo nelaikymas. Nedidelis šlapimo kiekis prateka jums čiaudint, kosint, kažką sunkiai keliant, netgi juokiantis.
Dirglioji šlapimo pūslė
. Atsiranda dažnas ir staigus noras šlapintis. Jeigu naktį tenka vis dažniau dėl to keltis – galite įtarti, kad kalta dirgli šlapimo pūslė.

Makšties gleivinės išsausėjimas ir elastingumo sumažėjimas dažniausiai pasireiškia lytinio gyvenimo kokybės suprastėjimu ir diskomfortu, patiriamu sueities metu.

Estetinės ginkelogijos procedūrų kainos

 • Karpų, papilomų šalinimas nuo lytinių organų zonų 90 €
 • Lytinių organų zonų balinimas 290 €
 • Lytinių lūpų korekcija radijo dažniu 160 €
 • Lytinių lūpų korekcija 1 ml hialurono rūgšties užpildu 360 €
 • Lytinių lūpų korekcija 2 ml hialurono rūgšties užpildu 690 €
 • Lytinių lūpų korekcija PRP terapija ir hialuronu 580 €
 • Lytinių lūpų korekcija lazeriu 1500 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas radijo dažniu 160 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas lazeriu 219 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija 290 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija su 2 ml hialuronu 410 €
 • Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas PRP terapija ir lazeriu 470 €

Gydymas fotodinamine terapija

Fotodinaminė terapija su TriWings LL – tai viena efektyviausių ir stipriausių pasaulyje LED fotodinaminė gydymo sistema iš Prancūzijos, jungianti kelias šviesos spalvas, kuri sukelia audinių sąveiką, sumažina oksidacinį stresą, mažina skausmą, uždegimus, gydo sergančią ir pažeistą odą, slopina ir užkerta kelią senėjimui. Vienu metu gali naudoti 1-3 LED šviestuvus su skirtingomis šviesomis reikiamoms problemoms spręsti. Visiško šalutinio poveikio neturinti sistema, leidžia net jautriausios odos savininkams puoselėti odą bei pasiekti teigiamų rezultatų.

Šviesa įsiskverbia į audinius ir sukelia visą grandinę biocheminių procesų. Jeigu veikiamajame plote yra elektromagnetinis receptorius (akopunktūrins taškas), galima patebėti teigiamą poveikį kitoms sistemoms ir organams. Šviesos diodai sukelia fotobiochemines, fiziologines ir netermines, tarpląstelines reakcijas, suaktyvindamos kolageno gamybą ir stimuliuodamos visas ląstelių funkcijas.

Plačiau apie procedūrą

fotodinaminė terapija2

Procedūra atliekama su vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos CO2 lazeriu BX300.

Prietaisas patvirtintas klinikiniais tyrimais. Pasižymi veiksmingumu, saugia ir unikalia technologija. 

Kaip veikia lazeris?

Tai vienintelis lazeris Lietuvoje, turintis automatinį režimą, kurio dėka galima nustatyti šviesos bangos intervencijos gylį. Šios lazerio savybės leidžia gydymą atlikti itin tiksliai ir saugiai. Lazerio išskiriamas šviesos impulsas suskaido pigmentą į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau, odai natūraliai atsinaujinant, pasišalina. Lazerio spinduliai, veikdami makšties gleivinę ir gilesnius audinių sluoksnius, skatina elastino ir kolageno gamybą ir neefektyvių ląstelių sunykimą. Šios medžiagos yra atsakingos už audinių stangrumą. Atkurtos ląstelės duoda rezultatą – nebevargina šlapimo pratekėjimas, makštis tampa stangri ir elastinga. 

Kam tinkama procedūra?

Procedūra tinkama moterims, kurias kamuoja silpnas dubens dugnas, šlapimo nelaikymas ir pratekėjimas, po gimdymo makšties laisvumas, sumažėjęs makšties sienelių stangrumas, išsausėjusi makšties gleivinė.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojama atlikti 3 procedūrų kursą, tačiau rezultatai jaučiami jau po pirmojo karto. Lazerinė procedūra pasižymi trumpu gijimo laikotarpiu – po procedūros iš karto galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.  Ilgalaikiams rezultatams išlaikyti, būtina laikytis visų procedūrą atlikusio gydytojo rekomendacijų.

Lazerinė ginekologija naudojama ir estetinėms procedūroms

Gydymas lazeriu gali būti atliekamos ir estetinės medicinos procedūros. Lytinių zonų balinimas atkuria patamsėjusių makšties audinių spalvą. Lytinių lūpų patempimas ir korekcija taikomai tada, kai lytinės lūpos praranda savo formą. Dažna bėda – mažosios lytinės lūpos labai padidėja ir tai pradeda kelti nepatogumus sueities metu ar užsiimant fizine veikla, padidėja infekcijų ir uždegimų rizika.
Lina Mockevičienė

Dr. Lina Mockevičienė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Violeta Tamulienė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Video galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai