Hormonai yra iš dalies atsakingi už fiziologinių ląstelių atsinaujinimą. Senėjimo procesą pagreitina mažėjantis hormonų kiekis, todėl, norit išsaugoti jaunystę ir sveikatą, naudojama bioidentiškų hormonų terapija. Tai gali tapti geru sprendimu vyrams, siekiantiems pagerinti seksualinę funkciją, atmintį, dėmesio koncentraciją, fizinę ištvermę ir raumenų masę. Moterims tai ne tik saugi ir veiksminga priemonė išvengti menopauzės sukeliamų simptomų – karščio bangų, gausaus prakaitavimo, greito nuovargio, miego sutrikimų, nuotaikų svyravimo, atminties ir koncentracijos sumažėjimo, bet ir puiki galimybė susigrąžinti lytinio gyvenimo džiaugsmą. Bioidentiškų hormonų terapija atveria naujas pilnaverčio gyvenimo galimybes ne tik vyresnio amžiaus vyrams ir moterims, bet ir visiems, kurie dėl hormonų disbalanso skundžiasi prislėgta nuotaika, kuriuos vargina nuolatinis nuovargio, neišsimiegojimo jausmas, liūdna nuotaika ir depresyvios mintys bei kiti fizinės ir emocinės sveikatos sutrikimai.
Kam tinkama ši procedūra?
Bioidentiškų hormonų terapija yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims gydyti, kai jų hormonų kiekis sumažėja arba išsibalansuoja. Bioidentiški hormonai dažniausiai naudojami palengvinti perimenopauzės ir menopauzės simptomus. Taip pat ši terapija gali būti naudojama vėžio gydymui arba tokioms ligoms gydyti kaip skydliaukės sutrikimai, osteoporozei, fibromialgijai.
Po kelių procedūru matomas rezultatas?
Kiek procedūrų reikės, priklauso nuo individualių nusiskundimų, patiriamų negalavimų, lyties ir amžiaus. Pavyzdžiui, vyresnio amžiaus moterims gydymas bioidentiškais hormonais gali būti tęsiamas 5–10 metų. Jaunoms moterims gydymas dažniausiai tęsiamas tol, kol išnyksta simptomai, susibalansuoja organizmo hormonų kiekis. Joms palaikomasis gydymas gali tęstis pusę metų.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.