fbpx

COVID-19 PGR tyrimai

COVID-19 PGR tyrimai : Koronaviruso nustatymas PGR metodu – tai greitas, neskausmingas bei 99 % tikslumo testas, o svarbiausia, kad testo atsakymą gausite per 24 valandas! Kadangi virusas į žmogaus organizmą patenka oro lašeliniu būdu, testas atliekamas paimant tepinio mėginį iš nosiaryklės – abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio.

COVID-19 PGR tyrimo kaina

Kas yra PGR testas?

Tai molekulinis testas, kuris nustato virusinę genetinę medžiaga (RNR), atliekamas laboratorijose ir parodo, ar žmogus tyrimo atlikimo metu serga COVID-19 virusu ur ar yra potencialus ligos nešiotojas.

Kokie yra COVID-19 ligos simptomai?

Dažniausi šios ligos simptomai yra karščiavimas, sausas kosulys, jaučiamas bendras nuovargis ir skonio ar kvapo nejutimas. Rečiau jaučiami simptomai – gerklės perštėjimas, raumenų, sąnarių ar galvos viduriavimas, pykinimas ar vėmimas.

Kada atliekami PGR tyrimai?

PGR tyrimas yra atliekamas pacientui, kuris 5 dienas ir daugiau jaučia aukščiau išvardintus simptomus, turėjo kontaktą su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu arba įtaria, kad buvo kontakto galimybė.

Kada reikalingi PGR testo rezultatai?

Testo rezultatai reikalingi keliaujant į užsienio šalis, prieš stacionarinę reabilitaciją ar gydymą, prieš stacionarinį artimo asmens slaugymą ir kitais atvejais, kada įstatymo metu yra nurodyta turėti PGR testo rezultatą.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai