fbpx

Plastinė krūtinės didinimo operacija – kokius implantus pasirinkti?

Krūtų didinimas yra bene dažniausiai atliekama plastinė krūtinės operacija, kurią renkasi moterys, siekiančios turėti dailesnes, putlesnes ir pilnesnes krūtis. Operacija taikoma ne tik tais atvejais, kai siekiama krūtis padidinti, bet ir jas suvienodinti, šiek tiek pakelti pakeičiant riebalų paskirstymą. Krūtų asimetrija ir ptozė (nukarimas) yra dažnos problemos, todėl moterų troškimas džiaugtis vienodomis, putliomis krūtimis yra labai suprantamas – pasikeitusi išvaizda gali padėti susigrąžinti moteriškumą ir pasitikėjimą savimi.

Prieš operaciją labai svarbu išsirinkti tinkamus implantus – būtent nuo jų priklauso, kokiu rezultatu džiaugsitės ilgus metus. Moterys trokšta turėti labai skirtingas krūtis, vienoms patinka standesnės, įspūdingesnės, kitos siekia kuo natūraliau atrodančio grožio. Dėl to svarbu, kad kiekviena operacijai pasiryžusi moteris būtų informuota apie visus savo pasirinkimus.

Pagrindiniai apvalių ir anatominių implantų skirtumai

Apvalūs implantai pakelia krūtinę, suteikia „push-up“ efektą. Tokie implantai skirti norinčioms atrodyti išskirtinai, nes jie labiau pabrėžia krūties viršutinio poliaus pilnumą, t. y. krūtinės pilnumas pastebimas nuo pat jos viršaus. Palyginimui, anatominiai implantai yra vandens lašo formos, jie suteikia daug natūraliau atrodantį pilnumą, nes prisitaiko prie esamos krūtinės formos.

Renkantis implantus svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų formą ir dydį, bet ir į užpildą, apvalkalą. Implantai turi suteikti ne tik gražią išvaizdą, bet ir kuo natūralesnį pojūtį. „Sokrato“ klinikos pacientės gali rinktis iš kelių firmų implantų, tarp kurių – Prancūzijoje įkurtos įmonės „Sebbin“ produkcija.

„Sebbin“ implantų privalumai

„Sebbin“ laboratorija savo aukštos kokybės produkciją tobulina jau beveik 30 metų. Jų gaminami krūtų implantai sudaryti iš lankstaus silikoninio elastomerinio apvalkalo, kuris suteikia krūties protezui reikiamą formą ir sklandžiai susilieja su kūnu. Gelio užpildymui naudojamas silikoninis gelis Naturgel™, kuris gali būti 3 skirtingų konsistencijų: minkštas, klasikinis ir glotnus. Implantų tekstūra pakankamai grūdinta, kad apribotų produkto rotaciją, judėjimą, produktai pasižymi aukštu atsparumu spaudimui ir įtrūkimams.
Plastinė krūtinės didinimo operacija
Rekomendacijas dėl tinkamiausios konsistencijos pateikia chirurgas konsultacijos metu. Be to, kiekvienas „Sebbin“ implantas yra markiruojamas lazeriu ir turi unikalų indentifikavimo numerį, kuris leidžia sekti jo naudojimą.

Video galerija

Visi mūsų siūlomi implantai yra itin aukštos kokybės, saugūs ir sukurti pasitelkiant inovatyviausias technologijas. Platus pasirinkimas leidžia kiekvienai moteriai rasti tai, kas tinkamiausia jos kūno ir krūtų tipui ir labiausiai atitinka gyvenimo būdą, norus. 

Procedūros eiga

Krūtinės didinimas, kaip ir bet kokia kita intervencinė procedūra, reikalauja išsamios konsultacijos su plastikos chirurgu. Pokalbio metu aptarsite sveikatos būklę, lūkesčius, galimus rezultatus, implantus, bus atlikta krūtų apžiūra ir atlikti kiti operacijos pasiruošimo darbai.

 Krūtų didinimas atliekamas bendroje nejautroje. Chirurgas, atsižvelgdamas į krūtų anatomines savybes ir klientės lūkesčius, pritaiko tinkamiausią chirurginį metodą, nuspręsdamas, kurioje vietoje padaryti pjūvį (po krūtimi, ties speneliais ar pažastimis) ir įkelti implantą (po krūties liauka arba po krūties raumeniu). Pritaikęs geriausią metodą, įterpia implantą į suformuotą ložę. Operacijos pabaigoje padarytas pjūvis susiuvamas.

Pati operacija trunka vos 1–2 valandas, o sunkia fizine veikla neužsiimantis žmogus į darbovietę gali grįžti jau po kelių dienų, tačiau kelis mėnesius privalo dėvėti specialią kompresinę liemenėlę.  Daugiau apie krūtinės priežiūrą po operacijos klientei papasakoja chirurgas. Sokrato klinikoje krūtų plastines operacijas atlieka plastikos chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai