fbpx

Gerda Žemaitė apie plaukų šalinimą lazeriu: „Nežinau tik vieno – kodėl taip ilgai delsiau?“

Plaukų šalinimas lazeriu iš esmės gali pakeisti depiliacijos įpročius. Šios procedūros efektyvumas ir nauda akivaizdūs, todėl plaukų šalinimas lazeriu yra viena dažniausiai atliekamų kosmetinių procedūrų tiek moterims, tiek vyrams. Kalbinome plaukelių šalinimą lazeriu atlikusią Gerdą Žemaitę, TV žurnalistę, laidų ir renginių vedėją, kuri mielai dalinosi įspūdžiais apie procedūrą. Kviečiame iš arčiau pamatyti ir įsitikinti apie Sokrato klinikoje atliekamą plaukų šalinimą lazeriu veiksmingumą. 

Kodėl nusprendėte šalinti plaukelius lazeriu?
Nusprendžiau visiems laikams atsikratyti nepageidaujamų plaukelių, nes tai yra rezultatyviausias kelias!

Kodėl ilgai dvejoje? Kokios buvo abejonės? Kas jas išsklaidė?
Esu išbandžiusi depiliaciją vašku ir cukrumi, tačiau nei viena iš minėtų procedūrų man netiko. Man nuolat įauginėdavo plaukeliai, todėl ir pasiryžau plaukelių šalinimui lazeriu. Kiek domėjausi, tai pati efektyviausia procedūra! Ir plaukeliai neįauginėja!

Kaip pasirinkote kur šalinti plaukelius?
Labai atsakingai rinkausi kliniką. Pasiūla šiuo metu tikrai didžiulė, tačiau išsirinkti nebuvo sudėtinga. Man svarbiausia buvo, kad procedūrą atliktų medicininį išsilavinimą turintis, kompetentingas žmogus. Būtent tokį aš radau Sokrato klinikoje.

Kokį įspūdį paliko pirma procedūra?
Pirmiausia, buvau nustebinta, kad visai neskaudėjo! Nebuvo jokių neigiamų pojūčių. Gali visiškai atsipalaiduoti.

Kaip jautėtės po pirmos procedūros, ar matėsi rezultatas?
Buvau girdėjusi, kad po pirmos procedūros plaukeliai atauga. Tą patį man minėjo ir gydytoja, tačiau jau po pirmos procedūros aš pajutau efektą. Rezultatas mane maloniai nustebino, nes plaukeliai ataugo tik po pusantros savaites ir plonyčiai, daug retesni. O prieš tai juos skusdavau kasdien! Labai greitai augo ir būdavo labai kieti.

 

sokrato klinika plauku salinimas lazeriu

Po kiek laiko ėjote į antrą procedūrą?
Antrą procedūrą gydytoja atliko po mėnesio, anksčiau nerekomenduojama.

Kuo skyrėsi pirma procedūra nuo antros?
Man praktiškai nesiskyrė niekuo. Tiek pirmos, tiek antros procedūros metu jokio, net menkiausio, skausmo nejutau.

Kiek procedūrų jums reikės?
Kol kas planuojamos trys, tačiau tik po trečios procedūros, praėjus mėnesiui, bus tikrai aišku, ar nereikės daugiau procedūrų.

Kokius privalumus jaučiate jau dabar?
Nežinau tik vieno – kodėl taip ilgai delsiau? Galėjau jau seniausiai būti užmiršusi, ką reiškia plaukeliai nepageidaujamose kūno vietose.

Ar rekomenduotumėte draugėms?
Vienareikšmiškai TAIP! Jau kelios iš jų užsirašė procedūrai.

Kodėl rekomenduotumėte procedūrą?
Nes tai greičiausia ir efektyviausia priemonė norint atsikratyti plaukelių visam laikui.

Kodėl rekomenduotumėte Sokrato Clinica?
Nes tai vieta, kurioje dirba nuostabūs savo srities specialistai, gydytojai. Nuostabus personalas, labai jauki aplinka ir didelis dėmesys klientui! Jau pirmos konsultacijos metu gausite visa išsamią informaciją ir rekomendacijas procedūroms pagal individualų poreikį.

Dėkojame Gerdai už pasidalintą patirtį plaukelių šalinimo lazeriu Sokrato klinikoje.

Palengvinkite grožio rutiną ir Jūs! Pamirškite kitus depiliacinius metodus ir išbandykite vieną populiariausių ir inovatyviausių estetinės dermatologijos procedūrų – plaukų šalinimą lazeriu.

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Susidomėjote plaukų šalinimu lazeriu? Išbandykite ir įsitikinkite procedūros nauda patys! Užsiregistruokite procedūrai el. paštu arba susisiekite su mumis telefonu (8-640)45761

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai