16

Diana Prokhorenkovaitė

Med. Kosmetologė

Veiklos sritys:

Veido ir kūno kosmetologija

 

“Plazma Odos Regeneracija”rekomenduojama daryti kursais: 

5-10 plazminio dušo procedūrų.

5-10 mikroplazminės termolizės procedūrų.

Rezultatai po kurso :

- normalizuoja riebalinių liaukų veiklą;

- suaktyvina organizmo funkcijas;

- Atkuria odos elastingumą;

- koreguoja pigmentacijos problemą;

- atkuria odos turgorą;

- padeda atsikratyti Veneros žiedų ir nukritusių žandų;

- šalina bėrimus ir spuogus.

Į kurso programą įeina:

5 plazminio dušo procedūros;

5 mikroplazminės termolizės

procedūros.

Rezultatas po :

- kompleksinis rankų atjauninimas;

- sausos odos pašalinimas;

- odos atspalvio korekcija;

- pigmentacijos mažinimas;

- odos regeneracija;

- suglebimo pašalinimas.

Procedūros trukmė: 1 val.

Dažnumas : 1 kartą per 7-10 dienų.

10 plazminio dušo procedūrų.

5 mikroplazminės termolizės procedūros.

2 sublimacijos procedūros.

Rezultatas po kurso:

- išspręs pigmentacijos problemą;

- panaikins odos šerpetojimą;

- bendras atjaunėjimas;

- pašalinsite arba padarysite kuo mažiau pastebimus randus ir nubrozdinimus;

- panaikins odos raukšles;

- paryškins veido kontūrus;

- priešuždegiminis gydymas.

Plazminis dušas leidžia dezinfekuoti odą nenaudojant vaistų, kartu stimuliuojant vietinį imunitetą ir didinant pačios odos apsauginį potencialą, laikina raginio sluoksnio destabilizacija po gydymo plazminiu dušu leidžia pagerinti įsiskverbimą į odą nepažeidžiant jos barjerinių struktūrų.  

Nė vienas iš žinomų aparatinių metodų neturi tokio klinikinio poveikio rinkinio.  

Procedūros pagalba galite pagreitinti odos ląstelių regeneraciją, kovoti su spuogais ir bakterinėmis infekcijomis, sumažinti ir sustabdyti uždegiminius odos procesus.  

Be to, procedūra puikiai tinka veido ovalui pakelti, smulkioms raukšlelėms, maišeliams ir mėlynėms po akimis, pigmentacijai ir pan. 

Mikroplazminės termolizės mažos energijos impulsai veikia patį odos paviršių ir sukelia poveikį, panašų į lengvą rūgštinį šveitimą, suteikia šviesumo ir išlygina tonusą, o didelės energijos impulsai veikia gilesnius odos sluoksnius ir sukelia poveikį, panašų į stebimą po mikrodermabrazijos ar atjauninimo lazeriu, įskaitant kolageno įtraukimą, tačiau nepažeidžia epidermio.  

Skiriamasis plazminio odos atnaujinimo procedūros naudojant mikroplazminį termolizės antgalį bruožas - greitas ir saugus gijimas bei minimali eritema, kuri išnyksta po kelių dienų.                                          

Mikroplazminė termolizė atlieka natūralų fizinį šveitimą, spalvotųjų keratinocitų pašalinimą 3-4 keratinizacijos ciklų metu; atlieka kontroliuojamo uždegimo aktyvinimą, ką rodo 1-2 dienų eritema iš karto po procedūros; padidina ląstelių aktyvumą; pagreitina medžiagų apykaitą, todėl normalizuojasi hormonų, ypač melanocitų, veikla; normalizuojasi seboreguliacija; normalizuojasi natūralus PH; pagreitėja kolageno, glikozaminoglikanų sintezė; stabilizuojasi vietinio imuniteto veikla normalizuojasi rožinės eiga.  

Užsiregistruokite procedūrai

Prieš/Po rezultatai

Pacientų atsiliepimai

„Noriu padėkoti AUKSINIŲ RANKŲ specialistei Marijai už nerealiai nuostabų praleistą laiką, už fantastiškai atliktą darbą ir už suteiktą mano veidui „HidroFacial“ grožio procedūrą. Tokio paprasto, nuoširdaus ir atviro ŽMOGELIUKO, man dar neteko sutikti. Tikrai rekomenduoju apsilankyti! Dar kartą NUOŠIRDUS AČIŪ MARIJAI“

Edita

Pacientų atsiliepimai

„Ačiū kosmetologei už atliktą veido procedūrą. Labai džiaugiuosi, kad papuoliau į tokias rankas, kur tikrai atsižvelgiama į mano odos būklę, problemas. Kosmetologė Marija labai nuoširdi ir maloni. Ačiū jai už tokią gražią veido odą, visus patarimus ir smagiai praleistą laiką. Sugrįžiu dar ne kartą!“

Jūratė