fbpx

Atsikratykite pigmentinių dėmelių su inovatyvia „Nunii“ pigmentacijos gydymo sistema

Vasarą malonu pasilepinti saulės voniomis, tačiau jos kūną apdovanoja ne tik rudu įdegiu, bet ir pigmentinėmis dėmėmis. Įdegis palaipsniui išblėsta, tačiau dėmelės gali „džiuginti“ visą gyvenimą. Šios dėmės susidaro, kuomet dėl atvirų saulės (ultravioletinių) spindulių odos ląstelėse suaktyvėja melanino gamyba.

Kada pigmentinės dėmelės gali tapti problema?

Kiekvienas žmogus turi įgimtų dėmelių (apgamų) ant savo odos, todėl kiekvienas rusvas taškelis ant kūno nekelia grėsmės sveikatai, tačiau dermatologai ragina atkreipti dėmesį į bet kokius odos paviršiuje įvykusius pokyčius. Rekomenduojama susirūpinti ant savo kūno pastebėjus naujas dėmėles, kurios yra neaiškios ribos, netolygios spalvos, didesnio nei 5 mm. skersmens – jaučiant nerimą dėl keistų odos darinių visuomet pravartu pasikonsultuoti su specialistu. Laiku dermatologo atlikta apžiūra gali apsaugoti nuo įvairių ligų bei jų progresavimo. Staiga atsiradusios dėmės ne tik daug pasako apie pačios odos būklę, bet ir gali perspėti apie kai kurių vidaus organų, pvz. kepenų, veiklos sutrikimus.

Dažniausiai tai lieka estetikos klausimu

Didelė dalis pigmentacijos dėmelių žmogaus sveikatai pavojaus nekelia, todėl dažnai jų šalinimas lieka estetikos klausimu – ar pačiam žmogui patinka jo turimos strazdanos, apgamai ir t. t. Priėmus sprendimą šias dėmėles išnaikinti, reikia pasirinkti labiausiai tam tinkantį būdą: naikinimą lazeriu, rūgštimis ar kitomis priemonėmis. Sokrato Clinica suteikia galimybę išbandyti unikalią pigmentacijos gydymo sistemą „Nunii UNIQ-WHITE®“, kurios efektyvumas buvo patvirtintas klinikiniais tyrimais. Ši sistema buvo sukurta Prancūzijos biomedicininių tyrimų laboratorijoje siekiant išvystyti gydymą, kuris galėtų patenkinti kiekvieno žmogaus troškimus ir odos poreikius. 

nunii
nunii sistema

„Nunii UNIQ-WHITE®“ sistema:

•   padeda įveikti hiperpigmentaciją, pigmentines dėmes;
•   gydo ryškias, tamsias pigmentines dėmes (melazmą);
•   išbalina strazdanas ir použdegimines odos pigmentacijas;
•   suvienodina odos tonusą, pagerina estetinę odos išvaizdą;
•   procedūra sutvirtina, stangrina, skaistina odą, mažina raudonį.

Kaip veikia „Nunii UNIQ-WHITE®“ sistema?

Gydymas šia sistema gali būti atliekamas įvairaus amžiaus žmonėms, kurie siekia įveikti hiperpigmentaciją. Procedūra nerekomenduojama esant pažeistai ir infekuotai odai, nėščiosioms ir moterims maitinančioms krūtimi. „Nunii Laboratoire“ naudoja tik filtruotas sudedamąsias dalis miltelių forma tam, kad užtikrintų jų kokybę. Tik gydytojų išrašomi produktai pasižymi tikslia veikliųjų medžiagų sudėtimi, juose nėra konservantų, dirginančių ingredientų. Oda procedūrai paruošiama nušveičiant negyvas ląsteles, tuomet veido ir kaklo srityse įmasažuojama priemonė, kuri veikia hiperpigmentaciją ir balina tamsias dėmes. 30 minučių trukmės procedūrą Sokrato klinikoje atlieka patyrusi gydytoja dermatovenerologė Gintarė Linkevičiūtė

Daugiau apie pigmentacijos gydymą sistema „Nunii“ skaitykite čia

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai