fbpx

Seksualiniai sutrikimai – kaip spręsti fiziologinius nepatogumus šioje srityje?

Seksualinių sutrikimų esama pačių įvairiausių, tačiau žmonės neretai nutyli problemas, kurios liečia pačias intymiausias gyvenimo sritis. To pasekmė: ilgainiui mažėjanti savivertė nepajėgiant patenkinti savo partnerio, poroje vis dažniau kylantys konfliktai ir kaltinimai. Nesiryžimas atvirauti apie tokias problemas kelia įtampą santykiuose, gali nulemti net tai, jog negalėdami pasitikėti vienas kitu žmonės nuspręs verčiau pasukti skirtingais keliais. O net ir taip nutikus niekas nepasikeis, fiziologinės problemos niekur nedings net pradėjus santykius su kitu asmeniu – dėl to yra labai pravartu seksualinius sutrikimus spręsti apsilankius specialisto kabinete.
Šiame straipsnyje aptariamos tik fiziologinės problemos, tokios kaip makšties sausumas, erekcijos sutrikimai. Šie sutrikimai turi savotišką psichologinį aspektą, tačiau į jį gilintis padės kiti specialistai – psichologai, kurių veiklos sritys yra komunikaciniai iššūkiai, su kuriais dažniau ar rečiau susiduria poros.

PRP terapija makšties atrofijai

Moteriai senstant, jos lytinių organų audiniai praranda dalį savo jautrumo, elastingumo, keičiasi jų spalva ir forma. Nors šis procesas yra natūralus ir neišvengiamas, visgi pakitusi vulvos išvaizda sukelia įvairių nepatogumų, tokių kaip nepasitikėjimas savimi ir sumažėjęs lytinis potraukis. Pasikeitusias lytinių organų savybes galima atstatyti plastinės chirurgijos operacijos metu, tačiau tai – gana drąstiška priemonė, kuriai ryžtasi tikrai ne kiekviena. Galiausiai, tam nėra ir būtinybės, nes galima rinktis alternatyvias procedūras, tokias kaip PRP injekcijos.

PRP terapijos metu į moters lytinių lūpų audinius suleidžiami užpildai, kurie padidina jų putlumą ir padeda susigrąžinti buvusias formas. PRP užpildus sudaro iš klientės kraujo išgryninti trombocitai, kurie skatina kolageno gamybą ir audinių regeneraciją – tai reiškia, kad spartėja ląstelių atsinaujimas. Ši terapija taip pat didina makšties drėgnumą, nes yra skatinama liaukų sekrecija, atstatoma mikroflora. PRP terapija vertinga, nes organizmas noriai įsisavina pacientei priklausančias ląsteles. Sumažėjus makšties sausumui pagerėja moters savijauta ir lytinis gyvenimas.

seksualiniai sutrikimai

PRP terapijai erekcijos sutrikimams

PRP terapija aktuali ir vyrams – jie taip pat susiduria su seksualiniais sutrikimais. Injekcijos gali padėti spręsti tokias problemas kaip erekcijos sutrikimai, kurias vyrai įprastai bando gydyti griebdamiesi medikamentų. Medikamentai gali padėti, tačiau dažniausiai jie suteikia tik momentinį efektą bei gali turėti nepageidaujamų šalutinių poveikių. Kaip buvo minėta anksčiau, PRP terapijos metu naudojamos natūralios medžiagos, kurias organizmas įsisavina itin lengvai.

Trombocitų injekcijos taip pat tinkamos ir Peirono ligos, kuri atsiranda dėl traumų, patiriamų sueities metu gydymui. Pagrindinė traumų priežastis – nepakankama lytinių organų lubrikacija. Sueities metu yra patiriamos mikrotraumos, kurios vėliau gyja ir jų vietoje susidaro neelastingi ir kieti randai. Ši problema kenkia lytinio akto kokybei ir yra linkusi progresuoti, o vėlesnėse stadijose dėl Peirono ligos lytiškai santykiauti gali tapti neįmanoma.

PRP terapija padeda varpą ištiesinti, didina jos jautrumą, pagerina kraujotaką. Taip pat yra skatinama audinių regeneracija, spartėja žaizdelių gijimas, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinamas naujų kraujagyslių susidarymas.

„Regen Lab“ – saugi ir efektyvi įranga PRP terapijai

Sokrato klinikoje PRP terapija naudojama pasitelkus aukščiausios kokybės Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą, kurių veiksmingumą patvirtino daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Dėl savo veiksmingumo ir saugumo injekcijos plačiai taikomos ne tik ginekologijoje, bet ir ortopedijoje, dermatologijoje bei kitose srityse. Šiandieninėje Lietuvos rinkoje galima rasti daug padirbtų neteisėtų PRP sistemos produktų, kurie kelia pavojų ir riziką pacientų sveikatai, todėl labai svarbu rinktis produktus, kurių veiksmingumas buvo įrodytas ir pagrįtas.

PRP terapijos rezultatui sustiprinti rekomenduojamas „Cellular Matrix“ – trombocitų terapijos ir hialurono rūgšties derinys. Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų savybių, geros organizmo tolerancijos – ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme ir palaiko odos ir kitų audinių drėgmę, jaunatviškumą, gyvybingumą.

Sokrato klinikoje PRP terapiją klientams taiko gydytoja akušerė-ginekologė Lina Mockevičienė, o konsultacijas turintiems klausimų vykdo ir gydytojas urologas Saulius Stirbys.

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai