fbpx
Cart is empty

Veido procedūra pagal odos tipą

Apie paslaugą

Ar norėtumėte atgaivinti, nuraminti ar subalansuoti pavargusią, natūralią spalvą praradusią veido odą? Kad veido oda ir toliau švytėtų bei atrodytų graži ir sveika, būtina rūpintis ja net ir tada, jei neturite jokių odos problemų. Ši individuali veido odos procedūra atliekama atsižvelgiant į odos tipą ir poreikius. Procedūros metu specialistas padeda nustatyti odos tipą, problemas, rekomenduoja efektyviausias priemones ir procedūras pagal individualius kliento poreikius. Specialistas, išanalizavęs veido odos būseną, parenka priemones, kurios naudojamos procedūros metu.

Kam tinkama ši procedūra?

Veido procedūra pagal odos tipą tinka visiems, moterims ir vyrams, kurie pageidauja atgaivinti pavargusią, sausą, jautrią, riebią ar spalvą praradusią veido odą.

Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių atliekama konsultacija su procedūrą atliekančiu specialistu, kuris įvertina odos būklę. Atsižvelgdamas į odos tipą ir poreikius, specialistas parenka priemones, kurios bus naudojamos procedūrai. Veido procedūrai paruošiamas veidas nuvalant makiažo likučius ir nušveičiant nešvarumus. Į procedūrą įeina veido masažas, kaukė, kuri parenkama kiekvienam klientui individualiai

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Veido procedūros pagal odos tipą rezultatas jaučiamas ir matomas iš karto. Ilgesniam ir geresniam efektui išgauti reikalingos kelios procedūros. Procedūrų skičių kiekvienam individualiai gali pasakyti kosmetologas konsultacijos metu.

Kokia procedūros trukmė?

Galima rinktis 60 arba 90 minučių veido procedūrą.

Veido procedūrų kainos

  • Stangrinanti veido procedūra 65–79 €
  • Skaistinanti veido procedūra 65–79 €
  • Raminanti veido procedūra 65–79 €
  • Valanti veido procedūra 65–79 €
  • Drėkinanti veido procedūra 65–79 €
  • Maitinanti veido procedūra 65–79 €
  • Raukšles lyginanti veido procedūra 65–79 €
  • Jautrios ir sausos odos veido procedūra 65–79 €
  • Paakių srities procedūra 65–79 €

Veido procedūra pagal odos tipą

Ilgainiui mūsų veido oda pavargsta – tampa suglebusi, neelastinga. Tokią veido odą sunku prižiūrėti, pasikeičia jos spalva, atsiranda vis daugiau raukšlelių. Tinkamai neprižiūrima veido oda yra linkusi tapti vis problemiškesne, todėl mes siūlome jums išbandyti odą stangrinančią procedūrą, po kurios pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Oda taps gyvybingesnė ir labiau švytinti.
> Oda taps stangri ir elastinga.
> Supaprastės kasdienė odos priežiūra.

Procedūros pradžioje jūsų veidas yra nuvalomas, pašalinami visi makiažo likučiai. Po to, atliekamas veido pilingas, kurio metu pašaliname visas negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Po to, uždedama stangrinanti veido kaukė, kurios veikimo metu suaktyvėja odoje vykstantys procesai, atstatoma elastino ir kolageno gamyba, prasideda odos regeneracija, oda tampa gaivi ir grįžta jos elastingumas. Paskutinis akcentas – gaivinantis veido kremas, kuris padės sustiprinti kaukės poveikį.

Pigmentinės dėmės; pilka, pavargusi oda; kuperozė – odos paraudimas; „perdegimas“ saulėje; nevykusių kosmetinių procedūrų padariniai – tai yra keletas priežasčių, kurios dažniausiai paskatina klientes kreiptis dėl odos balinimo / skaistinimo procedūros. Išbandę procedūrą, pajausite šiuos teigiamus pokyčius:

> Oda atgaus savo natūralią spalvą.
> Sumažės odos paraudimas ir pigmentinės dėmės.
> Oda taps lengviau prižiūrima.

Iš pradžių nuvalysime jūsų veidą, pašalinsime visus makiažo ir purvo likučius, nušveisime įsisenėjusius nešvarumus. Tada uždėsime balinančią veido kaukę. Po to, patepsime veidą tinkamiausiu jums kremu, kuris sustiprins balinančios kaukės poveikį.

Veidas – kūno vieta, kuriai tenka priimti daugiausiai išorės iššūkių. Ištisus metus, nesvarbu ar kepina saulė, ar lauke -20 °C, veidas yra atviras. Tad nenuostabu, kad veido oda tampa dirgli, paraudusi ir pažeista. Neigiamą įtaką taip pat daro stresas, netinkamos veido priežiūros priemonės ir netinkama mityba. Jeigu jaučiate, kad veidas tapo dirglesnis, išbandykite mūsų raminančią veido procedūrą, po kurios pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Oda taps mažiau jautri ir dirgli.
> Grįš odos drėgmės balansas.
> Sumažės veido paraudimas.

Pradžioje veido odą paruošime procedūrai – nuvalysime odą ir makiažo likučius. Po to, atliksime veido valymą, pašalinsime visus likusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Nuvalę veido odą, padengsime ją raminančia kauke, kuri suaktyvins odos gijimo procesus, sumažins odos sudirgimą. Galiausiai patepsime veidą tinkamiausiu kremu ir patarsime kaip toliau prižiūrėti save.

Rūpinimasis riebia veido oda gali pareikalauti didelių pastangų. Dažnai nutinka taip, kad parinkus netinkamas veido priežiūros ir kosmetines priemones, problema tampa dar ūmesnė. Siūlome jums išbandyti mūsų procedūrą, skirtą riebiai, užsiteršusiai ir spuogų varginamai odai. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Oda taps švaresnė, o odos paviršius taps lygesnis.
> Sumažės jus varginančių spuogų ir inkštirų kiekis.
> Bus pagerintas odos drėgmės balansas.
> Supaprastės kasdienė odos priežiūra.

Veido valymas vyks šiais etapais. Iš pradžių, paruošime jūsų veidą procedūrai – nuvalysime makiažo likučius. Po to seks veido valymas, kurio metu nuvalysime likusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Kitas valymo etapas – valanti veido kaukė, kuri padės pašalinti įsigėrusius nešvarumus, dulkes, inkštirus, spuogelius, pašviesins odos paraudimus. Galiausiai patepsime veidą jūsų odai tinkamiausiu kremu, kuris padės sustiprinti procedūros rezultatą ir patarsime kaip toliau rūpintis savo veido oda.

Išsausėjusi veido oda reikalauja daugiau priežiūros, o jeigu naudojamos netinkamos kosmetinės priemonės, problema gali dar labiau padidėti. Mes siūlome jums veido odos drėkinimo procedūrą, po kurios pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Bus atstatytas odos drėgmės balansas.
> Grįš odos elastingumas ir stangrumas.
> Supaprastės kasdienė veido priežiūra.
> Oda taps skaisti, sumažės pilkumas.

Pradžioje paruošiame jūsų veidą procedūrai – nuvalome visus makiažo likučius. Tada atliekame veido valymą, kurio metu pašalinami visi likę nešvarumai, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Po veido valymo, uždedame drėkinančią veido kaukę, kuri atgaivina odą, sumažina sausumą ir suaktyvina natūralius odos regeneracijos procesus. Galiausiai, patepame veidą tinkamiausiu, procedūros poveikį stiprinančiu, kremu ir patariame kaip toliau galite rūpintis savimi.

Mūsų veido oda, nuolatos patirdama neigiamus išorės poveikius, praranda savo natūralias savybes ir gyvybingumui reikalingus elementus; sutrinka jos drėgmės balansas; oda tampa dirgli ir sunkiai prižiūrima. Pasirūpinkite savo veido oda ir išbandykite maitinančią veido procedūrą, po kurios pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Grįš natūralūs odos regeneracijos procesai.
> Bus atstatytas odos drėgmės balansas.
> Oda taps lygesnė ir labiau švytinti.
> Oda taps lengviau prižiūrima.
> Sumažės nuovargio požymiai.

Iš pradžių, paruošime jūsų veidą procedūrai – nuvalysime makiažo likučius. Po to, atliksime veido valymą – pašalinsime likusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Atlikę veido valymą, uždėsime maitinančią veido kaukę, kuri suteiks veidui drėgmės, atstatys reikalingų medžiagų balansą ir paskatins odos regeneracijos procesus. Procedūros pabaigoje, patepsime veidą jums tinkamiausiu, procedūros rezultatą sustiprinsiančiu kremu ir patarsime kaip toliau prižiūrėti savo veido odą.

Vyresniame amžiuje oda tampa neelastinga, sumažėja jos stangrumas, atsiranda vis daugiau smulkių raukšlelių, o išvargusią odą darosi sunku prižiūrėti įprastomis kosmetinėmis procedūromis. Be to, naudojant netinkamas priemones, galima sulaukti ir neigiamo rezultato. Kreipkitės į mus ir mes padėsime pagerinti jūsų odos būklę. Po raukšlių lyginimo procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Sumažės smulkios veido raukšlelės.
> Oda taps elastingesnė ir stangresnė.
> Oda taps gyvybingesnė ir labiau švytinti.

Pradžioje veido odą paruošiame procedūrai – nuvalome odą ir makiažo likučius. Vėliau atliekame veido valymą, pašaliname visus veido nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Švarią ir atgaivintą veido odą padengiame specialia, raukšlelių mažinimui skirta, kauke. Suaktyvinama kolageno ir elastino gamyba – prasideda odos regeneracija. Galiausiai, sudrėkiname veido odą tinkamiausiu jums kremu ir patariame kaip ir toliau tinkamai save prižiūrėti.

Sausa ir jautri oda reikalauja subtilios priežiūros. Nepakanka nusipirkti pirmą pasitaikiusį kremą, juk gali būti taip, kad po netinkamai parinkto kremo jautrumas niekur nedings, o netgi dar padidės! Jeigu susiduriate su sunkumais, prižiūrėdama savo sausą odą, kreipkitės į mus. Išbandžiusi procedūrą jautriai odai, pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Oda taps mažiau dirgli ir jautri
> Oda taps stangresnė ir elastingesnė
> Supaprastės kasdienė odos priežiūra

Procedūros pradžioje paruošime jūsų veidą – nuvalysime makiažo likučius ir nušveisime kitus nešvarumus. Tada uždėsime odą maitinančią, drėkinančią kaukė. Po jos dar pritaikysime jums labiausiai tinkantį kremą ir patarsime kaip toliau save prižiūrėti bei kokias priemones naudoti.

Įtemptas gyvenimo ritmas palieka žymes ant mūsų kūno. Ne išimtis ir paakių zona – oda tampa mažiau elastinga, ne tokia stangri, atsiranda paakių maišelių tinimas ir ratilai po akimis. Ilgainiui tampa sunku šiuos pokyčius maskuoti makiažo sluoksniu, todėl siūlome jums išbandyti paakių zonos atstatymo procedūrą ir problemą spręsti iš esmės. Po procedūros pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

> Oda taps stangresnė ir elastingesnė.
> Mažiau tins paakių maišeliai.
> Išnyks ratilai po akimis.

Procedūra pradedama nuo odos paruošimo – nuvalomas jūsų veidas, pašalinami visi makiažo likučiai. Po to, paakių oda yra maitinama ir stangrinama specialiu serumu. Serumas suaktyvina odoje vykstančius procesus – oda pradeda gaminti elastiną ir kolageną. Procedūros pabaigoje, sustiprinsime poveikį jums tinkamiausiu kremu ir duosime rekomendacijas kaip tinkamiausiai prižiūrėti save ir toliau.

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket