fbpx

Metinis grožio planas

Kasdienė odos priežiūra namuose yra svarbi, tačiau ilgainiui to gali nepakakti. Varginančios vis ryškėjančios raukšlės, tonusą ir sodrią spalvą praradusi oda, patamsėjusi ar paburkusi paakių oda, atsiradęs pagurklis ir kitos odos problemos skamba kaip sunkiai susidorojama užduotis. Leiskite savo grožiu pasirūpinti savo srities specialistams, kurie parinks reikiamas procedūras tada, kai odos priežiūros namuose nebepakanka! Patyrę gydytojai įvertins odos struktūrą, būklę ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, sudarys grožio planą, padėsiantį pasiekti ilgalaikius ir natūralius rezultatus.

Kas sudaro grožio planą? 

Sokrato klinikoje dirbantys gydytojai konsultuoja ir atlieka ne tik chirurgines, bet ir estetines procedūras su naujos kartos produktais bei procedūras su pažangiais, inovatyviais lazeriais. Kviečiame registruotis pas plastikos ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoją Mantą Kievišą arba Med. m. dr. plastikos chirurgą Gediminą Samulėna, kurie, atsižvelgdami į Jūsų individualias fizines savybes, sveikatą ir lūkesčius, parinks tinkamiausią gydymo metodą ir sudarys grožio planą metams.

Kainos

Metinis grožio planas

Plastinės operacijos yra vienas iš būdų, kaip galima pagerinti savo gyvenimo kokybę, susigrąžinti pasitikėjimą savimi, tačiau dėl medicinos pažangos, neverta skubėti jų darytis. Plastinei operacijai ryžtasi ne kiekvienas, todėl, dėl naujausių ir inovatyviausių technologijų pažangos, galima pasiekti puikių rezultatų ir be operacijosEgzistuoja daugybė inovatyvių būdų, kaip atsikratyti nepageidaujamų raukšlių ir atstatyti prarastą odos stangrumą. Tinkamiausią gydymą gali paskirti tik gydytojas, kuris išmano ne tik chirurginius gydymo metodus, bet ir konservatyvius gydymo metodus, turi praktiką su pačiais naujausiais produktais ir inovatyviais naujos kartos lazeriais. 

Jei vargina odos problemos ir reikia valymo ar randelių šalinimo, drėkinimo ar kitų veikliųjų medžiagų odai, dermatovenerologė Gintarė Linkevičiūtė pasirūpins oda ir padės pasiekti norimus ilgalaikius tikslus. Jei oda yra praradusi stangrumą, išraiškingus veido bruožus, vargina pagurklis ar pakritę paakiai, plastikos chirurgė Inga Guogienė, atsižvelgdama į individualius poreikius, sudarys nuoseklų grožio planą.

Pacientų atsiliepimai

„Labai džiaugiuosi atradusi šią kliniką bei daktarę, kuri sudarė man metinį grožio planą. Grožio procedūros turi būti parinktos geriausių specialistų ir kiekvienam žmogui asmeniškai. Susidariusi metinį grožio planą, kurio tikrai iki šiol laikausi labai nuosekliai, supratau, kad tai buvo geriausias sprendimas, kuris padeda man siekti geriausio, mano norimo rezultato. Ši paslauga man padėjo sutaupyti – dabar žinau ko man tikrai reikia, kada to reikia ir kas man tai atliks – specialistas, kuriuo tikrai pasitikiu.  Todėl linkiu visoms moterims atrasti tai, ko jos nori, atrasti specialistą, pas kurį vizito lauksite su nekantrumu vei linkiu, kad pasitikėtumėte savimi. Ačiū klinikai ir daktarams.“

Laima K.

Pacientų atsiliepimai

„Puikus pasiūlymas norint sutaupyti pinigų bei laiko. Manau, kad tai buvo geriausias mano priimtas sprendimas. Nereikėjo spelioti ko mano odai reikia, ko trūksta, ką galima keisti. Pasitikėjau 100 % Daktare, tik pasakiau kokio rezultato noriu ir turėjau laikytis plano, nemoku apsakyti kokia esu dėkinga, kaip džiaugiuosi rezultatu, buvo nerealus sprendimas leisti dirbti profesionalui, o ne bandyti spelioti ir rizikuoti savo veido oda.“

Viktorija O.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai