Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

„TTV Lift Peel“ – veido atjauninimo procedūra

Apie procedūrą

Odos atjauninimasTTV Lift Peel“ – puiki alternatyva mikroadatinėms biorevitalizacijos procedūroms. „TTV Lift Peel“ priemonių formulės unikalios tuo, kad savo sudėtyje turi skirtinguose odos sluoksniuose veikiančių ir natūraliai žmogaus organizme sintetinamų augimo faktorių ir biomimetinių peptidų. Kadangi šios veikliosios medžiagos yra artimos žmogaus organizme sintetinamoms medžiagoms, jos darniai įsilieja į natūralius biocheminius odos procesus, todėl yra saugios, nesukelia alerginių reakcijų. Iš karto po procedūros pastebėsite, kad oda tapo lygesnė, jaunatviškesnė ir glotnesnė. 

Kam tinkama ši procedūra?

„TTV Lift Peel“ gali būti atliekama asmenims, kuriems pasireiškęs odos senėjimas, fotosenėjimas, turintiems aknę, pažeistą odą, strijas. Ar procedūra Jums tinkama, tiksliau nuspręs specialistas, atsižvelgęs į Jūsų odos ir sveikatos būklę.

„TTV Lift Peel“ kaina

  • „TTV Lift Peel“ – veido atjauninimo procedūra 89 €

Procedūros nauda

•  Skatindami odos ląstelių atsinaujinimą, sintetiniai augimo faktoriai mažina ir lygina raukšles, stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę, todėl oda tampa elastingesnė, o senatvinės odos dėmės mažiau pastebimos.
•  Fiziologinis odos baltymas tioredoksinas saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso, patiriamo dėl senėjimo ir neigiamo aplinkos poveikio.
•  Biomimetiniai peptidai geba prisitvirtinti prie odos ląstelių receptorių ir genų transkripcijos lygmeniu reguliuoja keratinocitų ir fibroblastų veiklą.

Kokia procedūros eiga?

1 žingsnis. Odos paruošimas pilingui. Naudojant A-Peel gelį nuo odos paviršiaus švelniais masažiniais judesiais nuvalomos negyvos ląstelės ir nešvarumai. Odos raginis sluoksnis tampa laidesnis veikliosioms medžiagoms.
2 žingsnis. Rūgštinis pilingas. Įvertinęs jūsų odos tipą ir individualius poreikius, specialistas parinks vieną iš trijų pilingo kremų – gelį su įvairaus stiprumo ir rūgštingumo glikolio arba mandelinės rūgštimis. Jeigu pageidaujate sumažinti hiperpigmentaciją ir panaikinti mažas raukšles, jums tinkamiausias bus 60 proc. glikolio rūgšties pilingo gelis. Esant jautriai odai arba siekiant pašviesinti odą, specialistas atliks jums pilingą su mandelinės rūgšties geliu. Pilingo kremas masažuojamas į odą 3–5 minutes, paskui nuplaunamas vandeniu.
3 žingsnis. Gydomųjų serumų aplikacijos. Ant odos tepami 1–2 sluoksniai atstatančio Repair 5+5 Gel gelio. Geliui pilnai susigėrus į odą, procedūra užbaigiama odą prisotinant Serum plumping 5+5 serumu, kurį taip pat galite naudoti ir namie.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Po „TTV Lift Peel“, neadatinės biorevitalizacijos veido atjauninimo procedūros, efektas matomas jau po pirmos procedūros. Ilgalaikiamsrezultatams pasiekti siūloma atlikti 3–5 procedūras kas savaitę.

Procedūros trukmė

„TTV Lift Peel“ veido procedūra trunka apie 45 min.

Video galerija

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket