Fotodinaminė terapija: kodėl verta išbandyti šią procedūrą?

Tikriausiai pastebėjote, kad pabuvus lauke, saulės atokaitoje, pajuntate atsipalaidavimą. Jūsų odą apgaubia maloni, raminanti šiluma. Šviesa teikia daug naudos žmogaus savijautai, tačiau žiemą jos itin trūksta. O jei pasakytume, kad galite pasijusti geriau ir nelaukdami pavasario? Kol saulė Lietuvoje – retas svečias, galite pasimėgauti fotodinaminės terapijos teikiama nauda.

Sokrato Clinicoje siekiame dirbti tik su pačia inovatyviausia įranga, todėl džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti gydymą su Triwings LL įranga. Tai – unikali, LED šviesą skleidžianti lempa su 6 spalvų bangomis, pirmoji tokia pasaulyje. Lempą sukūrusi įmonė yra fotobiomoduliacijos pradininkė, kurios darbo sritis – vienu metu skleidžiamų spalvų sinerginio poveikio optimizavimas.

Vienu metu naudojami skirtingų spalvų 1-3 LED šviestuvai padeda spręsti pačias įvairiausias sveikatos ir estetines problemas. LL lempa yra jokio šalutinio poveikio neturintis įrenginys, todėl ja atliekamų procedūrų naudą gali pajusti ir pačios jautriausios odos savininkai.

Triwings naudoja nuo 1 iki 3 LED šviesos plokščių su keliomis spalvomis, kurias galima programuoti laiko, srauto ir dažnio režimu. Patentuota aušinimo lempučių sistema leidžia įrangą naudoti nepertraukiamai, neprarandant šviesos srauto. Šviesa skleidžiama be karščio, be pavojaus, be kontraindikacijų, be šalutinio poveikio.

Triwings suteikia švelnią ir nešildančią energiją dėl fotoelektrinio efekto, kurio atradimas Albertui Einšteinui pelnė Nobelio fizikos premiją. Ši švelni energija padeda pagerinti odos tekstūrą ir spalvą bei jos blizgesį.

Bio moduliacijos procesas reguliuoja ląstelių ir audinių aktyvumą. Šviesos energija dėl fotoelektrinio efekto paverčiama audinių energija, todėl suaktyvėjusi medžiagų apykaita leidžia greitai išgydyti pažeistus audinius.

Fotodinamine terapija

Dermatologinė Triwings procedūra – akivaizdus ir pastebimas atjauninimas, atgaivinantis senstančius medžiagų apykaitos procesus, tokius kaip:

 • Kolageno gamyba – dinaminė fototerapija padidina kolageno gamybą fibroblastuose.
 • Oksidacinis stresas – laisvųjų radikalų (ROS) kiekis ląstelėje žymiai sumažėja.
 • Natūralus drėkinamasis faktorius (NMF) – padidėja korneocitų surišamoji geba ir oda atgauna drėgmės palaikymo sistemą.
 • Biocheminės apykaitos gerinimas

Kaip odą veikia kiekviena spalva?

 • Triwings LL lempą sudaro 6 spalvų šviesos, kurios pasižymi skirtingu ilgiu bei atliekamomis funkcijomis. Trumpiausia, violetinė šviesa (415 nm) veikia odos epidermio sluoksnį: gydo spuogus bei kitus odos uždegimus, padeda sulėtinti senėjimo procesą, mažina pigmentacijos ryškumą, turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių.

  Mėlyna šviesa (470 nm) taip pat veikia epidermio sluoksnyje, ši spalva yra tinkama aknės, psiorazės, pūslelinės gydymui bei turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių.

  Geltona šviesa (565 nm) veikia odos epidermio ir dermos sluoksnius: skatina kolageno sintezę, padeda sulėtinti senėjimo procesą, sumažina randus, eritemą ir fotopažeidimus.

  Oranžinė šviesa (590 nm) veikia odos epidermio ir dermos sluoksnius: skatina ląstelių atsinaujinimą, padeda sulėtinti senėjimo procesą, sumažina odos paraudimą, malšina uždegimo požymius ir sudirgimą.

  Raudona šviesa (630 nm) veikia odos epidermio ir dermos sluoksnius: skatina ląstelių atsinaujinimą, padeda sulėtinti senėjimo procesą, gerina deguonies įsisavinimą bei anglies dioksido šalinimą, sumažina po procedūrų pasireiškiantį odos sudirgimą.

  Infraraudona šviesa (830 nm) vienintelė pasiekia visus tris odos sluoksnius: epidermį, dermą ir gilųjį sluoksnį. Ši šviesa greitina mėlynių, randų gijimą, mažina sąnarių skausmą, malšina uždegimą, didina ląstelių metabolizmą ir padeda iš organizmo pašalinti toksinus, suteikia atpalaiduojantį poveikį bei turi antibakterinių, priešuždegiminių savybių.

Kaip veikia multispektrinė fotobiomoduliacija maksimaliam senėjimą stabdančiam poveikiui pasiekti?

Tiesioginė aterminė konversija: koherentinė šviesa suteikia energijos viduląsteliniams medžiagų apykaitos procesams per fotofiziologinius dirgiklius.

Daugiaspektrinė fotobiologinė moduliacija (mPBM): dėl koherentinės šviesos ląstelėje iš naujo nustatomi nesubalansuoti signaliniai procesai (ląstelių tarpusavio sąveikos mechanizmai).

Ląstelės membranos repolarizacija: natūralus drėkinamasis faktorius (NMF). Padidėja korneocitų surišamoji geba ir oda atgauna drėgmės palaikymo mechanizmus.

Viduląsteliniai ir ekstraląsteliniai šviesos terapijos efektai

Vykdant fotodinaminę terapiją ląstelės gauna daugiau energijos, kad galėtų filtruoti infekcijas ir sustiprinti regeneracijos procesus. Reguliuojant, be kita ko, padidėja mikrocirkuliacija, padidėja uždegiminių procesų slopinimas, sumažėja skausmas, stipriai regeneruojasi audiniai.

Fotobiostimuliacijos reguliavimo lygiai laisvųjų radikalų ROS (reaktyviųjų deguonies formų) aktyvuoja transkripcijos veiksnius, sukeliančius visus regeneracijos procesus. Svarbios ląstelių signalinės molekulės NO išsiskyrimas skatina mikrocirkuliaciją (taigi ir deguonies pernešimą audinių lygmeniu) ir angiogenezę.

Apibendrinant galima teigti, kad Triwings fotodinaminės terapijos lempa yra itin universali įranga, galinti padėti spręsti daugybę estetinių ir sveikatos problemų. Šviesos terapija ne tik puoselėja sveikatą ir savijautą, bet ir atpalaiduoja, nuteikia raminančiai. Apsilankykite Sokrato clinicoje ir įsitikinkite šios įrangos nauda patys!

Pocedūros kainų galite ieškoti čia.