fbpx

Ar įmanoma įveikti net 4 stadijos celiulitą?

Dar jauname amžiuje vyrai ir moterys gali pastebėti pirmuosius celiulito atsiradimo požymius, kurie pasireiškia odos pakitimais labiausiai riebalus kaupti linkusiose kūno vietose – šlaunų, sėdmenų bei pilvo srityse. Praktikoje pasitaiko atvejų, kada žmonės numoja ranka į celiulito atsiradimą ir tai įvardija kaip kosmetinę problemą. Tačiau skubame paneigti šį manymą, mat negydomas celiulitas ilgainiui gali sukelti rimtų sveikatos problemų – pakitusią odos spalvą, paryškėjusį kapiliarų tinklą probleminėse vietose, juntamą skausmą ir diskomfortą, padidėjusią opų atsiradimo riziką.

 

Kokie veiksniai skatina celiulito atsiradimą?

Celiulito atsiradimą skatina genetika, hormonų disbalansas, nesubalansuota mityba, fizinio aktyvumo stoka, rūkymas bei medžiagų apykaitos sutrikimas. Nuo genetikos vargu ar pabėgsime, tačiau kitus veiksnius, kurie sąlygoja celiulito atsiradimą, galime aplenkti.

Kaip įveikti celiulitą ir vėl džiaugtis stangria ir lygia oda?

Pripažinkime, kad atsisakyti malonumų, kurie gali turėti įtakos celiulito atsiradimui, kartais yra sunku. Tačiau padėtas pirmas žingsnis link sveikai atrodančios odos yra visa ko gera pradžia! Į rutiną įtraukite ilgesnius pasivaikščiojimus, o pakoregavus mitybos įpročius, gali susitvarkyti ne tik medžiagų apykaita, bet ir hormonų disbalansas. Taip pat efektyviai celiulitą mažinti padeda liekninamieji masažai ir kūno įvyniojimai, o norėdami dar efektyvesnio celiulito šalinimo, rinkitės specialias procedūras, kurių metu naudojamas lazeris celiulito šalinimui. 

Sokrato clinica

Įveikite 4 stadijos celiulitą

Ar įmanoma įveikti 4 stadijos celiulitą ? Su lyg kiekviena celiulito stadija, celiulito gydymas tampa kur kas sunkesnis ir reikalaujantis daugiau kantrybės bei pastangų. Laime, inovacijos medicinos srityje leidžia įveikti ligas ir odos problemas, su kuriomis ankščiau tekdavo gyventi! 4 stadijos celiulitas pasižymi stipriu odos struktūros pakitimu, odos paviršiuje esančiais gumbais bei pakitusia odos spalva. Tokiai odos būklei įveikti, būtina pasitelkti pažangius ir efektyvius gydymo būdus, vienas tokių – pažangus lazeris celiulito šalinimui Robolex.

Unikaliu 4 technologijų junginiu pasižymintis celiulito šalinimo lazeris Robolex gali būti vadinamas vienu efektyviausių rinkoje – 4 technikų sinergija vienu metu geba efektyviai šildyti odos paviršių ir suaktyvinti riebalines ląsteles skaidymuisi, pasiekti net iki 15 mm dermos gylį ir jame esantį ištirpusį riebalinį audinį išskaidyti. Ne gana to, lazerio ir vakuumo pagalba, stimuliuojant limfos apytaką, riebalų ląstelės yra efektyviai pašalinamos iš  organizmo.

Plačiau apie celiulito gydymą pažangiu „Robolex“ lazeriu skaitykite čia.

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę procedūrai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai