fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

SPA ritualai vienam asmeniui

Apie procedūrą

SPA ritualas – tai malonių pojūčių junginys, kuris maitina kūna ir sielą. Kūno procedūrų ritualas padeda išvalyti organizmą nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų atsipalaiduoti, įgauti jėgų, pamirštami rūpesčius ir problemas, nuovargį. Sokrato Clincia siūlo didelę SPA ritualų įvairovę, kurių metu pailsėsite ir atsipalaiduosite – moretims ir vyrams, procedūros kūnui ir veidui, vienam ir dviems asmenims. SPA ritualus sudaro skirtingos procedūros, kurios atpalaiduoja visą kūną, suteikia stangrumo, o eterinių aliejų galia maitina odą ir skleidžia malonius kvapus. 

Suteikia kūnui naujos gyvybės – atpalaiduoja ir atstato jėgas

Išvalo organizmą nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų

Naudojami nuotabaus kvapo aliejai giliai maitina odą

Suteikia odai švytėjimo ir jaunatviškumo

Pašalina susikaupusius odos nešvarumus ir negyvas odos ląsteles

SPA ritualai

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite kūno šveitimo mineralinėmis druskomis procedūrą. Ši procedūra padės pašalinti susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Trukmė – 30 min.

Po kūno šveitimo seka kūno įvyniojimas su jūros dubliais. Įvyniojimas padeda pašalinti organizme susikaupusius toksinus ir suaktyvina odos funkcijas. Kūnas yra ištepamas detoksikuojančiu geliu su jūros dumbliais ir įvyniojamas. Po šio etapo oda taps gaivesnė, stangresnė, šviesesnė. Trukmė – 30 min.

Galiausiai, kūno masažas su įtrynimu citrusų aliejais. Ši procedūra praturtina odą reikalingomis medžiagomis. Po jo oda taps švytinti ir maloniai kvepės. Trukmė – 30 min.

Trukmė – 120 minučių. 

Į SPA ritualą įeina: 

Pirtis padės atpalaiduoti raumenis, atverti poras ir pašalinti iš organizmo toksinus. Taip pat pirtis pagerins kraujotaką. (30 min.)

Kūno šveitimas pašalins susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. (30 min.)

Klasikinė veido procedūra suteiks jūsų veido odai stangrumo. Oda taps labiau švytinti ir jaunatviška. (30 min.)

Rankų ir pėdų masažas suaktyvins organizmo cirkuliaciją, pagerins vidaus organų veiklą. (30 min.)

Trukmė – 120 minučių. 

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. Trukmė – 30 min.

Kūno pilingas (30 min.)

Kūno įvyniojimas su liekninančio dumblių kauke yra skirtas naikinti riebaliukus ir celiulitą. Įvyniojimas sukuria kaitinimo efektą ir paskatina riebalų skaidymo procesus bei kenksmingų medžiagų pasišalinimą. Trukmė – 30 min.

Trečias etapas – viso kūno masažas. Masažas jus atpalaiduos ir sustiprins kūno įvyniojimo procedūros rezultatą. Masažas suaktyvins kraujotaką, tad po jo jausitės pailsėję ir energingi. Trukmė – 30 min.

Trukmė – 120 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite kūno šveitimo mineralinėmis druskomis procedūrą. Ši procedūra padės pašalinti susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. (30 min.)

Veidą palepinsime klasikine veido procedūra. (30 min.)

Trečias etapas – klaiskinis viso kūno masažas. Masažas atpalaiduos jūsų raumenis ir suaktyvins kraujotaką, tad po jo jausitės pailsėję ir energingi. (60 min.)

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min.)

Kūno įvyniojimas su spanguolių kauke – procedūra taikoma pavargusiai ir suglebusiai odai. Spanguolėse esančios organinės rūgštys naikina mikrobus, skatina toksinų pasišalinimą ir slopina uždegimus. Spanguolėse taip pat yra daug naudingų odai vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios puoselėja ir jaunina odą. Įvyniojimas paskatina kolageno gamybą ir padeda aprūpinti odos ląsteles deguonimi. (30 min.)

Trečias etapas – trisdešimties minučių klasikinis viso kūno masažas su kokosų aliejumi. Masažas jus atpalaiduos ir sustiprins kūno įvyniojimo procedūros rezultatą. Masažas suaktyvins kraujotaką, tad po jo jausitės pailsėję ir energingi. (30 min.)

Trukmė – 120 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min.)

Po pirties kūnas įvyniojimas su jūros dubliais. Įvyniojimas padeda pašalinti organizme susikaupusius toksinus ir suaktyvina odos funkcijas. Kūnas yra ištepamas detoksikuojančiu geliu su jūros dumbliais ir įvyniojamas. Įvyniojimas trunka 30 minučių. Po šio etapo oda taps gaivesnė, stangresnė, šviesesnė. (30 min.)

Paskutinis etapas – kūno masažas su karštais lavos akmenimis. Šis masažas yra atliekamas naudojant ugnikalnio šlaituose susidariusius, saulės, vėjo ir kitų gamtos stichijų nuglūdintus, akmenis. Lavos akmenys pasižymi savybe išlaikyti, o prilietus prie kūno, perduoti šilumą. Masažas pagerina kraujotaką, padeda aprūpinti odą deguonimi ir maisto medžiagomis. Lengvai ir maloniai numalšina nugaros, galvos ir kaklo skausmus. (60 min.)

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Citrusinis kūno šveitimas – odos šveitimas abrazyviniu odos šveitikliu. Šios procedūros metu oda ne tik šveičiama, bet ir drėkinama bei maitinama. Šveitiklis šalina susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Po procedūros oda tampa švelni, sumažėja jos raukšlės ir maloniai kvepia.

Šokoladinis viso kūno masažas. Procedūros metu naudojamas šokoladas intensyviai drėkina ir tonizuoja kūną. Šokoladas maitina odą aktyviais elementais ir veikia centrinę nervų sistemą kaip antidepresantas; dėl sudėtyje esančių kofeino ir tanino elementų pasižymi stimuliuojančiu poveikiu; prisotina odą kalcio, kalio, magnio bei pakelia nuotaiką.

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Stangrinanti veido šokoladinė kaukė – oda taps gyvybingesnė ir labiau švytinti, stangri ir elastinga, supaprastės kasdienė odos priežiūra. Trukmė – 30 min.

Šokoladinis kūno įvyniojimas paskatina kolageno gamybą ir padeda aprūpinti odos ląsteles deguonimi. Trukmė – 30 min.

Klasikinis viso kūno masažas, kuris tinka kiekvienam. Jeigu pasiklydote tarp daugybės pasirinkimų, rinkitės klasikinį masažą ir neprašausite. Klasikinis masažas gydo ir dailina kūną, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą. Trukmė – 30 min.

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 °C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min.)

Po pirties seks viso kūno šveitimas. Jo metu nušveisime negyvas odos ląsteles ir įsisenėjusius nešvarumus. (30 min.)

Taškinis galvos, pėdų, delnų masažas. Masažuojant tam tikrus taškus veide optimaliai atpalaiduojami visi vidaus organai, nuimama įtampa, spazmai. Spaudžiant tam tikrus taškus galima pagerinti epidermio mikrocirkuliaciją, suaktyvinti toksinų šalinimą, pravalyti kanalus, numalšinti skausmą, netgi išlyginti mimikos raukšles. (30 min.)

Veido kaukė (lakštinė) pagal jūsų veido odos tipą parenkama tinkamiausią veido kaukė, tad galėsite ne tik mėgautis masažu, bet ir atgaivinti veido odą.

Trukmė – 90 minučių.

Į SPA ritualą įeina: 

Drėkinanti, skaistinanti veido procedūra suteiks jūsų veido odai stangrumo. Oda taps labiau švytinti ir jaunatviška procedūros trukmė 30 min.

Aromaterapinis masažas yra dviejų malonių pojūčių junginys. Pirmasis yra atpalaiduojantis, įgudusiomis rankomis atliekamas masažas. Antrasis – nuostabūs eterinių aliejų kvapai. Naudojami aliejai ne tik puikiai kvepia, bet ir maitina odą. Masažas trunka 30 min.

Kūno šveitimas  mineralinėmis druskomis su eteriniais aliejais. Ši procedūra padės pašalinti susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Procedūros trukmė 30 min.

Jolanta Orlovienė

Kineziterapeutė

Saulius Balnanosis

Kineziterapeutas

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket