fbpx

Tomo Grigaičio plaukų slinkimo stabdymo istorija – „Likau nustebintas, nes jokio skausmo nejaučiau!“

Susidūrusieji su plaukų slinkimu pritartų, kad tai išties vargina – retėjantys plaukai, prarasta plaukų apimtis ir nuolatos aplink liekantys išsmukę plaukai – džiugesio nekelia ir nuotaikos nepraskaidrina. Norėdami sustabdyti plaukų slinkimą, griebiamės įvairių priemonių, kurių veiksmingumas dažnai tik mitinis. Pradedant namų gamybos plaukų kaukėmis ar įvairių kosmetinių priemonių naudojimu, kurios dažnai nesuteikia norimo efekto, baigiant įmantriausių maisto papildų vartojimu. Tarp tokios begalės patarimų lengva pasimesti ir atrasti veiksmingiausią būdą sustabdyti plaukų slinkimą ir paskatinti naujų plaukų augimą.

Paciento Tomo Grigaičio istorija 

Į Sokrato kliniką kreipėsi Tv3 laidų vedėjas Tomas Grigaitis, kurio tikslas – sustabdyti plaukų slinkimą ir paskatinti naujų plaukų augimą. Tomas pasakojo, kad jau senai ieško sprendimo kaip atauginti prarastus plaukus, tačiau vis nesiryždavo plaukų procedūroms dėl procedūros metu juntamo skausmo. Pacientas Tomas domėjosi įvairiais plaukų slinkimo ir retėjimo gydymo būdais, net buvo pasiryžęs vykti į užsienį ir pradėti gydymą už Lietuvos ribų, tačiau sužinojęs apie Sokrato klinikoje atliekamas plaukų slinkimo stabdymo procedūras, kreipėsi pas mus.

Tomui parinkta PRP terapija plaukams

Konsultacijos metu, Med. m. Dr. Inga Guogienė, išklausiusi paciento norus ir lūkesčius, apžiūrėjusi paciento plaukų ir galvos odos būklę, parinko „RegenLab“ PRP procedūrų ciklą.

„RegenLab“ PRP terapija plaukams – tai terapija, kurios metu injekuojamas iš paciento kraujo išgautas trombocitų koncentratas. Trombocitai – tai kraujo plokštelės, kurios atsakingos už žaizdų gijimą. Jie taip pat stimuliuoja fibroblastų veiklą, dėl kurios padidėja kolageno gamyba. Juose esantys augimo faktoriai skatina kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, todėl plaukas yra skatinamas augti.

Šios procedūros metu plauko svogūnėlis yra sužadinamas ir taip skatinamas plaukų augimas bei stabdomas plaukų slinkimas. Procedūra atliekama pasitelkiant inovatyvų mesošautuvą, kurio dėka procedūra yra visiškai neskausminga.

Pacientui Tomui sudarytas PRP terapijos plaukams procedūrų planas, kuriuo stebimi plaukų būklės pakitimai. Taip pat nuspręsta kiek procedūrų reikia, norint pasiekti norimus rezultatus.

Tv3 laidų vedėjas Tomas Grigaitis jau išbandė „RegenLab“ PRP plaukų terapiją ir dalinasi savo įspūdžiais: „Apie šią procedūrą sklinda įvairių mitų: skausminga, ilgai užtrunka ar kelia nemalonius pojūčius. Patikinu, kad tai melas, viskas praėjo puikiai! Aš ypatingai bijau adatų, bet dėka gydytojos kompetencijos ir klinikoje esančios inovatyvios įrangos, jokio skausmo nejaučiau! Jaučiuosi po procedūros puikiai, rezultatus pamatysime ateityje. Viskas daug paprasčiau nei maniau. Procedūrą rekomenduočiau, nes jeigu nieko nedarai, niekas ir nesikeičia, todėl bandyti verta, o rezultatai ateityje.“

Daugiau apie PRP terapiją plaukams skaitykite čia

Užsiregistruokite procedūrai

Susisdomėjote PRP terapija plaukams? Turite klausimų? Susisiekite el. paštu arba skambinkite numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai