fbpx

Hemorojus turi kvapą: nutylima problema, apie kurią reikia kalbėti

Hemorojus yra viena iš nemaloniausių temų, apie kurią daugelis mūsų pacientų kalba nenoriai. Tačiau, kai kalba pakrypsta apie hemorojaus sukeltą blogą kvapą, daugelis visai nutyla… Nepaisant to, tiesa yra tokia, kad hemorojus gali skleisti nemalonų kvapą, kuris sukels emocinių ir fizinių nepatogumų.

Galbūt jūs net nežinote, kad turite hemorojų, bet analinėje angoje tūnančią problemą gali išduoti nemalonus kvapas, kuris jaučiamas ir aplinkiniams. Tai gali reikšti, kad jūsų hemorojus turi uždegimo simptomų, o jūsų kūnas, skleisdamas kvapą, tik apie tai jums praneša.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų greitą ir veiksmingą hemorojaus gydymą, susisiekite su Sokrato clinica specialistais ir užsiregistruokite pirmai konsultacijai telefonu (8-640) 45761 arba spustelėkite čia, jei norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie hemorojaus kvapą

Kodėl hemorojus skleidžia kvapą?

Daugelis sergančiųjų hemorojumi nesuvokia, kad retkarčiais hemorojus gali komplikuotis į uždegiminius procesus, dėl to gali sklisti nemalonus kvapas.

Kai hemorojus turi uždegimo simptomų, išsipučia venos ir atraminiai audiniai aplink apatinę tiesiosios žarnos sritį (vidiniai hemorojiniai mazgai) arba po oda aplink išangę (išoriniai hemorojiniai mazgai).

Jei vidinės tiesiosios žarnos venos patinsta, tai gali reikšti, kad prarandate tam tikrą analinio sfinkterio – raumens kontrolę. Jei taip atsitiks, galite pastebėti, kad išsiskiria nedidelis išmatų nutekėjimas, susidedantis iš išmatų ir analinio skysčio. Kartais tai gali būti ir labai mažas nutekėjimo kiekis, tačiau to pakanka, kad atsirastų blogas kvapas.

hemorojus

Kuo išskirtinis hemorojaus kvapas?

Kaip jau žinote, bet koks tuštinimasis niekada nesukels ilgalaikio nemalonaus kvapo, todėl net ir laikinas nedidelis jūsų sfinkterio kontrolės praradimas neturės ilgalaikio blogo kvapo rezultato.

Susidarius kraujingiems išoriniams hemorojiniams mazgams, gali atsirasti metalo kvapas, kuris susidaro iš kraujo ir gleivių mišinio.

Paprastai galite pastebėti kraujo krešulius ant išorinių hemorojinių mazgų pagal purpurinę spalvą. Jei turite tokio tipo išorinio hemorojaus mazgus, patartina konsultuotis su proktologu.

Jei esate vienas iš sergančiųjų hemorojumi, kuriems nepavyksta suvaldyti blogo kvapo, yra būdų, kaip padėti neutralizuoti kvapą. Sėdima vonia arba įprastas dušas padės suvaldyti nemalonų kvapą.

Arba galite diskretiškai paskambinti Sokrato clinica specialistams ir mes jus užregistruosime proktologo konsultacijai. Galite paskambinti mums telefonu (8-640) 45761 arba spustelėkite čia, jei norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas.

Ar hemorojus gali skleisti žuvies kvapą?

Tai gali būti daugelio problemų simptomas, tačiau tai gali taip pat būti ženklas, kad tai hemorojaus padarinys.

Kvapą dažniausiai skleidžia išangės išskyros iš tiesiosios žarnos, kurias išskiria tiesiosios žarnos gleivinė, o ne išmatų nutekėjimas dėl sfinkterio kontrolės praradimo.

Nors tai gali būti nemaloni patirtis, tačiau jei laikysitės reguliarios asmeninės higienos, mažai tikėtina, kad kas nors iš aplinkinių tai pastebės.

Ar matėte mūsų naują abdominalinės chirurgijos gydytojos Miglės Kybrasienės interviu?  Koloproktologė pasidalina savo asmenine patirtimi gydant hemorojaus ligą.

Ką galima padaryti, kad sumažėtų hemorojaus kvapas?

Yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti namuose:

  1. Dažniau maudykitės vonioje ar duše.
  2. Naudokite kremus arba analines žvakutes nuo hemorojaus.
  3. Gerkite daug vandens ir pereikite prie daug skaidulų turinčios dietos, kad sumažinti vidurių užkietėjimą.

Kaip išgydyti hemorojaus sukeltą kvapą?

Joks gydymas negali garantuoti, kad niekada neturėsite kito hemorojaus, tačiau galite išgyti nuo jau turimo.

Yra daugybė chirurginių ir nechirurginių gydymo būdų. Apie Sokrato clinica taikomą hemorojaus gydymą lazeriu galite paskaityti čia.

Galime dėkoti inovatyvioms technologijoms, nes dabar hemorojaus gydymas yra kur kas paprastesnis! Hemorojaus gydymas lazeriu – tai greita ir paprasta procedūra, o ją atlikus, žmogus gali be vargo toliau gyventi įprastą gyvenimą, nes nėra reikalingas reabilitacinis laikotarpis.

Užsiregistruokite procedūrai

Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus užsiregistravę konsultacijai. Registruokitės el. paštu arba susisiekite su mumis numeriu (8-640)45761.

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai