fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

COVID-19 PGR tyrimai

Apie procedūrą

Koronaviruso nustatymas PGR metodu – tai greitas, neskausmingas bei 99 % tikslumo testas, o svarbiausia, kad testo atsakymą gausite per 24 valandas! Kadangi virusas į žmogaus organizmą patenka oro lašeliniu būdu, testas atliekamas paimant tepinio mėginį iš nosiaryklės – abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio.

Greitas tyrimo rezultatas per 24 valandas

Tyrimas visiškai neskausmingas

Galimas sertifikato išdavimas

Patogu keliaujantiems į užsienį

Imamas tepinėlis iš nosiaryklės ir nuo gomurio

COVID-19 PGR tyrimo kaina

  • COVID-19 PGR tyrimas 59 €
  • Sertifikatas lietuvių, anglų ar rusų kalbomis 10 €

Specialus pasiūlymas

COVID-19 PGR tyrimas

59 €  + NEMOKAMAS sertifikatas lietuvių, anglų ar rusų kalbomis.

Tai kone tiksliausiai COVID-19 virusą nustatantis tyrimas, kuris yra atliekamas paimant tepinio mėginį iš nosiaryklės – abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio. COVID-19 PGR tyrimų atlikimo laikas 1 darbo diena.

Galioja iki 2021 09 30

Kas yra PGR testas?

Tai molekulinis testas, kuris nustato virusinę genetinę medžiaga (RNR), atliekamas laboratorijose ir parodo, ar žmogus tyrimo atlikimo metu serga COVID-19 virusu ur ar yra potencialus ligos nešiotojas.

Kokie yra COVID-19 ligos simptomai?

Dažniausi šios ligos simptomai yra karščiavimas, sausas kosulys, jaučiamas bendras nuovargis ir skonio ar kvapo nejutimas. Rečiau jaučiami simptomai – gerklės perštėjimas, raumenų, sąnarių ar galvos viduriavimas, pykinimas ar vėmimas.

Kada atliekami PGR tyrimai?

PGR tyrimas yra atliekamas pacientui, kuris 5 dienas ir daugiau jaučia aukščiau išvardintus simptomus, turėjo kontaktą su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu arba įtaria, kad buvo kontakto galimybė.

Kada reikalingi PGR testo rezultatai?

Testo rezultatai reikalingi keliaujant į užsienio šalis, prieš stacionarinę reabilitaciją ar gydymą, prieš stacionarinį artimo asmens slaugymą ir kitais atvejais, kada įstatymo metu yra nurodyta turėti PGR testo rezultatą.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket