fbpx

U225 – beskausmėms injekcijoms kūnui ir veidui

Ieškote neskausmingo būdo regeneruoti ar atjauninti odą? Pristatome estetinėje medicinoje revoliuciją sukėlusį injektorių U225. Savo pažangia technologija prietaisas išsiskiria iš kitų injektorių visiškai neskausmingomis procedūromis tiek veidui, tiek kūnui. Kokia prietaiso paslaptis, kodėl jos neskausmingos, kokie prietaiso privalumai bei kokios procedūros juo atliekamos – klausimai į kuriuos turime atsakymus.

Kas yra U225?
U225 – tai 1990 m. Prancūzų kompanijos „Needle Concept“ sukurtas automatinis medicininis prietaisas. „Needle Concept“ yra pirmaujantys inovacijomis estetikos injekcijų technologijų srityje. 2003 m. jų sukurto U225 injektoriaus gamyboje įvyko dideli pokyčiai. Nuo tada šis prietaisas yra nuolat tobulinamas tam, kad išpildytų visus klientų poreikius. Šiandien U225 siūlo moderniausias medicinos technologijas, kurios pripažintos ir patvirtintos klinikiniais tyrimais.

Kaip veikia U225? 
Injektoriaus veikimas pagrįstas adatos bei švirkšto atkyrimu ir pneumatinės energijos naudojimu. Injekcijų dažnis siekia 500 per minutę arba 8–9 mikro injekcijas per sekundę. Išskirtinė prietaiso blokavimo sistema sumažina produkto praradimą, o reguliuojamas adatos gylis procedūrą atliekančiam gydytojui suteikia galimybę tiksliai sureguliuoti adatos įsiskverbimą nuo 1 iki 10 mm. Nustatant adatos įsiskverbimo gylį, reguliuojamas ir švirkšto slėgis atsižvelgiant į švirkščiamo produkto tankį ir pobūdį.

Kokie yra U225 privalumai?
Didžiausias prietaiso privalumas – visiškai neskausminga procedūra. Dėl savo unikalios veikimo technologijos U225 maksimaliai užtikrina atliekamos procedūros komfortą. Adatos atskyrimas nuo švirkšto pašalina adatos vibraciją, todėl ji juda viena tikslia linija. Taip žymiai sumažinami ląstelių pažeidimai dūrio vietoje. Plona adata pripildo poodinius sluoksnius preparatais stimuliuodamas odoje esančius fibroblastus ir sudarydamas kolageno sintezę. Injektoriumi gydomos net jautriausios kūno ir veido vietos, pavyzdžiui, akys, lūpos ar galvos oda. Prietaisas veikia greitai ir tiksliai todėl procedūra tampa paprastesnė ir greitesnė.

sokrato clinica mezopenas

Video galerija

Kokia U225 paslaptis?

Neskausminga. Vienas pagrindinių prietaiso privalumų – atliekamos beskausmės procedūros. Skausmo nebuvimui įtakos turi daugybė priežasčių. Vienas iš jų – naudojamos plonos adatos ir jų reguliuojamas greitis. Kiekvienas injektoriaus dūris yra negilus, o greiti adatos judesiai maksimaliai užtikrina komfortabilumą procedūros metu. Taip pat tam didelę reikšmę turi tikslumas procedūros ir prietaiso gamybos procese.

Nereikalinga anestezija. Beskausmės procedūros nėra vienintelė priežastis, kodėl nenaudojami skausmą malšinantys preparatai. Procedūros metu naudojamas produktas lieka odos paviršiuje dėl prietaiso adatos judėjimo greičio. Dėl greitų adatos judesių oda tampa lyg kempinė, todėl labai greitai absorbuoja odos paviršiuje likusią produkto dalį. Taigi, tam, kad į odą įsigertų produktas be priemaišų, nenaudojama lokali anestezija, kremas ar lidokainas.

Greitas gijimas. Viena iš U225 paslapčių – greitas odos gijimas po procedūros. Nėra skausmo, žaizdų, patinimo, mėlynių, kraujo. Retais atvejais gali atsirasti nedidelės mėlynės, kurios išnyksta po 1–2 dienų.

Ilgaamžiškumas ir kokybiškumas. Dar vienas injektoriaus pranašumas – kiekvienas U225 prietaisas yra surenkamas rankomis. Vieno prietaiso surinkimas trunka 7 valandas, kurį atlieka kvalifikuoti specialistai. Kad būtų užbaigtas vieno prietaiso surinkimas, reikalinga atlikti kokybės kontrolę įvairiais gamybos etapais. Tai garantuoja ne tik kokybę, bet ir ilgaamžį prietaiso naudojimą.

Ergonomiškas ir lengvas naudojimas. U225 pasižymi patogiu naudojimu, pritaikytu juo dirbančiu žmogaus galimybėms. Prietaisas yra pritaikytas tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams, todėl labai paprasta juo naudotis.

Kokios procedūros atliekamos su U225?
Prietaisas naudojamas įvairioms technikoms ir procedūroms – mezoterapijai, biorevitalizacijai, intralipoterapijai, PRP terapijai atgaivinti odą, atstatyti veido ir kūno odos spindesį ir lygumą, skatinti plaukų augimą ar spręsti kitas odos problemas. Naudojant U225 pastebimai gerinamas veido ir kūno odos drėkinimas, elastingumas, jos tekstūra, švelninamos raukšlės.

Ar U225 saugus naudoti?
Prietaisas yra visiškai saugus ir patikimas naudoti. Sterilus injekcijos rinkinys, į kurį įeina švirškštas, vamzdelis ir adata, kiekvienam pacientui yra pakeičiamas ir antrą kartą nenaudojamas. U225 naudojimas saugus, jei procedūrą atlieka medicininį išsilavinimą turintis gydytojas. Tikslius prietaiso adatos judėjimas užtikrina, kad produktas suleidžiamas tiesiai į gydomą vietą.

sokrato klinika plauku mezoterapija

Kaip atliekama procedūra naudojant U225?

Procedūros metu injektoriumi audiniai stimuliuojami keliomis technikomis, todėl pavyksta išgauti dar geresnį rezultatą. Procedūra neskausminga, o gijimas vyksta labai greitai, todėl iš karto galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Nustatomas tinkamas prietaiso adatos prasiskverbimo gylis ir leidžiamo produkto kiekis, atsižvelgiant į gydomą vietą. Pavyzdžiui, gydant veidą, kitaip nei kitos kūno vietos, ši žmogaus sritis yra labai jautri. Ypač vietos aplink burną ir akis, todėl reikia būti labai atsargiems. Priklausomai nuo leidžiamo produkto, gydomos vietos, koreguojama į odą leidžiama dozė.

Procedūra pradedama napažo technika, kurios metu injekcijos daromos taškiniu odos pradūrimu viena po kitos, tačiau sumažintu greičiu. Atliekant procedūrą šia technika, stengiamasi dūrius atlikti kuo arčiau vienas kito.

Kitas žingsnis – mikroinjekavimas, kurio metu stipriai padidinamas adatos judesio greitis (iki 500 dūrių per minutę). Mikroinjekavimas suteikia nuostabius, geresnius nei tradiciniai injekcijų metodai, rezultatus.  Atliekant procedūrą šia technika, likusi odos paviršiuje produkto dalis, kuri atsiranda dėl adatos judėjimo greičio, sugeriama per 5 minutes. 

Daugiau apie klinikoje atliekamas procedūras skaitykite čia:

Mezoterapija 
Biorevitalizacija 
Intralipoterapija 
PRP terapija

sokrato klinika egle zinkeviciene mezoterapija

Užsiregistruokite procedūrai

Norite daugiau sužinoti apie prietaisą ar juo atliekamas procedūras? Išbandykite neskausmingą mezoterapiją, biorevitalizaciją, introlipoterapiją bei PRP injekcijas patys! Užsiregistruokite procedūroms el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu

(8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai