Dažniausiai tai yra susiję su diskomfortu ir skausmu, bet jeigu hemorojus paūmėja, pakinta uždegimiškai arba reaguliariai kraujuojama pasituštinus, su laiku žmogui gali atsirasti anemija (mažakraujystė).
Reikalingų procedūrų skaičius yra individualus ir priklauso nuo hemorojaus lygio, tačiau dažniausiai užtenka vienos procedūros.
Galime dėkoti inovatyvioms technologijoms, nes dabar hemorojaus gydymas yra kur kas paprastesnis! Hemorojaus gydymas lazeriu – tai neskausminga, greita ir paprasta procedūra, o ją atlikus, žmogus gali be vargo toliau gyventi įprastą gyvenimą, nes nėra reikalingas reabilitacinis laikotarpis.
I laipsnio hemorojus: Liga, kurios pats negali matyti. Matomas tik proktoskopu (instrumentu, įkišamu į tiesiąją žarną) ir, išskyrus atsitiktinį lengvą pakraujavimą, nesukelia jokių kitų simptomų.
II laipsnio hemorojus:Gali iškristi stanginantis, bet po to iš karto sugrįžta į vietą. II laipsnio hemorojus sukelia tokius tipiškus simptomus kaip deginimas, kraujavimas.
III laipsnio hemorojus:Iškrenta ne tik tuštinantis, bet ir sunkiau dirbant, kosint, sukeldamas skausmą ir diskomfortą. Atgal tokie hemorojiniai mazgai negrįžta, o reikia juos grąžinti (įstumti) ranka. Esant dideliems hemorojiniams mazgams, išsiskiria nedaug gleivių, kurios dirgina tarpvietės odą ir sukelia niežėjimą.
IV laipsnio hemorojus:Hemorojiniai mazgai visą laiką yra iškritę iš išeinamosios angos ir sukelia niežėjimą, deginimą bei skausmą; pastebima žarnų turinio likučių. IV laipsnio mazgams gydymas vaistais nebetinka, turi būti atliekama hemorojinių mazgų šalinimo procedūra.
Minimaliai invazyvi ir neskausminga procedūra
Iš kart pastebimas ir juntamas rezultatas
Procedūra atliekama greitai ir saugiai
Gyjimas gali užtrukti nuo 1 – 1,5 mėnesio laiko