fbpx

Ką daryti jei norime atsigauti po streso arba tiesiog stiprinti imunitetą?

Šventinis sezonas jau pasibaigė ir galite sau leisti ramiai įsivažiuoti į senas vėžes. Suteikti sau galimybę pagerinti sveikatą ir atstatyti jėgas naujiems iššūkiams – tai kažkas neįkainojamo. Intraveninės terapijos ( arba IV) procedūros šiuo metu gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Ši neįprasta, bet ypatinga procedūra turi daugybę privalumų, skatinančių natūralius organizmo procesus.

Intraveninė terapija reiškia, kad maistinės medžiagos, vitaminai ir vaistai yra švirkščiami arba infuzuojami tiesiai į kraują. Šių maistinių medžiagų ir vitaminų gavimo IV būdu nauda yra ta, kad organizmas gali juos pasisavinti 100%, nes jie apeina virškinamąjį traktą, kur praranda efektyvumą. Iš esmės taikant šį metodą vitaminai ir mineralai pasisavinami greičiau ir didesnėmis koncentracijomis, palyginti su geriamaisiais papildais.

Nors yra daug įrodytų intraveninės terapijos privalumų, labiausiai žmones traukia tai, kad poveikis pasireiškia akimirksniu. Kai skystis patenka per kraujotakos sistemą, maistinės medžiagos panaudojamos ten, kur jų reikia, todėl jūsų ląstelės nedelsiant maitinamos ir hidratuojamos. Manoma, kad intraveninis metodas yra veiksmingesnis nei papildų vartojimas per burną. Štai kodėl ligoninėse naudojamos IV lašintuvai – įrodyta, kad jie efektyvesni ir veikia greičiau!

IV terapijos gydymas turi įvairias formules įvairiems negalavimams ir gydymas gali būti pritaikytas kiekvienam individualiai.

intravenine terapija

Intraveninė terapija „ 3 karaliai“ skirta stiprinti imuninę sistemą peršalimo ir gripo sezono metu. Imuninė sistema apsaugo nuo ligų ir kovoja su visų rūšių infekcijomis. Žiemos sezono metu šaltesnis oras, dėl kurio ilgesnį laiką būname uždarose erdvėse, stresas, kelionės ir daugiau mikrobų aplinkoje dėl sumažėjusios drėgmės gali padaryti mus jautresnius ligoms. Žalingi įpročiai taip pat gali susilpninti imuninę sistemą.

„ 3 karaliaiterapijos lašelinėje yra daugybė maistinių medžiagų ir vitaminų, tiesiogiai siunčiamų į kraują, kad palaikytų ir sustiprintų imuninę sistemą. Jis gali būti naudojamas siekiant apsisaugoti nuo peršalimo ar gripo, taip pat padėti kūnas kovoja su virusinėmis ir bakterinėmis infekcijomis. Puikiai tinka švenčių sezonui, kai mikrobai yra savo piko viršūnėje.

Ne gana to, šie vitaminai taip pat stiprina  kaulus, nagus, plaukus bei odą, dalyvauja širdies ligų bei infekcijų prevencijoje, turi prieš vėžinį poveikį, reguliuoja insulino gamybą bei skatina kolageno gamybą. Poveikis jaučiamas iš karto po procedūros.

Lašinė besilaikantiems dietos

Jei šiuo metu laikotės dietos, tuomet rekomenduojama pasirinkti intraveninė terapija skirta padėti sumažinti ir valdyti svorį. Šios intraveninės terapijos lašinės sudėtyje yra amino rūgščių ir vitaminų mišinio, kurie padeda kūnui sulieknėti, nes pagreitina medžiagų apykaitą. Ši intraveninė terapija tinka atsisakiusiems mėsos vegetarams, veganams, badaujantiems ar po ilgalaikio badavimo, numetus daug svorio, esant nepilnavertei mitybai. Lašinė aprūpina būtinomis bei sunkiai iš maisto gaunamomis medžiagomis ir subalansuoja organizmui reikalingų medžiagų kiekį.

 

Šio tipo IV lašintuvai gali būti naudojami kaip veiksmingas priedas kartu su nuoseklia kūno rengybos rutina ir sveika gyvensena. Tai ideali dovana kiekvienam, kurio Naujųjų metų pažadas yra sulieknėti.

Lašinė gražiai ir sveikai odai

Lašinė gražiai ir sveikai odai yra puiki alternatyva nesuskaičiuojamai gausybei serumų ar grožio produktų, kurie dažniausiai perkami. Šis IV terapijos mišinys skatina gražios, sveikos ir jaunatviškos odos, plaukų ir nagų išvaizdą.

Šioje intraveninės terapijos lašinės formulėje yra biotino dozė, kuri yra būtina plaukų, nagų ir kaulų sveikatai. Daugeliui žmonių trūksta šio B vitamino, o lašinamas į veną jis patenka tiesiai į kraują, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas. Mišinyje taip pat yra vitamino B komplekso, vitamino C ir glutationo, kuris yra galingiausias organizmo antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais, senstančiais ląstelėmis ir detoksikuojantis organizmą. Visi šie vitaminai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį palaikant plaukų, odos ir nagų sveikatą bei bendrą grožį.

Ir tai dar ne viskas!

Turime daugybę puikių intraveninės terapijos lašinių pasirinkimų, pritaikytų jūsų unikaliems poreikiams, pvz., Lašinė intensyviai sportuojantiems ir profesionaliems sportininkams“ – maistinių medžiagų turtingą lašintuvą, kuris atgaivins jūsų ištvermę ir padės atsigauti raumenims. Arba išbandykite lašinę streso mažinimui, kuri skirta laikantiems baigiamuosius, stojamuosius egzaminus ar esant įvairioms kitoms stresinėms situacijoms. Intraveninė infuzija nuramina kūną, gerina nuotaiką, mažina dirglumą ir kitus streso požymius.

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai