fbpx

Karališkasis Kobido veido masažas – jo esmė, nauda ir istorija

Kobido masažas – šimtametes tradicijas turinti rytietiška odos priežiūros procedūra. Išvystyta Japonijoje, dabar ši masažo technika yra taikoma ir vertinama visame pasaulyje.

Kobido masažo atsiradimo istorija

Iki atsirandant Kobido masažo technikai, pagrindinė Japonijoje naudota masažo technika buvo Kinijoje sukurta Anma. Anma masažai Japonijoje buvo pradėti taikyti jau šeštajame mūsų eros amžiuje. Tai buvo pagrindinė masažo technikos mokykla Japonijoje beveik tūkstantį metų iki pat penkioliktojo amžiaus.

1472 m. du Anma masažo technikos meistrai kelis mėnesius rungėsi tarpusavyje vienoje užeigoje, esančioje netoli Fudžijamos kalno. Tarp visų kūno priežiūros rungčių buvo ir dalis, skirta veido procedūroms. Besivaržydami abu meistrai suprato, kad kiekvienas iš jų turi neįkainojamų žinių ir tada nusprendė kartu sukurti kūno puoselėjimo mokyklą. Ta mokykla ir tapo Kobido masažo technikos pradininke.

Masažas dar vadinamas Imperatoriškuoju, nes ilgą laikotarpį juo mėgaudavosi išskirtinai tik imperatoriai ir samurajai. Karališkosios šeimos moterys siekė puoselėti amžiną jaunystę ir neblėstantį grožį, o kariai troško palaikyti fizinę ir psichinę pusiausvyrą. Neabejotina, kad specialios procedūros padėdavo jiems puikiai pasirodyti kovose.

Praėjus daugiau nei penkiems šimtams metų, Kobido technika vis dar taikoma veido odos puoselėjimui  ir yra išlaikiusi didelę dalį savo autentiškumo, todėl dabartiniai masažai tikrai panašūs į tuos, kuriuos sukūrė jų pradininkai.

kobido

Kobido masažo technika

Kobido masažas yra atliekamas stimuliuojant veidą greitais, stipriais ir ritmiškais judesiais. Masažo metu meistras stimuliuoja atitinkamus veido taškus ir naudoja spaudimą, kad aktyvuotų regeneruojančias odos savybes. Šis masažas gali būti ir labai intensyvus ir labai švelnus, viskas gali pasikeisti labai dinamiškai paties masažo eigoje. Veide yra itin daug akupunktūros gyvybinių meridianų, vidaus organų taškų, kurių stimuliacijai ir buvo sukurta Kobido technika – skirtingų manualinės terapijos technikų (Anma ir akupunktūros), taškinio ir limfodrenažinio masažo derinys.

Masažo privalumai ir nauda veido odai

Svarbiausias masažo tikslas – padidinti elastingumą ir pakelti veido odą. Net yra teigiama, kad šis masažas prilygsta nechirurginei veido odos pakėlimo procedūrai. Kiti Kobido veido masažo privalumai:

•   padeda pakelti odos tonusą ir subalansuoja odos drėgmę;
•   atjaunina veido odą ir pagerina bendrą veido odos išvaizdą;
•   palaipsniui sumažina veido raukšles ir užkerta kelią naujų raukšlių atsiradimui;
•   sumažina veido įtampą ir atpalaiduoja veido raumenis;
•   pagerina kraujotaką ir limfos apykaitą;
•   padeda aprūpinti veido odą jai reikalingomis medžiagomis;
•   pašalina toksinus, nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.

Procedūros eiga

Masažą sudaro trys etapai. Pirmiausia atliekamas veido šveitimas, jo metu veido, kaklo ir dekoltė oda nušveičiama, pašalinamos negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai. Kitas žingsnis yra masažas, kurio metu atliekamas limfos drenažas, stimuliuojami aktyvūs taškai (šiatsu), o tai atkuria ir pagerina gyvybinės energijos srautus veide. Masažuojami kaklo, pečių raumenys, dekoltė sritis, veidas bei galvos oda. Galiausiai veido oda palepinama kauke, kuri parenkama atsižvelgiant į odos tipą ir būklę.

Kobido masažas Kaune

Džiugios naujienos – jums nereikia keliauti į Japoniją ar priklausyti imperatoriškajai šeimai, kad pasimėgautumėte masažu, kuris šimtmečius buvo laikomas amžinos jaunystės paslaptimi. Kviečiame išbandyti Kobido masažą Sokrato klinikoje, kur jūsų atsipalaidavimu ir gera savijauta pasirūpins patyrusios specialistės.

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai