fbpx

Akių vokų plastikos operacijai pasiryžusi Diana – „Nesuprantu, kodėl taip ilgai delsiau“

Užkritę akių vokai – vienas labiausiai žmogų vizualiai sendinančių bruožų, veidui suteikiantis papildomo nuovargio, niūrumo. Metams bėgant oda pamažu praranda elastingumą ir glemba natūraliai, tačiau šie pokyčiai gali turėti neigiamos įtakos ne tik žmogaus savijautai, bet ir regėjimui – užkritusi oda sumažina akies matymo lauką. Plastikos operacija naudinga, nes viršutinio voko kėlimas atveria akis, suteikia žvilgsniui žvalumo ir gyvybingumo.

Operacija įprastai atliekama vidutinio amžiaus žmonėms, tačiau visuomet atsižvelgiama į kitus individualius faktorius, tokius kaip genetika. Kai kurie asmenys užkritusius akių vokus paprasčiausiai paveldi iš tėvų ir tai niekaip nėra susiję su jų amžiumi. Tokia buvo ir Sokrato klinikoje apsilankiusios Dianos istorija. Pirmą kartą išgirdusi apie viršutinių akių vokų kėlimo operaciją moteris teigia ilgai atidėliojusi šią mintį.

„Maniau, kad esu paprasčiausiai per jauna tokiai operacijai. Visada turėjau užkritusius akių vokus, toks buvo mūsų giminės bruožas ir nesijaučiau negraži dėl to, kad mano akys buvo kitokios formos. Svarsčiau, ar man tikrai reikia operacijos, tačiau įsižiūrėjusi į savo mamos veidą supratau, jog ateityje oda glebs dar labiau ir tai jau sukels regėjimo problemų. O aš juk jau nešioju akinius, kodėl turiu laukti, kol akių problemos ims kauptis?“ – savo svarstymus prisimena ji.

Veidas gali meluoti apie savijautą

„Tik visiškai sugijus vokams supratau, kad iki operacijos visiems mane kasdien mačiusiems veikiausiai atrodžiau itin liūdna ir pavargusi. Tai nėra blogas įvaizdis, kurio būtina vengti, tačiau mano veidas visiškai neatspindėjo savijautos. Esu pozityvus žmogus ir siekiu visus užkrėsti gera nuotaika, tačiau žiūrėdami man į akis aplinkiniai veikiausiai galvojo atvirkščiai. Todėl taip, man tikrai malonu, kai žmogaus išorė atspindi vidų. Anksčiau apie tai daug negalvojau.“ – pasakojo Diana.

akių vokų plastikos operacija

Ji teigia besidžiaugianti pasiryžusi operacijai: „Buvau nustebinta tokių ryškių pokyčių – atjaunėjau per dieną ir nors to visiškai nesiekiau, likau labai patenkinta savo pasikeitusia išvaizda. Atrodė, tarsi pirmą kartą pamačiau pasaulį tokiu plačiu kampu. O ir gijimas truko neilgai, žiūrėdama į veidrodį randelio visiškai nepastebiu. Jame matau tik žvalią moterį atviromis, gyvybės kupinomis akimis.“ Klinikos klientė priduria, jog visas dvejones labiausiai išsklaidyti padėjo konsultacija su patyrusiu plastikos chirurgu. 

Pasitikėjimas specialistais – didžiausia vertybė

Konsultacija privaloma kiekvienam klinikoje apsilankiusiam žmogui – jos metu klientui suteikiama visa reikalinga informacija apie procedūros eigą, veido ar kūno priežiūrą gijimo laikotarpiu. Prieš operaciją specialistas įvertina kiekvieną individualų atvejį, atsižvelgia į situacijos sunkumą, paciento lūkesčius ir baimes, atsako į visus rūpimus klausimus. Akių vokų plastikos operacija yra atliekama su vietine arba bendrine nejautra ir trunka vos 1–2 valandas, todėl klientas greitai gali grįžti į jam įprastą aplinką.

Operacijos metu plastikos chirurgas padaro pjūvį ties vokų linija ir pašalina odos, raumenų ar riebalinių kūnelių perteklių. Rando vieta sutampa su voko odos raukšle, todėl jis beveik nepastebimas. Sokrato klinikoje pacientus konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė. Gydytoja ne kartą sėmėsi žinių užsienio ir Lietuvos stažuotėse, kurias itin sėkmingai pritaiko praktikoje ir kiekvieną pacientą džiugina puikiais rezultatais.

Kviečiame registruotis konsultacijai pas Med. m. Dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoją Ingą Guogienę

Daugiau apie akių vokų operaciją skaitykite čia

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai