fbpx

Rūgštinis pilingas – kodėl verta išbandyti šią procedūrą?

Veido pilingas, kitais žodžiais įvardijamas kaip odos šveitimas – viena svarbiausių odos priežiūros procedūrų. Šveitimai gali būti atliekami kelių rūšių: mikrodermabrazija, mechaninis odos valymas, ultragarsinis šveitimas ir rūgštinis pilingas. Tai – labai plati tema, todėl šiame straipsnyje išsamiau aptariami tik rūgštinio pilingo privalumai ir nauda odai.

Rūgštinio pilingo metu veidas valomas naudojant chemines medžiagas, tačiau neleiskite, kad tokios sąvokos kaip „rūgštys“ ar „chemija“ jus išgąsdintų. Baimė pakenkti savo odai – labai suprantama, todėl pirmiausia yra svarbu suprasti paties rūgščių veikimo principą.

Kaip odą veikia rūgštys?

Odos šveitimo metu naudojamos natūralios kilmės rūgštys, kurios gerina bendrą odos būklę, šalina negyvas ląsteles, mažina hiperpigmentaciją, skaistina veidą ir suteikia elastingumo. Rūgštinis pilingas yra procedūra, pasiekianti ir gilesnius odos sluoksnius, todėl po jos pagerėja ir medžiagų apykaita, sumažėja raukšlelių kiekis veide. Šveitimui gali būti naudojamos įvairios rūgštys (glikolio, pieno, migdolinė, citrinų, salicilo ir kitokios), tinkamiausią konsultacijos metu paskiria kosmetologas.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad esant reikalui kelios rūgštys gali būti derinamos ir tarpusavyje, tačiau veiksmingą ir odos nežalosiantį derinį parinks tik specialistas – savivaliavimas ar netinkamas rūgščių naudojimas gali turėti rimtų pasėkmių.

mid face lift
Skiriasi ne tik procedūros metu naudojamos rūgštys, bet ir paties šveitimo gilumas. Atsižvelgus į žmogaus odos būklę ir jautrumą gali būti taikomas paviršinis, vidutinio gilumo ir gilus šveitimas. Prieš kiekvieną procedūrą reikalinga konsultacija, kurios metu specialistas galėtų apžiūrėti, įvertinti situaciją (išsiaiškinti, kokios estetinės procedūros buvo atliktos anksčiau, kokius medikamentus vartoja klientas) ir nustatyti, ar jo odai tikrai reikalingas ir tinkamas gilus šveitimas.

Veido paruošimas ir procedūros eiga

Kaip buvo minėta anksčiau, prieš procedūrą yra privalu sudalyvauti konsultacijoje, nes kiekvienam veidui reikalinga atidi apžiūra. Susiduriantiems su pūsleline rekomenduojama kelias dienas prieš procedūrą pradėti vartoti vaistus nuo herpes viruso. Odai reikalingas atskiras pasiruošimas: ji pamažu pratinama prie rūgščių pradedant naudoti jų turinčias odos priežiūros priemones.

Procedūra vidutiniškai trunka 30–40 minučių, ją apima šie etapai:

  1. Odos nuvalymas siekiant užtikrinti visišką švarą.
  2. Ant odos tepamas rūgštinis pilingas.
  3. Stebima odos reakcija į rūgštį siekiant užtikrinti optimalų rezultatą.
  4. Pilingas nuvalomas specialiomis priemonėmis.
  5. Oda nuraminama ją padengiant raminančia ar maitinančia veido kauke.
  6. Nuvalius kaukę tepamas veido kremas, atitinkantis kliento odos tipą.

Speciali priežiūra odai reikalinga ne tik prieš procedūrą, bet ir po jos. Pastebėta, kad atlikus cheminį šveitimą odą kurį laiką būna jautresnė ir paraudusi, dėl to pirmas kelias dienas nerekomenduojama naudoti jokių makiažo priemonių, tepti tik veido kremą su didele SPF apsauga. Jei procedūra atliekama vasarą yra itin svarbu vengti tiesioginių saulės spindulių, taip pat rekomenduojama vengti soliariumų, saunų ir pirčių. Rekomendacijas dėl tolimesnės odos priežiūros pateikia kosmetologas.

Galimos komplikacijos ir kita informacija

Po procedūros pasireiškiantis veido paraudimas yra normali ir įprasta odos reakcija į rūgštis. Jis išnyksta savaime, o paraudimo trukmė priklauso nuo atlikto šveitimo intensyvumo. Po rūgštinio pilingo oda tampa pažeidžiamesnė, todėl gali jautriau reaguoti į puolančius virusus, bakterijas ir grybelines infekcijas. Tiesa, jei konsultacijos metu kosmetologas įžvelgs padidėjusią komplikacijų riziką, procedūra klientui nebus skiriama. Vietoje rūgštinio pilingo gali būti rekomenduojamos kitos odos valymo procedūros – vis gausėjanti jų pasiūla tikrai leis išsirinkti ką nors tinkamo kiekvienam.

Odos valymo procedūras rekomenduojama atlikti reguliariai, jų dažnumas priklauso nuo problemų, kurias siekiama spręsti ar kontroliuoti. Tam tikrais atvejais, kuomet žmogaus oda yra itin užsiteršusi ir spuoguota, galima tarpusavyje derinti kelias procedūras, pavyzdžiui, taikyti rūgštinį pilingą ir po jo atlikti mechaninį odos valymą. Rūgštinis pilingas puikiai padeda sumažinti odos riebumą, sudirgimą, sutraukia poras, padeda panaikinti spuogus ir gydyti aknę. Be viso to mažėja įvairūs uždegiminiai odos procesai. Sausa ir jautri oda išlieka ilgiau sudrėkinta, greičiau ir efektyviau regeneruojasi. Mechaninio valymo metu oda išbrinkinama, tuomet pašalinami giliai esantys spuogai, inkštirai ir kamedonai.

Sokrato klinikoje rūgštinis pilingas atliekamas naudojant graikiškus „Ameson“ produktus. Produktų serijos „Ameson“ pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio „amesos“ (t. y. iš karto), o tai rodo įsipareigojimą odos priežiūrai remiantis estetine medicina, siūlančia greitus rezultatus. „Ameson“ –profesionali cheminių pilingų sistema, pagrįsta organinėmis rūgštimis, kuriomis siekiama atjauninti odą suteikiant jai švytėjimo, šviesumo ir lygumo.
Jei norėtumėte išbandyti rūgštinį pilingą, tačiau dvejojate, ar ši procedūra yra tinkama jūsų odai, užsiregistruokite konsultacijai Sokrato klinikoje. Konsultacijos metu bus išsamiai atsakyta į visus jums kilusius klausimus, o geranoriški specialistai pateiks rekomendacijas renkantis procedūras.

Daugiau apie rūgštinį veido pilingą skaitykite čia

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai