Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Pigmentacijos gydymas „Nunii“ sistema

Apie procedūrą

Pigmentinės dėmės susidaro suaktyvėjus melanino gamybai dėl atvirų saulės spindulių, nėštumo, kontracepcijos naudojimo ir pan. Hiperpigmentaciją galima gydyti unikalia pigmentinių dėmių gydymo sistema „Nunii UNIQ-WHITE®“, kuri sukurta Prancūzijos biomedicininių tyrimų laboratorijoje ir yra patvirtinta klinikiniais tyrimais. „Nunii“ vizija – patenkinti kiekvieno troškimus bei poreikius turėti sveiką ir gražią odą.

Kam tinkama ši procedūra?

Sistema „Nunii“ sprendžiamos šios problemos: melazma (chloazma), odos uždegiminės reakcijos (egzema, aknė, psoriazė, lėtinis dermatitas, použdegiminė hiperpigmentacija), alerginės reakcijos į šviesą, toksinės reakcijos dėl tam tikrų  medikamentų. Procedūra gali būti atliekama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, kurie siekia įveikti hiperpigmentaciją. Procedūra nerekomenduojama esant pažeistai ir infekuotai odai, nėščiosioms ir moterims maitinančioms krūtimi.

Pigmentinių dėmių šalinimo kaina

  • Pigmentacijos gydymas sistema „Nunii“ 65 €

Kaip vyksta pigmentacijos gydymas „Nunii“ sistema?

„Nunii“ Prancūzijos biomedicinos laboratorijos vizija – traptautinei estetinės medicinos rinkai teikti rinkinį, patenkinantį moterų ir vyrų poreikius turėti sveiką ir gražią odą. „Nunii Laboratoire“ naudoja tik filtruotas sudedamąsias dalis miltelių forma tam, kad užtikrintų jų kokybę. Tik gydytojų išrašomi produktai pasižymi tikslia veikliųjų medžiagų sudėtimi, juose nėra koncervantų, dirginančių ingredientų. Klinikiniais tyrimais patikrinta, kad „Nunii“ sistema padeda pagerinti odos būklę suteikiant jai gyvybingumo be šalutinio poveikio. Sistema akivaizdžiai padeda sumažinti tamsių dėmių, smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą. Procedūrą atlieka gydytoja dermatovenerologė Gintarė Linkevičiūtė.

Naudojant sistemą „Nunii“, iš pradžių oda paruošiama nušveičiant negyvas odos ląsteles. Veido ir kaklo srityse įmasažuojama priemonė, kuri veikia hiperpigmentaciją ir balina tamsias dėmes. 

Gydant „Nunii“ sistema, rekomenduojamos keturios gydymo sesijos po vieną kartą į mėnesį. Siekiant sustiprinti ir palaikyti rezultatą rekomenduojame namuose naudoti „Nunii“ kosmetikos palaikymo rinkinį.

Pigmentacijos gydymas „Nunii“ sistema trunka 30 minučių.

Video galerija

Dr. Gintarė Linkevičiūtė

Dermatovenerologė

Gyd. Renata Kliunkienė

Gydytoja dermatovenerologė

Prieš - po nuotraukos

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket