fbpx

Įkvėpianti istorija: Kaip Brigita su akne kovojo

Norėdami parodyti, kad aknė nėra liga su kuria reikia gyventi, o odos būklė, kurią įmanoma įveikti, šių metų gegužės mėnesį paskelbėme konkursą, kuriuo kvietėme papasakoti savo probleminės odos istoriją, atsiųsti jos nuotraukas ir laimėti aknės gydymo kursą. Konkurso metu sulaukėme didelio Jūsų susidomėjimo, o tai tik parodo, kad žmones vargina odos bėrimai, su kuriais sunku kovoti savarankiškai. Mūsų užduotis – padėti Jums įveikti šią odos būklę ir vėl susigrąžinti pasitikėjimą savimi!

Pacientės Brigitos istorija

Viena konkurso nugalėtojų, pacientė Brigita, jau džiaugiasi tarpiniais gyjančios odos rezultatais. Mergina pasidalijo patirtimi, ką reiškia gyvenimas su akne: „Su odos bėrimais kovojau nuo paauglystės, prasidėjus brendimo laikotarpiui. Tuo metu pradėjo kilti „negražūs“ spuogai – dideli, raudoni, kartais pūlingi, gilūs ir skausmingi. Kovoti su šia odos problema buvo itin sudėtinga, nes tuo metu niekas per daug nesirūpino mano oda. Artimieji įtikinėjo, kad odos bėrimai praeis – tai nėra didelė problema. Tačiau jaučiausi labai prastai, o ypač paauglystės laikotarpiu. Neturėjau net makiažo priemonių, kuriomis galėčiau užmaskuoti odos bėrimus. Teko sulaukti patyčių, bendraamžiai nenoriai su manimi bendraudavo.“

sokrato klinika aknes gydymas

„Teko sulaukti patyčių, bendraamžiai nenoriai su manimi bendraudavo.“

Pacientė pripažino, jog pasirodymai renginiuose ir scenose tapo tikru iššūkiu. Tai – aplinka, kurioje sulaukiama itin daug dėmesio: „Esu muzikalus žmogus, tad tekdavo dažnai dalyvauti įvairiuose viešuose renginiuose. Jausdavau didžiulį nepasitikėjimą savimi ir baimę, mintyse galvodavau – „Kaip aš blogai atrodau… Ką žmonės galvoja? Juk vis dėl to esu scenos žmogus, visi žiūri į mane…“ Buvo metas, kai jaučiausi sau negraži, o visi kiti esantys aplink mane – gražūs… Laikui bėgant, pradėjau pati rūpintis savo oda: vartojau vitaminus, naudojau įvairias odos priežiūros priemones nuo aknės bei pakeičiau mitybos įpročius. Tačiau net sulaukus 22 metų, vis dar kovojau su šia odos problema.“

Pirmas vizitas pas dermatologą

Brigita džiaugiasi pirmaisiais rezultatais: „Mano odos būklė žymiai pagerėjo po vizito pas dermatovenerologę Gintarę Linkevičiūtę. Gydymo pradžioje buvo atlikti reikalingi kraujo tyrimai, išrašyti atitinkami vaistai bei paaiškinta, kaip prižiūrėti veido odą gydymo laikotarpiu. Visi „negražūs“ spuogai pradėjo tiesiog nykti akyse. Gydymo eigoje jaučiau odos išsausėjimą, tačiau taip pat lygiagrečiai mačiau odos bėrimų akivaizdų mažėjimą.“

„Svarbiausia – nebijau pasirodyti be makiažo! Tai buvo mano svajonė.“

Dabar savo odos būklę vertinu pakankamai gerai – odos bėrimai nebevargina, spuogų neturiu. Tik yra išlikusios pigmentinės dėmės ir netolygi veido spalva. Dermatologė taip pat paskyrė gydomųjų procedūrų kursą pigmentinėms dėmėms šalinti bei parinko mano odai tinkančias priežiūros priemones. Svarbiausia – nebijau pasirodyti be makiažo! Tai buvo mano svajonė. Manau, kad be gydytojo pagalbos nebūčiau įveikusi aknės.

sokrato klinika aknes gydymas Gintare Linkeviciute

Šis jautrus ir atviras Brigitos pasakojimas tik parodo, kokius stiprius jausmus gali sukelti atsiradusios ir tinkamai negydomos odos problemos. Mes norime nuvyti negatyvias Jūsų mintis ir ištiesti tvirtą pagalbos ranką kovos su odos bėrimais kelyje!

Jeigu ir Jus kamuoja aknė – nedvejodami kreipkitės į Sokrato klinika dermatovenerologus Gintarė Linkevičiūtė, Renata Kliunkienė, Eglė Zinkevičienė ir Grinvydas Butrimas!

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai