fbpx

Odos atjauninimo procedūros

Jeigu pastaruoju metu jaučiate nuovargį, įtampą ar stresą – pasilepinkite save masažu. Įgudęs masažo meistras savo rankomis gali sukurti nedidelį stebuklą ir suteikti nepakartojamų įspūdžių. Atpalaiduojantys masažai ne tik pašalinis kūne susikaupusią įtampą, bet ir suteiks energijos. Masažo kabinete atsipalaiduosite ir pamiršite kamuojančius rūpesčius.

Kam tinkama ši procedūra?

Masažai, atliekami mūsų klinikoje, tinkami tiek moterims, tiek vyrams patiriantiems nuolatinę įtampą, nuovargį, sportininkams ar tiesiog norintiems save palepinti kūno masažais. Masažų technika skirta teigiamai veikti organizmą, nervų sistemą, todėl tai efektyvus būdas  atpalaiduoti kūną, mažinti skausmą, įtampą ar nuovargį. Taip pat masažai gali būti atliekami raumenų mėšlungiui šalinti, raumenų tonusui atstatyti, atkurti ir normalizuoti po traumų patirtus organizmo funkcijų pažeidimus.

Procedūros eigoje:

Pas mus turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu.

Kokia procedūros trukmė?

Masažo trukmė, priklausomai nuo gydomos vietos, nuo 30 iki 60 minučių.

Atpalaiduojantys masažai

Galvos masažas yra skirtas viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritims stimuliuoti. Masažas yra atpalaiduojantis ir gydantis. Tokia raminanti patirtis padės pamiršti visus rūpesčius ir leis mėgautis vidine ramybe.

Galvos masažo nauda:

 • Masažas pagerina kraujotaką ir plaukų šaknų maitinimą – puiki priemonė plaukų slinkimui stabdyti.
 • Masažas pagerina aliejų ir kaukių įsisavinimą.
 • Masažas atpalaiduoja įsitempusią galvos odą.
 • Masažas ramina, atpalaiduoja ir mažina stresą.

Galvos masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Rankos

Rankos kasdien atlieka nesuskaičiuojamą galybę darbų, be to, su amžiumi jų oda greitai vysta. Su rankomis nuolat kažką veikiame ir jas matome, todėl joms reikalinga išskirtinė priežiūra. Rankų masažas gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine būkle. Masažo judesiai padeda atpalaiduoti rankų raumenis, išjudinti sąnarius. Po masažo rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka. Taip pat rankos ne taip greitai pavargsta ir mažiau tirpsta.

Pėdos

Pėdose esantys taškai susisiekia su kiekvienu vidaus organu, todėl kai masažuojamos pėdos, poveikį jaučia ir kitos kūno dalys. Tai turi itin teigiamos įtakos sveikatai, nes masažo metu gerinama vidaus organų veikla ir kraujotaka, stiprinama nervų sistema ir mažinama įtampa. Šis masažas gali būti ir profilaktika prieš įvairias ligas. 

Rankų ir pėdų masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Aromaterapinis masažas – tai nuostabių kvapų apgaubtas poilsis, kurio metu patirsite ne tik meistro atpalaiduojančius judesius, bet ir teigiamą aromatų poveikį. Eterinių aliejų nauda jaučiama ir per kvėpavimą, todėl pajusite teigiamą poveikį psichologinei ir emocinei būsenai. Tai nuo seno žinomas būdas, kaip pasiekti vidinę harmoniją ir atsipalaiduoti, nes įvairūs kvapai skirtingai veikia žmogų. 

Tačiau eteriniai aliejai ne tik pasirūpina psichine sveikata – juose esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja įvairių organizmo funkcijų darbą, o priešuždegiminės ir antiseptinės savybės saugo ir lepina odą. Todėl iš aromaterapinio masažo gausite dvigubą naudą: pajusite meistriškų masažo judesių galią ir eterinių aliejų magiją.

Aromaterapinio masažo nauda:

 • Atpalaiduojami raumenys ir pašalinama susikaupusi įtampa.
 • Gerinama kraujotaka, limfos apykaita, stiprinama imuninė sistema.
 • Atpalaiduojami ne tik raumenys, bet ir protas – apima ramybė ir dvasinė pusiausvyra.
 • Tonizuoja, padeda atsikratyti nuovargio jausmo.
 • Oda pamaitinama ir sudrėkinama. 

Aromaterapinio masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Masažas su karštais lavos akmenimis padeda pajusti išskirtinę relaksaciją, nes pasitelkiamos natūralios priemonės. Šiluma gali daryti ypatingą poveikį žmogui, pavyzdžiui, atpalaiduoti raumenis. Masažui naudojami ugnikalnio šlaituose susidarę, saulės, vėjo ir kitų gamtos stichijų nugludinti magminės kilmės akmenys. Jie pasižymi savybe išlaikyti šilumą, o prisilietus prie kūno, ją perduoda, taip veikdamas terapiškai. 

Karštų lavos akmenų masažo nauda:

 • Masažas pagerina kraujotaką, padeda aprūpinti odą deguonimi ir maisto medžiagomis.
 • Lengvai ir maloniai numalšina nugaros, galvos ir kaklo skausmus.
 • Mažina stresą, padeda emociškai atsipalaiduoti, ramina. 

Karštų lavos akmenų masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Klasikinis kūno masažas – tai klasika, kuri atlaikė laiko išbandymus ir užsitarnavo garbią vietą tarp kitų masažų. Tai vienas populiariausių ir turbūt žinomiausių masažo rūšių. Jis tinkamas visiems, todėl jei pasimetėte tarp visų masažo pasiūlymų, tai pasirinkę klasikinį masažą neprašausite pro šalį. Klasikinis masažas gydo ir dailina kūną, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą.

Klasikinio masažo nauda:

 • Gerina savijautą, mažina nuovargį.
 • Atpalaiduoja raumenis ir panaikina skausmą.
 • Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės.
 • Oda tampa stangresnė, elastingesnė ir labiau švytinti.
 • Gerina kraujotaką ir limfos apytaką.
 • Padidina sausgyslių ir raiščių elastingumą. 

Klasikinio kūno masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Medus masažui? Kodėl gi ne! Žinodami, koks medus vertingas, toks duetas pernelyg neturėtų nustebinti. Šie bičių darbo vaisiai yra nuo senų senovės užsitarnavę teigiamą reputaciją ne tik tarp smaližių, bet tarp visų, kurie vertina natūralią mediciną. Medus naudojamas ne tik peršalimo ar kitokioms ligoms gydyti, bet ir grožiui. Jo antioksidacinės ir antibakterinės savybės teigiamai veikia odą, o viską sujungiant su masažo judesiais, nauda padvigubėja.

Medaus masažas atliekamas su specialiai masažui paruoštu medumi. Po devyniasdešimt minučių trunkančio masažo, pajusite, kaip atsipalaidavote, sumažėjo įtampa ir pagerėjo savijauta.

Medaus masažo nauda:

 • Medus veikia kaip pilinguojanti medžiaga – padeda nuvalyti susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.
 • Pagerinama kraujotaka ir limfos apytaka, dėl to pagerėja odos aprūpinimas deguonimi ir kitomis reikalingomis medžiagomis.
 • Geriau jaučiamasi, atsiranda daugiau jėgų. Taip pat sumažėja streso ir nuovargio pojūčiai.
 • Po masažo oda tampa švelnesnė ir stangresnė.
 • Medaus masažas stiprina imunitetą. 

Medaus masažo trukmė – 90 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

„Rafaelo“ masažo paslaptis – kokosų aliejus, kuris dėl savo naudingų savybių sveikatai ir grožiui yra dažnai liaupsinamas. Tai aliejus turintis daug antioksidacinių, antibakterinių ir kitokių veikliųjų medžiagų, dėl kurių oda apsaugoma nuo laisvųjų radikalų poveikio. Taip sulėtinamas senėjimo procesas, be to, kokosų aliejus puikiai maitina ir drėkina odą. Taip pat jis gali būti naudojamas plaukų kaukėms ar kitokioms grožio procedūroms, gydyti žaizdoms, odai nuraminti po nudegimų saulėje ir t. t.

Žinoma, „Rafaelo“ masažo metu pasirūpinama ne tik jūsų oda, bet ir visu kūnu. Masažas atpalaiduoja raumenis, pakelia jų tonusą, suteikia energijos ir sumažina nuovargio jausmą. Taip pat masažas atlieka pilingo funkciją – nušveičia negyvas odos ląsteles, todėl oda įgis šilkinio švelnumo.

„Rafaelo“ masažo nauda:

 • Pašalinamas negyvas odos sluoksnis, pagerėja mikrocirkuliacija.
 • Pamaitinama ir sudrėkinama oda, pagerinama jos išvaizda.
 • Atpalaiduojami raumenys, padidėja jų tonusas.
 • Sumažėja kūno skausmai, nuovargio jausmas ir įtampa. 

„Rafaelo“ masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Švediško giluminio masažo šaknys siekia XIX amžių, kai švedų fiziologas Henrikas Lingas susistemino įvairius masažus ir sukūrė masažų teoriją, iš kurios ir atsirado švediškas giluminis masažas. Jis remiasi gydomojo, sportinio ir aromaterapinio masažo pagrindu. 

Švediškas giluminis masažas padeda efektyviai kovoti su raumenų skausmais, juos malšina ir slopina. Taikant specialią judesių techniką, atpalaiduojami gilieji raumenų sluoksniai ir fascijos (jungiamojo audinio plėvės), todėl kūną rakinantys skausmai sumažės, o jūsų savijauta pagerės. Masažas nerekomenduojamas, jei žmogus karščiuoja, pakilęs spaudimas, kankina odos infekcijos ar sergama rimtomis inkstų ligomis.

Švediško giluminio masažo nauda:

 • Pagerėja limfotakos darbas.
 • Pagerėja odos ir poodinių audinių kraujotaka.
 • Panaikinami lėtiniai raumenų skausmai.
 • Išjudinami visi raumenys, todėl kūnas atsipalaiduoja. 
 • Po masažo pajusite jėgų antplūdį.

Švediško giluminio masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Šveičiamasis kūno masažas ne tik pasirūpins Jūsų oda ją nušveičiant, bet ir pašalins kūne susikaupusią įtampą. Šiuo masažu nušveičiama oda, pašalinami įsisenėję nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. Taip pat šveičiamasis masažas mažina nuovargį, įtampą ir stresą, Todėl jo metu atsipalaiduosite ir pamiršite visus rūpesčius. 

Šveičiamojo kūno masažo nauda:

 • Pagerina kraujotaką.
 • Atpalaiduoja raumenis.
 • Suteikia energijos ir panaikina nuovargio pojūtį.
 • Padeda išvalyti odos poras ir nuvalyti įsisenėjusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.
 • Po masažo oda taps švelnesne ir skaistesne. 

Šveičiamojo masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Kaklo, sprando, pečių masažas – tai masažo rūšis, kurios metu dėmesys sutelkiamas būtent į šias tris zonas: kaklo, sprando, pečių sritis. Ypač naudingas tiems, kurie šiose srityse jaučia didelę įtampą, nuovargį, sunkumo jausmą. 

Kaklo, sprando, pečių masažo trukmė – 30 min.

juste masazuotoja

Justė Radzevičiūtė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Jūratė Stonkuvienė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai