fbpx

Naujiena – gydytojo proktologo konsultacijos ir hemorojaus gydymas lazeriu!

Atsiradęs nemalonus skausmas tarpvietėje ar žarnyne gali išgąsdinti ne vieną. Pajutus pirmuosius negalavimo požymius, jau tapo įprasta informacijos ieškoti internete. Bijodami mitais apipintos procedūros eigos, vietoj to, kad apsilankytume pas gydytoją, pradedame užsiimti savigyda. Tačiau, kad išvengtumėte savigydos ir užsitęsusių nemalonių pojūčių, kviečiame nedelsti ir patikėti savo sveikatą Sokrato klinikoje esančiam gydytojui – proktologui!

Labiausiai paplitusiomis ligomis įvardijamas hemorojus (pabrinkusios išangės kanalo kraujagyslės), fiskulės, įvairūs dariniai, išeinamosios angos kanalo įplėša, polipai ar kita potologija bei onkologinės ligos. Gyvenimo kokybę prastinančios ligos gali atsirasti dėl įvairiausių priežasčių, pradedant genetika, rūkymu, per ilgu sėdėjimu tualete ir baigiant lytinio akto metu perneštu virusu. Kai priežasčių daug ir įvairių, svarbu jas išsiaiškinti ir laiku pradėti gydymą.

Gydytoja – proktologė Miglė Kybransienė atsakė į labiausiai užduodamus pacientų klausimus ir tikina, kad inovatyvių techonlogijų dėka, diskomfortą keliančios išangės ligos, pavyzdžiui, hemorojus, tikrai yra įveikiamos.

Kokie veiksniai daro įtaką hemorojui ir kitoms išangės ligoms atsirasti?

Pagrindiniai hemorojaus taip pat ir kitų ligų atsiradimo veiksniai yra dažnas viduriavimas ar tuštinimasis kietomis išmatomis, antsvoris, ilgas sėdėjimas tualete, sėdimas darbas, pastovus ir sunkus fizinis krūvis, įvairi genetinė transpozicija, tačiau, visgi, tikslios atsiradimo priežastys nėra aiškiai žinomos, nes tai yra kompleksinis dalykas.

Kada šios ligos tampa problema?

Šios ligos tampa problema tada, kai tai pradeda žmogų varginti ir erzinti. Kaip pavyzdys, tokia liga kaip išangės įplėša, yra labai skausminga, tad dažnai žmogus pajautęs stiprų skausmą tarpvietėje ir pastebėjęs kraują išmatose ar ant tualetinio popieriaus, išsigąsta ir kreipiasi į gydytoją proktologą.

Kokios yra prevencinės priemonės prieš šias ligas?

Pagrindinės prevencinės priemonės, kurios padeda užkirsti kelią šioms ligoms – yra sveika mityba, aktyvus laisvalaikis, sportas, taip pat ypač svarbu vengti ilgo sėdėjimo tualete.

proktologe Migle Kybransiene
Hemorojaus gydymas lazeriu

Galime dėkoti inovatyvioms technologijoms, nes dabar hemorojaus gydymas yra kur kas paprastesnis! Hemorojaus gydymas lazeriu – tai greita ir paprasta procedūra, o ją atlikus, žmogus gali be vargo toliau gyventi įprastą gyvenimą, nes nėra reikalingas reabilitacinis laikotarpis.

Kokias problemas gali sukelti negydomas hemorojus?

Dažniausiai tai yra susiję su diskomfortu ir skausmu, bet jeigu hemorojus paūmėja, pakinta uždegimiškai arba reaguliariai kraujuojama pasituštinus, su laiku žmogui gali atsirasti anemija (mažakraujystė).

Kokie hemorojaus gydymo lazeriu privalumai?

Minimaliai invazyvi ir neskausminga procedūra, iš kart pastebimas ir juntamas rezultatas, procedūra atliekama greitai, o žmogui nėra reikalinga reabilitacija.

Ar visiems pacientams galima atlikti hemorojaus gydymą lazeriu?

Bendros kontraindikacijos lazerinei procedūrai nėra, tačiau viena iš priežasčių, kada negalima procedūra lazeriu, yra hemorojaus laipsnis. Jeigu hemorojus yra labai didelis (4 laipsnis), lazeris nėra toks efektyvus ir tokiu atveju reikalinga hemorojaus šalinimo operacija.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Reikalingų procedūrų skaičius yra individualus ir priklauso nuo hemorojaus lygio, tačiau dažniausiai užtenka vienos procedūros.

Kiek laiko užtrunka gyjimas?

Gyjimas gali užtrukti nuo 1–1,5 mėnesio.

Kaip pasiruošti pacientams prieš hemorojaus šalinimo lazeriu procedūrą?

Išsiklizmuoti tik su mikroklizma, gerti daug skysčių ir valgyti lengvai virškinamą maistą. Svarbu paminėti, kad prieš procedūrą nereikia organizmo alinti dietomis. Dažnas pacientas to nežino.

Daugiau apie gydytojo proktologo konsultaciją skaitykite čia.

Užsiregistruokite procedūrai

Susidomėjote proktologo paslaugomis? Užsiregistruokite procedūrai el. paštu arba susisiekite su mumis telefonu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai