fbpx

Vaikų masažai

Apie paslaugas

Kaip ir suaugusiems, masažai vaikams yra taip pat naudingi. Masažai stiprina imuninę sistemą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina galvos skausmą, nerimą, nemigą ir depresiją. Masažai vaikams padeda lengviau judėti, gerina lankstumą ir judesių amplitudę, o rūpestingas prisilietimas, gerinantis miegą, atgaivina, todėl vaikas tampa energingas ir laimingas.

Kokia procedūros eiga?

Sokrato klinikoje turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu.

Kokia procedūros trukmė?

Masažo trukmė, priklausomai nuo gydomos vietos – nuo 30 iki 60 minučių.

Gydomieji masažai

Galvos masažas yra skirtas viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritims stimuliuoti. Masažas yra atpalaiduojantis ir gydantis. Tokia raminanti patirtis padės pamiršti visus rūpesčius ir leis mėgautis vidine ramybe.

Galvos masažo nauda:

 • Masažas pagerina kraujotaką ir plaukų šaknų maitinimą – puiki priemonė plaukų slinkimui stabdyti.
 • Masažas pagerina aliejų ir kaukių įsisavinimą.
 • Masažas atpalaiduoja įsitempusią galvos odą.
 • Masažas ramina, atpalaiduoja ir mažina stresą.

Galvos masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Rankos

Rankos kasdien atlieka nesuskaičiuojamą galybę darbų, be to, su amžiumi jų oda greitai vysta. Su rankomis nuolat kažką veikiame ir jas matome, todėl joms reikalinga išskirtinė priežiūra. Rankų masažas gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine būkle. Masažo judesiai padeda atpalaiduoti rankų raumenis, išjudinti sąnarius. Po masažo rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka. Taip pat rankos ne taip greitai pavargsta ir mažiau tirpsta.

Pėdos

Pėdose esantys taškai susisiekia su kiekvienu vidaus organu, todėl kai masažuojamos pėdos, poveikį jaučia ir kitos kūno dalys. Tai turi itin teigiamos įtakos sveikatai, nes masažo metu gerinama vidaus organų veikla ir kraujotaka, stiprinama nervų sistema ir mažinama įtampa. Šis masažas gali būti ir profilaktika prieš įvairias ligas. 

Rankų ir pėdų masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Klasikinis kūno masažas – tai klasika, kuri atlaikė laiko išbandymus ir užsitarnavo garbią vietą tarp kitų masažų. Tai vienas populiariausių ir turbūt žinomiausių masažo rūšių. Jis tinkamas visiems, todėl jei pasimetėte tarp visų masažo pasiūlymų, tai pasirinkę klasikinį masažą neprašausite pro šalį. Klasikinis masažas gydo ir dailina kūną, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą.

Klasikinio masažo nauda:

 • Gerina savijautą, mažina nuovargį.
 • Atpalaiduoja raumenis ir panaikina skausmą.
 • Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės.
 • Oda tampa stangresnė, elastingesnė ir labiau švytinti.
 • Gerina kraujotaką ir limfos apytaką.
 • Padidina sausgyslių ir raiščių elastingumą. 

Klasikinio kūno masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Gydomojo nugaros masažo tikslas – padėti organizmui atsistatyti, patyrus šių ar kitokių veiksnių žalą. Vienokie ar kitokie nugaros negalavimai labai smarkiai paveikia žmogaus gyvenimo kokybę, neretai apribodami ir veiklos galimybes. Nugaros skausmai – tai gana paplitusi problema, kurią gali sukelti įvairūs veiksniai: netinkama kūno padėtis dirbant, vaikštant ar ilsintis; didelės organizmo apkrovos; operacijos; ligos; traumos. Masažas padeda reabilituotis po gydomųjų procedūrų, slopina ir šalina skausmą, todėl tai gali tapti būdu susigrąžinti gerą savijautą ir mėgautis skausmo nekeliančia kasdienybe. Masažo metu meistras, atsižvelgdamas į nugaros būklę, parinks tinkamiausią judesių stiprumą ir dažnį, kad būtų suteikta didžiausia gydomoji nauda.

Gydomojo nugaros masažo nauda:

 • Pagerinama nugaros srities kraujotaka ir limfotaka.
 • Malšina nugaros skausmą. 
 • Atpalaiduoja įsitempusias nugaros vietas.
 • Suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį.
 • Nugaros oda tampa stangri ir elastinga. 

Gydomojo nugaros masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Gydomasis viso kūno masažas – tai ne tik proto ramybės ir gilios kūno relaksacijos garantas, bet ir viena iš gydymo priemonių. Šio masažo tikslas – padėti organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, reabilituoti po kitų gydomųjų procedūrų. 

Gydomojo masažo nauda:

 • Pagerinama kraujotaka ir limfotaka.
 • „Išjudinamos“ organizmo savybės, reikalingos regeneracijai.
 • Atpalaiduoja įsitempusias vietas, lygina raukšles ir randus.
 • Suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį.
 • Oda tampa stangri ir elastinga, odos spalva – skaisti. 

Gydomojo viso kūno masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai