Sužinojote, kad pastojote? O kas toliau? Ką turėtumėte valgyti? Kokius tyrimus atlikti Jums ir Jūsų kūdikiui? Ko tikėtis nėštumo ir gimdymo metu? Kas atsitiks, jei išliks problemų? Tai mintys, kurios kamuoja visas būsimas mamas. Žinoma, tapti tėvais yra vienas didžiausių gyvenimo džiaugsmų ir pareigų, tačiau perėjimas prie tėvystės gali būti sudėtingas ir keliantis daug nerimo. Ką daryti, kad vaikelio laukimas būtų lengvas ir ramus? Pasiruošimas tėvystei gali būti palengvinamas žinant, kad padarėte viską, ką galite padaryti, dar negimus kūdikiui. Programa nėščioms – tai besilaukiančiųjų priežiūra, kurios metu atliekami visi reikalingi tyrimai, švietimas ir konsultavimas, palaikoma gera būsimos motinos ir vaisiaus sveikata viso nėštumo laikotarpiu. Vizitų metu atsakoma į visus rūpimus klausimus, kad kūdikio laukimas būtų kuo sklandesnis ir ramesnis.
„Esu čia, kad padėčiau.“
„Viena mylimiausių mano tapytojų yra pasakiusi, kad paveikslas yra gražus tik tam tikru momentu, tam tikroj aplinkoj ir tik tam tikram žmogui. Taip ir aš, dirbdama mylimą darbą ir apsupta profesionalios komandos, esu pačia savimi.
Nors su ginekologinėmis problemomis bent kartą tenka susidurti kiekvienai moteriai, daugeliui jų tai vis dar išlieka nemaloni tema, apie kurią drovimasi kalbėti. Dėl nepagrįstos baimės atsiradę simptomai ignoruojami ir kreipiamasi per vėlai. Todėl Jūsų pareiga – stebėti savo organizmą ir atsiradusius nepageidaujamus simptomus, o mano – Jus išgirsti ir padėti“ – gydytoja akušerė-ginekologė Violeta Tamulienė.
Nėštumo savaitės skirstomos į trimestrus: pirmas – iki 12 nėštumo savaitės, antras – 13–28 savaitės ir trečias – 29–40 savaitės. Sokrato Clinica nėštumo programa paremta vadovaujantis Lietuvoje galiojančiu nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros tvarkos aprašymu. Remiantis nėščiųjų sveikatos tikrinimo reikalavimais, atliekami visi reikalingi tyrimai ir konsultacijos. Sokrato Clinica nėštumo programa išskirtinė tuo, kad siūlome atlikti ankstyvą genetinį tyrimą jau nuo 10 savaitės – tai neinvazinis prenatalinis tyrimas (NIPT), kuris ypač tiksliai įvertina negimusio vaisiaus dažniausių genetinių ligų riziką iš motinos kraujyje esančio vaisiaus DNR (cffDNR). Gautais normaliais rezultatais galima įsitikinti ir nusiraminti, kad labiausiai paplitusių genetinių anomalijų nėra. Į programą įeina ir papildoma konsultacija po gimdymo.
1 vizitas (iki 12 sav.):
Laboratoriniai tyrimai:
Papildomos procedūros ir tyrimai:
2 vizitas (praėjus 14 dienų nuo tyrimų atlikimo dienos):
3 vizitas (18–23 sav.):
4 vizitas (23–25 sav.):
5 vizitas (25–28 sav.):
6 vizitas (28–35 sav.):
7 vizitas (35–37 sav.):
8 vizitas (37–41 sav.):
9 vizitas (41 sav. ir daugiau):