fbpx
Cart is empty

Veido procedūros su „Juliette Armand“

Apie paslaugą

Girdėjote, kad botokso preparatų injekcijos išlygina raukšles? O dabar laikas išgirsti apie kosmetologijos mokslo stebuklą – neinvazyvų mimikos raukšlių šalinimą „Juliette Armand Skin Boosters“ preparatais. Raumenų susitraukimą stimuliuoja ląstelių pūslelėse besikaupiantis adrenalinas ir noradrenalinas. Tai sudėtingas biocheminis procesas, kuris priklauso nuo pūslelių suirimą skatinančių natrio ir kalcio jonų, esančių odos fibroblastuose. Tam, kad pūslelės suirtų, būtinas SNARE baltymų kompleksas. Pažangiose „Juliette Armand“ kosmetologijos laboratorijose sukurtas, EFFECTOX technologijos pagrindą sudarantis baltymų rinkinys ir naujos kartos veikliosios medžiagos suardo SNARE baltymų kompleksą, reguliuoja kalcio ir natrio patekimą į fibroblatus, adrenalino ir noradrenalino išsiskyrimą, dėl to raumenys mažiau susitraukia.

Kam tinkama ši procedūra?

Rekomenduojama mimikos ir nedidelių veido odos raukšlių lyginimui, fotosenėjimo padarinių mažinimui ir odos atpalaidavimui.

Peptidų svarba veido odai žiemos laikotarpiu

Neleiskite šaltam žiemos orui pakenkti jūsų veido odai! Sokrato clinica kosmetologė Vitalija Vaitkevičienė primena, kad peptidai yra mūsų odos pagrindas ir jie yra atsakingi už odos tekstūrą, sveiką išvaizdą ir atsparumą. Be peptidų mūsų oda tampa mažiau labiau pažeidžiama, todėl gali prarasti stangrumą, atsirasti raukšlių, pasikeisti tekstūra. Sausos odos efektas dažniausiai pasireiškia žiemos mėnesiais, kai drėgmės lygis aplinkoje yra ypatingai žemas. Šaltas, sausas oras išgarina odoje esantį vandenį, todėl jaučiamas sausumas, odos tempimas ir pleiskanojimas.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Vieną kursą sudaro 10 procedūrų. Reikomenduotina atlikti po dvi procedūras kas savaitę. Visą kursą galima kartoti kas 3–6 mėnėsius, priklausomai nuo individualių odos savybių.

Kokia procedūros trukmė?

Veido procedūrų su „Skin Boosters“ trukmė – 60 minučių.

Skin Boosters
Alternatyva plastinei chirurgijai

Išbandykite naujas, revoliucingais kosmetologijos mokslo atradimais pagrįstas, natūralų odos ląstelių atsinaujinimą skatinančias bei su fiziologiniais odos procesais suderintas „Juliette Armand Skin Boosters“ procedūras veidui ir kūnui. Po procedūrų oda tampa pastebimai sveikesnė, gražesnė ir jaunatviškesnė. Siūlome net penkias „Skin Boosters“ procedūras. Pasirinkite sau tinkamą ir atgaivinkite veido bei kūno odą veiksmingai, saugiai ir natūraliai. 

„Apocalypsis“
(angl. revelation, gr. αποκάλυψη)

Apocalypsis_Phytopeeling_Pure_100g

„Apocalypsis“ procedūra yra alternatyva cheminiam odos šveitimui. Tikriausiai žinote, kad cheminis odos šveitimas („pilingas“) yra dermatologinė procedūra, per kurią, naudojant chemines medžiagas, palaipsniui pašalinamos negyvos viršutinio odos sluoksnio ląstelės. Atėjo metas išbandyti tai, ką siūlo gamta ir naujausi kosmetologijos mokslo pasiekimai – fitopilingą ir ląstelių atjauninimą. „Apocalyspis“ procedūra nėra cheminis pilingas, tačiau jos poveikis prilygsta vidutinio stiprumo cheminiam pilingui. Per antrąjį procedūros etapą naudojamos ląstelių atsinaujinimą skatinančios veikliosios medžiagos, aktyvinančios odą šviesinančios jos funkcijos.

„Apocalypsis“ procedūros priemonės praturtintos natūraliomis medžiagomis – įvairių genčių durlių („spongilla“, „fragilis“, „ephydatia“), randamų Kanados ir Rusijos ežeruose, ekstraktais. Jie ne tik stimuliuoja ląstelių atsinaujinmą, bet ir šalina senas, pažeistas odos ląsteles ir taip saugo odą nuo dischromijos. Šie nuo seno odos gydymui naudojami ekstraktai aktyvina gyvybines odos funkcijas, reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, subalansuoja sutrikusius odos keratinizacijąos (raginio sluoksnio susidarymo) procesus. „Apocalypsis“ procedūra gerina odos kraujotaką, skatina ląstelių metabolinius procesus, todel odoje greičiau formuojasi kolageno, elastino, fibronektino skaidulos, spartėja hialurono rūgšties sintezė. Tai grąžina odai elastingumą ir švytėjimą.

Odos šveitimo procedūra skirta odos dischromijos (odos pigmentacijos, rudų dėmių), šlakų (lentigo dėmių), randų, nedidelių raukšlių šalinimui ir odos atjauninimui. Galima išmėginti specialų protokolą, skirtą aknės pažeistos odos gydymui ir odos riebalų sekrecijos sureguliavimui. 

Odos šveitimo („pilingo“) ir atjauninimo procedūros nerekomenduojame atlikti jeigu jūsų oda plona ir jautri, poodiniame sluoksnyje stebimos išsiplėtusios venulės (telangiektazija), esant infekciniams odos susirgimams, odos alergijoms, žaidzoms, melanomoms, neštumo metu. Taip pat aktyviuoju virusinių infekcijų („herpes labialis“, „herpes zoster“) laikotarpiu.

Procedūrą sudaro du etapai. Pirmasis – odos šveitimas, antrasis – ląstelių atsinaujinimo procesus skatinančių preparatų aplikacijos. Antrasis etapas atliekamas praėjus 5 dienoms po pirmojo, kai oda baigia pleiskanoti. 

I ETAPAS

1 žingsnis. Odos valymas. Oda nuvaloma valomuoju pieneliu arba losijonu. Prireikus atliekamas giluminis veido valymas.

2 žingsnis. Paruošimas. Paakių, lūpų, šnervių ir pažeistos odos sritys padengiamos riebiu kremu.

3 žingsnis. Fitopilingas. Sumaičius fitopilingo tyrę su AHA losjonu paruošiama speciali pasta. Ja padengiamas veidas ir švelniai masažuojama apskritiminiais judesiais. Dešimčiai minučių uždedama garo kaukė. Po to pasta nuplaunama vandeniu.

4 žingsnis. AHA vaisinio gelio aplikacija. Pagal odos tipą specialistas gali papildomai rekomenduoti ir ant odos švelniai paskirstyti 20 proc. alfa hidroksi rūgšties (AHA) vaisinį gelį, kuris po kelių minučių nuvaloms neutralizuojančiu losjonu.

5 žingsnis. Odos skaidrinimas ir apsauga. Ant odos užtepama skaidrinanti kaukė, kuri po 20 minučių nuplaunama vandeniu. Procedūra baigiama apsauginio kremo „Sunfilm Gel SPF 30“ aplikacija. 

II ETAPAS

1 žingsnis. Odos valymas. Oda švelniai nuvaloma valomuoju pieneliu jį švelniai įmasažuojant į odą garais. Švelniu šveičiamuoju kremu nuvalomos nenusilupusios odos ląstelės.  

2 žingsnis. Paruošimas. Ant odos užtepama skaidrinanti kaukė, kuri po 20 minučių nuplaunama vandeniu.

3 žingsnis. Atjauninimas. Į veido ir kaklo odą švelniai masažuojamas „DNA Repair“ serumas ir uždedama EXFO LINE kaukė. Jai išdžiūvus veidas ir kaklas nuplaunami vandeniu.

4 žingsnis. Odos apsauga. Ant odos tepamas „Derma Heal“ gelis ir „Sunfilm Gel SPF 30“ kremas.

Priežiūra namuose po pirmojo etapo. Pirmąsias dvi dienas po pirmojo procedūros etapo oda gali parausti, jusite lengvą dilgčiojimą, kuris palaipsniui mažės. Per kitas tris dienas oda pleiskanos. Penkias dienas po procedūros būtina naudoti UV apsauginį gelį „Sunfilm Gel SPF 30“. Odos pleiskanojimo laikotarpiu būtina saugoti odą nuo vandens, nesportuoti ir neužsiimti kita prakaitavimą skatinančia veikla, nebūti saulėje, neplauti odos vandeniu, jos netrinti ir nelupinėti. 

Priežiūra namie po antrojo etapo. Kasdienei odos priežiūrai rekomenduotina naudoti „Derma Heal“ serumą ir „Derma Heal“ kremą.

Glikolinė rūgštis, pieno rūgštis, įvairių genčių durlių („spongilla“, „fragilis“, „ephydatia“) ekstraktai, 40 proc. alfa hidroksi rūgštis (AHA), pantenolis, poli perfluoro eteris ir salicilio rūgšties junginiai ir kitos medžiagos.

