fbpx

Jautiesi bejėgis prieš aknę? – išrinkti aknės konkurso dalyviai atvyksta pirmiesiems vizitams. 1 dalis

Norėdami parodyti, kad aknė nėra liga su kuria reikia gyventi, bet yra odos būklė, kurią įmanoma įveikti. Šių metų gegužės mėnesį paskelbėme konkursą, kuriuo kvietėme papasakoti Jūsų probleminės odos istoriją bei atsiųsti jos nuotraukas. 

Sulaukėme Jūsų susidomėjimo ir atrinkome konkurso dalyvius. Stengiamės parodyti, kad įvairaus pobūdžio odos bėrimai yra įveikiami, o skaitytojus informuosime, kaip progresuoja ir gerėja dalyvių oda! 

Atrinkti trys nugalėtojai, kuriuos kankina paauglių ir suaugusiųjų odos bėrimai veido, nugaros, rankų bei krūtinės zonose. Kiekvieną dalyvį odos bėrimai vargina jau senai – kaip teigia pacientė Brigita – „Nepamenu, kada aš neturėjau spuogų.“ 

Galime tik numanyti, kaip yra sunku gyventi kasdienį gyvenimą, kada žmogus nepasitiki savimi ir savo jėgomis, yra nepatenkintas menkiausiais savo išvaizdos netobulumais. Reikia pripažinti, kad mūsų viduje gyvena milžinas kritikas, kuris menkiausį dalyką paverčia problema. Sokrato klinikoje dirbanti gyd. dermatovenerologė Gintarė Linkevičiūtė pasistengs sužaboti įkyrųjį vidinį kritiką ir padės vėl atrasti pasitikėjimą savimi!

jautiesi bejėgis prieš akne

Konkurso nugalėtojai atvyko pirmiesiems vizitams

Liepos mėnesį pasikvietėme konkurso nugalėtojus pirmiesiems vizitams pas gydytoją Gintarę Linkevičiūtę. Kiekvieno paciento veiduose galėjome įžvelgti ne tik džiaugsmo, bet ir nerimo kupinas akis. Visai nenuostabu – žengiamas pirmasis žingsnis sveikos ir lygios odos link!

Gydytoja, apžiūrėjusi konkurso laimėtojų problemines odos zonas ir pasikalbėjusi apie jų gyvenimo būdą, mitybą bei aktyvų laisvalaikį, teigė, kad kiekvieno paciento odos būklė gana sunki. Tai lėmė netinkami mitybos įpročiai, naudojamos netinkamos arba silpnos sudėties odos priežiūros priemonės, hormonų disbalansas ir patiriamas stresas.

Kad gydymas būtų efektyvus ir tikslingas, pirmiausia pacientams buvo atlikti detalūs kraujo tyrimai. Dažnai organizmui trūksta tam tikrų mikroelementų, dėl kurių oda nebesugeba kovoti su bakterijomis. Dėl šios priežasties ima atsirasti įvairūs odos bėrimai, todėl kraujo tyrimai – pirmasis svarbus žingsnis norint įveikti odos problemas.

Mes, Sokrato klinika, dažnai pabrėžiame, kad stengiamės ne pašalinti problemą, bet išsiaiškinti, kodėl ji atsirado ir tą priežastį gydyti, todėl mūsų klinikoje taip pat atliekami išsamūs laboratoriniai kraujo tyrimai – viskas vienoje vietoje, maksimaliam Jūsų patogumui!

Nekantraujame sulaukti ir pamatyti gydymo rezultatus, o dabar lieka laukti pacientų kraujo tyrimų rezultatų ir sulaukti sekančio susitikimo su gydytoja Gintare Linkevičiūte!

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai