Biorevitalizacija – tai procedūra, kurios metu į dermą (vidurinį odos sluoksnį) mikroinjekcijomis suleidžiama gryna hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis natūraliai gaminasi mūsų organizme, tačiau senstant jo kiekis mažėja. Atsiradus hialurono trūkumui, oda pradeda sausėti, greičiau senti, praranda elastingumą. Biorevitalizacija sugrąžina odos drėgmę, atkuria hialurono rūgšties balansą, sukuria optimalias sąlygas atsinaujinti ląstelėms. Po procedūros aktyvuojasi kolageno, elastino ir savos hialurono rūgšties sintezė odoje.
Procedūra atliekama su šveicariška produkcija: „RegenLab“ kompanijos „SkinVisc“ arba „Teoxan“ produktu „Teosyal Redensity“. „SkinVisc“ sudėtyje yra sterilus, aukštos koncentracijos ir molekulinės masės hialurono rūgšties gelis, kuris atstato odos drėgmės balansą, palaiko odos jaunystę ir sveikatą. „Teosyal Redensity“ hialurono rūgšties biorevitalizantas saugo nuo ankstyvo odos senėjimo, atstato odos tankį, palaiko jos švytėjimą. Abu produktai yra saugūs naudoti ir suteikia lygios, sveikos ir spindinčios odos efektą.
Biorevitalizacija ir mezoterapija skiriasi naudojamų preparatų sudėtimi, seansų skaičiumi ir efektu. Biorevitalizacijos procedūrai naudojama tik gryna hialurono rūgštis, o mezoterapijos – grožio kokteiliai, į kurių sudėtį įeina įvairesnės medžiagos: aminorūgštys, antioksidantai, vitaminai, kofermentai ir t. t.
Biorevitalizacijos procedūrų paprastai reikia mažiau, o ir efektas pasimato greičiau nei po mezoterapijos. Tiek viena, tiek kita procedūra tinka odai drėkinti, skaistinti, lyginti ar prevenciškai saugoti nuo senėjimo. Biorevitalizacija dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse. Mezoterapija dar taikoma plaukų slinkimui stabdyti, jų sveikatai atstatyti ar kūno formoms koreguoti. Kuri procedūra – biorevitalizacija ar mezoterapija – jums reikalingesnė ir tinkamesnė, padės nuspręsti specialistas.
Biorevitalizacijos efektyvumas priklauso nuo amžiaus, kūno sudėties, gyvenimo būdo (įtakos gali turėti ir tokie veiksniai kaip rūkymas, kontakto dažnumas su tiesioginiais saulės spinduliais) ir procedūros metu sunaudoto hialurono rūgšties kiekio. Dažniausiai patariama atlikti 3–4 procedūrų ciklą.
Prieš procedūrą apie savaitę laiko patariama vengti degintis atviruose saulės spinduliuose ar soliariumuose, vartoti nesteroidinius vaistus nuo uždegimo, kraują skystinančius preparatus. Apie vartojamus vaistus visada reiktų informuoti specialistą.
Po biorevitalizacijos injekuotose odos vietose atsiranda rausvumas ir nedideli kauburėliai, kurie praeina po kelių dienų, o kartais ir greičiau. Taip pat apie savaitę reikėtų vengti kaitintis saulėje, soliariumuose, pirtyse.
Biorevitalizacijos trukmė priklauso nuo vietos, kurioje atliekamos mikroinjekcijos, tačiau paprastai trunka apie 30–60 min.
Plastikos chirurgijos gydytoja