„Thavma“
(angl. miracle, gr. θαύμα)

Thavma_Hydra_Lifting_Cream_50ml

„Thavma“ – tai alternatyva mimikos raukšlių šalinimui botulino toksino injekcijoms. Ši procedūra pagrįsta technologija, kuri stabdo fiziologinius mimikos linijų, raukšlių formavimosi procesus ir saugo odą nuo biologinio ar saulės poveikio sukelto odos senėjimo. 87 proc. klinikiniame tyrime dalyvavusiu moterų patvirtino, kad jų raukšlės akivaivaizdžiai sumažėjo jau 21 dieną po pirmos procedūros.

„Thavma“ procedūros technologija slopina fiziologinius mimikos linijų ir raukšlių susiformavimo procesus, atgaivina odos senėjimo (biologinio, fotosenėjimo) paveiktą odą. Nedidelės raukšlės išsilygina per pirmąsias 28 dienas. Oda tampa elastingesnė, drėgnesnė ir minkštesnė jau po dviejų savaičių.

Rekomenduojama mimimos ir nedidelių veido odos raukšlių lyginimui, fotosenėjimo padarinių mažinimui ir odos atpalaidavimui.

1 žingsnis. Odos valymas. Prieš procedūrą oda kruopščiai nuvaloma drėkinamuoju pieneliu ir losjonu.

2 žingsnis. Pilingas.  Ant veido ir kaklo odos tepamos švelnios odą šveičiančios priemonės. Odai pradėjus rausti, nuplaunamos vandeniu.

3 žingsnis. Kaktos ir veido kaukė. Akių ir kaktos srityje, taip pat ant veido ir kaklo uždedmos specialiai šioms odos sritims pritaikytos kaukės, kurios po 20 min. nuplaunamos vandeniu.

4 žingsnis. Serumo ir kremo aplikacijos. Ant veido ir kaklo tepamas specialus serumas, kuris įmasažuojamas į odą švelniais, apskritiniminias judesiais. Procedūra užbaigiama specialaus kremo aplikacija.

Namie po procedūros rekomenduojama naudoti „Lift Antiwrinkle Serum“ ir „Lift Antiwrinkle Cream“.

Patentuoti EFFECTOX sistemos peptidai, glikolinė rūgštis, natrio hialuronatas, alijošius, avokadoų aliejus, pelargonijų žiedų ir levandos eteriniai aliejai, vitaminai A ir E, kitos veikliosios medžiagos.

„Chronos“
(angl. time, gr. χρόνος)

juliette-armand-chronos-hydra-correction-cream-regeneruojantis-veido-kremas-50ml

„Chronos“ – injekciniai odos užpildai dar gali palaukti. Tai kosmetinė procedūra, mažinanti laiko paliktus pėdsakus tavo odoje. Tai apsauginis barjeras prieš tris pagrindines odos senėjimą sąlygojančias priežastis – vandens praradimą, aplinkos padarytą oksidacinio streso žalą ir biologinius odos senėjimo procesus. „Chronos“ 4D technologijos kovai su laiku naudoja keturias pagrindines sistemas – odos šveitimą, drėkinimą, senėjimo stabdymą ir antioksidacinę sistemą. Procedūros metu, nepažeidžiant odos vandens balanso, pašalinamos negyvos ląstelės, papildomos odos vandens atsargos ir apsaugoma nuo jo netekimo, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba bei didinamas fibroblastų aktyvumas.

 • Sumažėja odos raukšlių ilgis ir gylis;
 • Sumažėja odos paraudimas (eritema);
 • Skatinama naujų kolageno skaidulų sintezė;
 • Skatinima glikozminoglikano, būtino odos stangrumui ir elastingumui palaikyti, sintezė;
 • Apsaugomos Langerhanso, odos atsinaujinimą skatinančios ir ją saugančios, ląstelės.

„Chronos“ tinka norintiems neinvazyviai pašalinti laiko pėdsakus veide: pašalinti mimikos raukšles, atstatyti jos drėgmę ir minkštinti odą, stimuliuoti kolageno ir elastino gamybą odoje ar kitaip pristabdyti senėjimo procesus matomus veide. 

1 žingsnis. Paruošimas. Veidas ir kaklas nuvalomi specialiomis, pagal odos tipą parinktomis priemonėmis.

2 žingsnis. Pilingas. Apsaugojus akių sritį, ant sausos kaklo ir veido odos švelniais judesiais tepamas „Peeling Gel“, masažuojama į odą švelniais judesiais ir paliekama 5 min. tam, kad įsigertų. Jeigu oda jautri glikolio ar salicilio rūgštims, šveitimui parenkama švelnesnė priemonė – „Elements Exfoliating Enzyme Mask“.

3 žingsnis. Drėkinimas. „Hydra Serum“ pirmiausiai įmasažuojamas į raukšles, po to į veido ir kaklo odą. Paliekama 20 min. Serumas išdžiūsta ir sukietėja. Nuimamas nuo odos kaip kaukė.

4 žingsnis. Odos senėjimą lėtinanti sistema. Į odos raukšles įmasažuojamas „Antiaging Serum“. Po to ant kaklo ir veido odos uždedama „Anaplastic Mask“ kaukė. Paliekama 10 minučių.

5 žingsnis. Antioksidacinė sistema. Ant sausos odos tepamas antioksidacinis aliejus, kuris į odą, ypatingai į raukšles, įmasažuojamas iki visiškai susigeria. Procedūros pabaigoje tepamas „Antiaging“ kremas.

Kasdieninei odos priežiūrai namuose rekomenduotina nauodoti šiuos „Chronos Therapy“ linijos serumus ir kremus: „Hydra Antitox Serum“, „Wrinkle Correct Cream“, „Wrinkle Filler“.

Natrio hialuronatas, lipolinė rūgštis, patentuoti biopeptidai, sojos izoflavinai ir kitos veikliosios medžiagos.

„Opsis“
(angl. sight, gr. όψη)

opsis

„Opsis“– užmirškite akių vokų plastikos (blefaroplastikos) procedūrą. Tai nechirurginė procedūra, skirta akių srities odai – mažina „žąsies kojelių“ raukšles akies kampučiuose, naikina tamsius ratilus po akimis, skaistina patamsėjusią paaukių odą, mažina patinimą, stangrina suglebusią akies vokų odą. Procedūra pagrįsta pažangia ANTITOX technologija, sukurta „Juliette Armand“ kosmetologijos laboratorijose. Procedūros metu oda prisotinama stipriu antioksidaciniu, priešuždegiminiu ir senėjimą lėtinančiu poveikiu pasižyminčiomis veikliosiomis medžiagomis. „Opsis“ procedūra nėra chirurginė, ji aktyvina fiziologinius akių odos ląstelėse vykstančius procesus. Tad atverkite savo žvilgsnį ir tegul jis skleidžia gyvenimo džiaugsmą. 

Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad praėjus 20 min. po procedūros akivaizdžiai sumažėja odos sudirgimas, akių odos paraudimas praeina po 4–8 savaičių, tamsūs ratilai apie akis išnyksta, patinimas sumažėja per maždaug 8 savaites. Užbaigus procedūrų kursą, pastebimai sumažėja „žąsies kojelių“ raukšlės akių kampučių srityje, viršutinių vokų odos nukritimas.

 • Mažina akių vokų raukšles, taip pat „žąsies kojelių“ raukšles akių kampučiuose;
 • Šviesina, skaistina odą, naikinta tamsius ratilus po akimis;
 • Sumažina akių patinimą, paburkimą;
 • Saugo jautrią akių srities odą nuo priešlaikio senėjimo;
 • Apsaugo nuo aplinkos teršalų poveikio;
 • Saugo nuo sudirginimo ir paraudimo.

1 žingsnis. Valymas. Pirmiausiai akių srities oda nuvaloma „Eye Cleansing“ geliu, kuris nušluostomas drėgnu vatos tamponėliu.

2 žingsnis. Serumo ir kaukės aplikacija. Ant paakių odos tepamas specialus serumas, kuris švelniai įmasažuojamas į odą. Po to užtepama „Eye Latex Mask“. Po 15 minučių kaukė sukietėja ir švelniai nuimama.

3 žingsnis. Kremo aplikacija. Į odą švelniai įmasažuojamas „Eye Mask“ kremas. Paliekama 15 minučių, kad įsigertų į odą. Nuplaunama vandeniu.

4 žingsnis. Akių gelio ir serumo aplikacija. Švelniai į akių srities odą įmasažuojamas specialus akių gelis ir serumas.

Per procedūrų ciklą ir po jo, pasiektam rezultatui įtvirtinti ir palaikyti kasdien rekomenduotina naudoti šiuos Juliette Armand linijos produktus: „Eye Brightening Gel“ ir „Lift Antiwrinkle Eye Cream“.

Į „Opsis“ procedūros kremų, serumų ir gelių sudėtį įeina:

 • AA2G stabilizuota, lėto atpalaidavimo vitamino C sistema, apsauganti odą nuo laisvųjų radikalų poveikio ir didinanti odos elstingumą, taip pat vitaminų E, C ir F kompleksas.
 • Raumenis atpalaiduojančiu poveikiu pasižyminyts oligopeptidai ir ceramidai, kurie mažina mimikos raukšlių susidarymą, jų gylį ir ilgį.
 • Limfos nutekėjimą skatinantys peptidai ir bioflavanoidai.
 • Hialurono rūgštis, jūrinis kolagenas, glizoaminoglikanai ir kitos antioksidaciniu, priešuždegiminiu, ir akių odos senėjimą lėtinančiu poveikiu pasižyminčios veikliosios medžiagos.

„Schema“
(angl. shape, gr. σχήμα)

 

Schema_Body_Sculpt_Total_Tech_200ml-600x600

„Schema“ – alternatyva chirurginei riebalų šalinimo procedūrai. Tai kompleksinė „Juliette Armand Skin Boosters“ linijos procedūra kūno odai, aktyvuojanti natūralius lipolizės (poodinio riebalinio audinio skaidymo) procesus ir tokiu būdu mažinanti poodinį riebalinį sluoksnį ir lyginanti celiulito pažeistą odą. Procedūros kremai ir serumai pasižymi receptorius blokuojančiu poveikiu, todėl riebalų skaidymo procesas gali vykti nepertraukiamai. Šiuolaikiniais tyrimais patvirtinta „Schema“ technologija inicijuoja lipolizės procesus, pagreitina kraujotaką, aktyvuoja prakaito liaukų sekreciją, spartina ląstelėje vykstančius bazinius metabolinius procesus, katina ląstelių aprūpinimą deguonimi dėl ko veiksmingai šalinami šlakai ir toksinai.

Per 6 savaites poodinis riebalų sluoksnis sumažėja 3–4 cm. Celiulito požymiai odoje sumažėja maždaug 32 proc., padidėja kūno odos stangrumas, oda tampa glotnesnė.

Kadangi „Schema“ procedūra gerina mikrocirkuliaciją ir limfos nutekėjimą poodiniame riebaliniame audinyje, aktyvina fiziologinius riebalų skaidymo ir metabolinius procesus, todėl ši procedūra mažina poodinį riebalinį sluoksnį ir lygina celiulito pažeistą odą. 

Procedūros nerekomenduojama atlikti esant išsiplėtusioms venoms, telangiektazijai (išsiplėtusių venulių, kapiliarų, arteriolų dariniams odoje), nėštumo, menstruacijų laikotarpiu.

1 žingsnis. Detoksikacija. Ant kūno odos tepamas detoksikuojantis šveičiamasis (fitopilingo) gelis.

2 žingsnis. Schema“ terapija. Į kūno odą įmasažuojamas serumas, kurio poveikis per ateinančias 24 valandas gali pasireikšti neryškiu odos perštėjimu, lengvu deginimo pojūčiu.

3 žingsnis. „Thermoslim“ (pasirinktinai). Ant kūno odos tepamas „Thermoslim“ gelis, kuris aktyvina kraujotaką ir suteikia karščio pojūtį. Po 5 min. tepamas „Body Sculpt Total Tech“, kūnas uždengiamas šildančia antklode. Aktyvi kraujotaka ir prakaitavimas atveria odos poras ir veikliosios medžiagos gali greičiau prasiskverbti į odą.

4 žingsnis. „Body Sculpt“. Ant kūno tepamas ir švelniai į odą įmasažuojamas „Body Sculpt Total Tech“.

Pasiektam rezultatui įtvirtinti ir palaikyti kasdien rekomenduotina kūno odą tepti „Juliette Armand“ linijos kremu „Body Sculpt Total Tech“.

„Schema“ procedūros kremų ir serumų sudėtyje esančios A2 BLOCKERS medžiagos gaunamos iš skaistažiedės ekstrakto, pasižyminčio riebalų ląstelių A2 receptorius blokuojančiu poveikiu, todėl riebalų skaidymo procesas gali vykti nepertraukiamai. Šiuolaikiniais tyrimais patvirtinta, kad įvairių genčių durlių („spongilla“, „fragilis“, „ephydatia“), randamų Rusijos ir Kanados ežeriuose, ekstraktai pasižymi ne tik ląsteles atjauninančiu, raukšles mažinančiu poveikiu, bet ir aktyvuoja metabolinius ląstelių procesus bei ženkliai spartina riebalų skaidymą. Tyrimais įrodyta, kad durlių ekstraktų poveikis yra mažiausiai 10 kartų stipresnis nei dumbliuose randamo jodo.

Video galerija

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket